Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Makaronai BARILLA BEVETTE, 500 g

    Makaronai BARILLA BEVETTE, 500 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,78 €/kg

  • Avižin. batonėlis su pistac. MA BAKER, 90 g

    Avižin. batonėlis su pistac. MA BAKER, 90 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,67 €/kg

  • Padažas su česnak., žolel. HELLMANN'S, 250 ml
    2
    09 €
    8,36 €/l

    Padažas su česnak., žolel. HELLMANN'S, 250 ml

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,96 €/l

  • Trijų grūdų dribsniai HAPPY FAMILY, 400 g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Trijų grūdų dribsniai HAPPY FAMILY, 400 g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,22 €/kg

  • Liofilizuotos vyšn.su šok.su saldikliais,80g
    Tinka veganams Be pieno Be laktozės Tinka vegetarams

    Liofilizuotos vyšn.su šok.su saldikliais,80g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 62,38 €/kg

  • Pomidorų kečupas HEINZ, 910 g

    Pomidorų kečupas HEINZ, 910 g

    6.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,91 €/kg

  • Provanso žolel. prieskonių mišinys SAUDA, 20g
    Pagaminta Lietuvoje

    Provanso žolel. prieskonių mišinys SAUDA, 20g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 49,50 €/kg

  • Šokoladas apels., su sald., 70 % VALOR, 100g
    Tinka veganams Be glitimo Tinka vegetarams

    Šokoladas apels., su sald., 70 % VALOR, 100g

    4.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 43,90 €/kg

  • Rūkyta jūros druska SELECTION BY RIMI, 100g
    3
    09 €
    30,90 €/kg

    Rūkyta jūros druska SELECTION BY RIMI, 100g

    3.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 38,90 €/kg

  • Baltasis cukrus RIMI, 50 X 3g, 150g
    Pagaminta Lietuvoje

    Baltasis cukrus RIMI, 50 X 3g, 150g

    1.05 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,00 €/kg

  • Barbekiu prieskoniai ULTIMATE RUB SALDVA,230g
    Pagaminta Lietuvoje

    Barbekiu prieskoniai ULTIMATE RUB SALDVA,230g

    5.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,74 €/kg

  • Barbekiu prieskon.ANGEL'S WINGS SALDVA, 210g
    Pagaminta Lietuvoje

    Barbekiu prieskon.ANGEL'S WINGS SALDVA, 210g

    5.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,71 €/kg

  • Rudieji ryžiai SKANĖJA, 400 g
    Rinkis sveikiau

    Rudieji ryžiai SKANĖJA, 400 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,47 €/kg

  • Makaron.griet.pom.pad., MAGGI 5 MINUTES, 62g
    1
    09 €
    19,12 €/kg

    Makaron.griet.pom.pad., MAGGI 5 MINUTES, 62g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,16 €/kg

  • Javain. su miško uog. ir jogurt. TEKMAR, 30 g

    Javain. su miško uog. ir jogurt. TEKMAR, 30 g

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,00 €/kg

  • Juod. alyv. SELECTION su kaul., 345 g / 200 g
    1
    69 €
    8,45 €/kg

    Juod. alyv. SELECTION su kaul., 345 g / 200 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,45 €/kg

  • Avieč. brašk. sk. vais. arbata LOYD, 50 pak.
    -40%
    3
    29 €
    32,90 €/kg

    Avieč. brašk. sk. vais. arbata LOYD, 50 pak.

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 54,90 €/kg

  • Aviž. batonėlis su uogomis MA BAKER, 100 g

    Aviž. batonėlis su uogomis MA BAKER, 100 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,90 €/kg

  • Paukšt.prieskon. mišinys su med., SAUDA, 70g
    Pagaminta Lietuvoje

    Paukšt.prieskon. mišinys su med., SAUDA, 70g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,00 €/kg

  • Višt.priesk. mišinys SANTA MARIA THAI WOK, 30

    Višt.priesk. mišinys SANTA MARIA THAI WOK, 30

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 59,67 €/kg

  • Kavos pupelės PAULIG CLASSIC, 1 kg
    14
    99 €
    14,99 €/kg

    Kavos pupelės PAULIG CLASSIC, 1 kg

    23.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,99 €/kg

  • Braškių skonio želė KLINGAI, 80g
    Pagaminta Lietuvoje

    Braškių skonio želė KLINGAI, 80g

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,63 €/kg

  • Kuk., avinž. makaronai SALLING FUSILLI, 500 g
    1
    59 €
    3,18 €/kg
    Be glitimo

    Kuk., avinž. makaronai SALLING FUSILLI, 500 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,98 €/kg

  • Ekol. mak. RIMI ECO TROCOLOR ALPHABET, 250 g
    Ekologiškas

    Ekol. mak. RIMI ECO TROCOLOR ALPHABET, 250 g

    1.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,20 €/kg

  • Rudieji ryžiai RIMI GREATLIFE, 400 g
    0
    68 €
    1,70 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Rudieji ryžiai RIMI GREATLIFE, 400 g

    0.98 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,45 €/kg

  • Vynuogių sėklų aliejus RIMI rafinuotas, 1 l
    7
    99 €
    7,99 €/l

    Vynuogių sėklų aliejus RIMI rafinuotas, 1 l

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,99 €/l

  • Petražolės TASTE FROM GARDEN, 15 g

    Petražolės TASTE FROM GARDEN, 15 g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 92,67 €/kg

  • Pomidorų kečupas RIMI, 1kg

    Pomidorų kečupas RIMI, 1kg

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,99 €/kg

  • Saldus aitriųjų paprikų padažas AJI, 200ml

    Saldus aitriųjų paprikų padažas AJI, 200ml

    2.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,25 €/l

  • Pipirmėčių lapų arbata RIMI, 20 x 1,5 g
    -40%
    0
    99 €
    33,00 €/kg

    Pipirmėčių lapų arbata RIMI, 20 x 1,5 g

    1.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 55,00 €/kg

  • Prieskoniai be druskos SAUDA, 250 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Prieskoniai be druskos SAUDA, 250 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,96 €/kg

  • Tirpioji kava RIMI, 200 g

    Tirpioji kava RIMI, 200 g

    8.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 44,95 €/kg

  • Malti juodieji pipirai TASTE FROM GARDEN,70g

    Malti juodieji pipirai TASTE FROM GARDEN,70g

    2.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,00 €/kg

  • Tirpusis cikorijų gėrimas GALKA, 200 g

    Tirpusis cikorijų gėrimas GALKA, 200 g

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,95 €/kg

  • Kepsnių prieskoniai SAUDA, 100g

    Kepsnių prieskoniai SAUDA, 100g

    0.93 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,30 €/kg

  • Makaronai su Bolonijos padažu KNORR, 68 g

    Makaronai su Bolonijos padažu KNORR, 68 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,17 €/kg

  • Žirneliai KĖDAINIŲ KONSERVAI, 690 g / 450 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Žirneliai KĖDAINIŲ KONSERVAI, 690 g / 450 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,53 €/kg

  • Amerikietiškas mėsainių padažas HEINZ, 420 g

    Amerikietiškas mėsainių padažas HEINZ, 420 g

    4.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,17 €/kg

  • Rudasis cukrus su stevija ALVO, 500 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Rudasis cukrus su stevija ALVO, 500 g

    2.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,10 €/kg

  • Vanilės sk., vafliai GULLON DIET NATURE, 60 g
    Tinka veganams Be cukraus

    Vanilės sk., vafliai GULLON DIET NATURE, 60 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,50 €/kg

Filtrai

Filtrai