Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Raud. medaus, vanilės sk. arbata LOYD, 40 g
    -40%
    1
    79 €
    44,75 €/kg

    Raud. medaus, vanilės sk. arbata LOYD, 40 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 74,75 €/kg

  • Šokoladas kepimui ICA, 200 g

    Šokoladas kepimui ICA, 200 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,95 €/kg

  • Garstyčių sėklos SANTA MARIA, 35g

    Garstyčių sėklos SANTA MARIA, 35g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,14 €/kg

  • Sūrio ir triufelių sk. lęšių trapučiai, 70g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sūrio ir triufelių sk. lęšių trapučiai, 70g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,57 €/kg

  • Lęšių trapučiai griet. ir svog. skonio, 70 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Lęšių trapučiai griet. ir svog. skonio, 70 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,00 €/kg

  • Plikyti ryžiai RIMI SMART, 800 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Plikyti ryžiai RIMI SMART, 800 g

    1.52 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,90 €/kg

  • Plonos pilnagrūdės tortilijos SM, 8 vnt, 240g

    Plonos pilnagrūdės tortilijos SM, 8 vnt, 240g

    2.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,34 €/kg

  • Česnakinis padažas FELIX, 375g

    Česnakinis padažas FELIX, 375g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,64 €/kg

  • Sausainiai GULLON su šokoladu, 250 g
    Tinka vegetarams

    Sausainiai GULLON su šokoladu, 250 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,96 €/kg

  • Bulvių košė su svog.skreb., MAGGI 5 MIN, 59g
    1
    19 €
    20,17 €/kg

    Bulvių košė su svog.skreb., MAGGI 5 MIN, 59g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,73 €/kg

  • Alyvuogių aliejus BORGES EXTRA LIGHT, 0,5l

    Alyvuogių aliejus BORGES EXTRA LIGHT, 0,5l

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,98 €/l

  • Prieskonių mišinys SAUDA CHIMICHURI, 70g
    Pagaminta Lietuvoje

    Prieskonių mišinys SAUDA CHIMICHURI, 70g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,71 €/kg

  • Sriubos prieskoniai SAUDA (be druskos), 50g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sriubos prieskoniai SAUDA (be druskos), 50g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,80 €/kg

  • Barbekiu prieskoniai ULTIMATE RUB SALDVA,230g
    Pagaminta Lietuvoje

    Barbekiu prieskoniai ULTIMATE RUB SALDVA,230g

    5.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,74 €/kg

  • Ekolog. avokadų aliejus BIONATURALIS, 250 ml
    Rinkis sveikiau Ekologiškas

    Ekolog. avokadų aliejus BIONATURALIS, 250 ml

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 43,43 €/l

  • Viduržiemio salotos KOTANYI, 13g
    0
    76 €
    58,46 €/kg

    Viduržiemio salotos KOTANYI, 13g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 83,85 €/kg

  • Grūsti juodieji pipirai SANTA MARIA, 36g

    Grūsti juodieji pipirai SANTA MARIA, 36g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 91,39 €/kg

  • Prieskonių mišinys salotoms SALDVA, 25g
    Pagaminta Lietuvoje

    Prieskonių mišinys salotoms SALDVA, 25g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,60 €/kg

  • Rudieji ryžiai SKANĖJA, 500 g
    Rinkis sveikiau

    Rudieji ryžiai SKANĖJA, 500 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,78 €/kg

  • Konserv.žirneliai RIMI SMART, 400g/280g
    Gera kaina kasdien

    Konserv.žirneliai RIMI SMART, 400g/280g

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,46 €/kg

  • Aitriųjų paprikų milteliai SANTA MARIA, 44g

    Aitriųjų paprikų milteliai SANTA MARIA, 44g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 63,17 €/kg

  • Vynuogių sėklų aliejus RIMI rafinuotas, 1 l
    7
    99 €
    7,99 €/l

    Vynuogių sėklų aliejus RIMI rafinuotas, 1 l

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,99 €/l

  • KLASIKINĖ juodoji arbata, 70 g
    -40%
    1
    29 €
    18,43 €/kg

    KLASIKINĖ juodoji arbata, 70 g

    2.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 30,71 €/kg

  • Ekol. aviž. košė su ban. ir brašk. AUGA, 60 g
    Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ekol. aviž. košė su ban. ir brašk. AUGA, 60 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,50 €/kg

  • Pjaustyti ryžių makaronai 3 mm AJI, 250 g

    Pjaustyti ryžių makaronai 3 mm AJI, 250 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,76 €/kg

  • Apels.sk. balzaminis acto kremas RIMI, 250ml

    Apels.sk. balzaminis acto kremas RIMI, 250ml

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,96 €/l

  • Makaronų sriuba aštr. višt. sk. MAGGI, 59,2 g
    0
    52 €
    8,81 €/kg

    Makaronų sriuba aštr. višt. sk. MAGGI, 59,2 g

    0.87 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,75 €/kg

  • Vaisinė arbata RIMI SMART, 40 g
    -40%
    0
    29 €
    7,25 €/kg
    Gera kaina kasdien

    Vaisinė arbata RIMI SMART, 40 g

    0.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,25 €/kg

  • Mak. picos prieskoniai SANTA MARIA mal., 80g

    Mak. picos prieskoniai SANTA MARIA mal., 80g

    6.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 83,63 €/kg

  • Gvakamolės padažas OLD EL PASO, 320 g

    Gvakamolės padažas OLD EL PASO, 320 g

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,22 €/kg

  • Tirpioji kava NESCAFE CLASSIC CREMA, 100 g

    Tirpioji kava NESCAFE CLASSIC CREMA, 100 g

    7.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 72,90 €/kg

  • Bananų batonėlis THE BEGINNINGS, 40 g
    Tinka veganams Be glitimo Be pieno Be laktozės

    Bananų batonėlis THE BEGINNINGS, 40 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 42,25 €/kg

  • Tirpusis kavos gėrim. JACOBS 3in1, 20 x 12,6g

    Tirpusis kavos gėrim. JACOBS 3in1, 20 x 12,6g

    6.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,96 €/kg

  • Kuk., avinž. makaronai SALLING FUSILLI, 500 g
    1
    59 €
    3,18 €/kg
    Be glitimo

    Kuk., avinž. makaronai SALLING FUSILLI, 500 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,98 €/kg

  • Makaronai kepintos jautienos sk. SUN YAN, 65g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Makaronai kepintos jautienos sk. SUN YAN, 65g

    1.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,69 €/kg

  • Bulvių prieskoniai SANTA MARIA, 55g

    Bulvių prieskoniai SANTA MARIA, 55g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 32,55 €/kg

  • Penkių pipirų mišinys TASTE FROM GARDEN, 60 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Penkių pipirų mišinys TASTE FROM GARDEN, 60 g

    2.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 45,83 €/kg

  • Pomid.padažas KARALIŠKAS su pomidorų gab.500g
    Pagaminta Lietuvoje

    Pomid.padažas KARALIŠKAS su pomidorų gab.500g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,18 €/kg

  • Gr.par.mak. TASTE OF ASIA KOREAN BARBECUE,93g

    Gr.par.mak. TASTE OF ASIA KOREAN BARBECUE,93g

    2.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,49 €/kg

  • Mišinys amerikiet. blyneliams MALSENA, 300 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Mišinys amerikiet. blyneliams MALSENA, 300 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,30 €/kg

Filtrai

Filtrai