Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Avižinė košė su avietėmis ELOVENA, 210 g

    Avižinė košė su avietėmis ELOVENA, 210 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,00 €/kg

  • Baravykų sriuba su skrebučiais KNORR, 15 g

    Baravykų sriuba su skrebučiais KNORR, 15 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 49,37 €/kg

  • Kavos kapsulės LAVAZZA ORO NESPRESSO, 10 vnt.
    3
    79 €
    0,38 €/vnt.

    Kavos kapsulės LAVAZZA ORO NESPRESSO, 10 vnt.

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,50 €/vnt.

  • Šaltalankių arbata su imbieru SKANOVĖ, 300 g
    -40%
    2
    99 €
    9,97 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Šaltalankių arbata su imbieru SKANOVĖ, 300 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,63 €/kg

  • Garstyčios su medumi SELECTION BY RIMI, 235g

    Garstyčios su medumi SELECTION BY RIMI, 235g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,85 €/kg

  • Dribsn. batonėl. su jogurt., vais. AXA, 25 g

    Dribsn. batonėl. su jogurt., vais. AXA, 25 g

    0.42 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,80 €/kg

  • Granola su 3 rūšių šokoladu HERKULESS, 350 g

    Granola su 3 rūšių šokoladu HERKULESS, 350 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,54 €/kg

  • Maltas mairūnas KOTANYI, 6g
    0
    83 €
    138,33 €/kg

    Maltas mairūnas KOTANYI, 6g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 198,33 €/kg

  • Juod. serb. uogienė KĖDAINIŲ KONSERVAI, 430 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Juod. serb. uogienė KĖDAINIŲ KONSERVAI, 430 g

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,44 €/kg

  • Saldžiar. padažas BUGA'S SWEET CHILI, 820 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Saldžiar. padažas BUGA'S SWEET CHILI, 820 g

    4.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,35 €/kg

  • Vištien. ruošinys griet.žol., MAGGI IDEA, 30g
    0
    83 €
    27,67 €/kg

    Vištien. ruošinys griet.žol., MAGGI IDEA, 30g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 46,33 €/kg

  • Adygėjos druska su česnakais SALDVA, 130 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Adygėjos druska su česnakais SALDVA, 130 g

    1.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,62 €/kg

  • Svanų druska SALDVA, 110 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Svanų druska SALDVA, 110 g

    1.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,09 €/kg

  • Adygėjos druska su žolelėmis SALDVA, 130 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Adygėjos druska su žolelėmis SALDVA, 130 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,15 €/kg

  • Malti juodieji pipirai SALDVA, 25g

    Malti juodieji pipirai SALDVA, 25g

    1.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 62,00 €/kg

  • Obuol., karamelės sk. avižinė košė RIMI, 55 g

    Obuol., karamelės sk. avižinė košė RIMI, 55 g

    0.84 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,27 €/kg

  • Sojų padažas KIKKOMAN, 150ml

    Sojų padažas KIKKOMAN, 150ml

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,27 €/l

  • Žolelių arbata ETNO KANAPIŲ MAGIJA, 30 g
    -40%
    1
    79 €
    59,67 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Žolelių arbata ETNO KANAPIŲ MAGIJA, 30 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 99,67 €/kg

  • Batonėlis su anakardž.rieš., BAREBELLS, 55g
    2
    19 €
    39,82 €/kg

    Batonėlis su anakardž.rieš., BAREBELLS, 55g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 54,36 €/kg

  • Miltų mišinys TEMPURA AJI, 200g

    Miltų mišinys TEMPURA AJI, 200g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,95 €/kg

  • Malti penkių rūšių pipirai SALDVA, 25g
    Pagaminta Lietuvoje

    Malti penkių rūšių pipirai SALDVA, 25g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 59,60 €/kg

  • Pom. padažas be k., KĖDAINIŲ KONSERVAI, 500g
    1
    59 €
    3,31 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Pom. padažas be k., KĖDAINIŲ KONSERVAI, 500g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,77 €/l

  • Raudonojo kario pasta SANTA MARIA, 110g

    Raudonojo kario pasta SANTA MARIA, 110g

    4.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 38,64 €/kg

  • Maltos mėsos prieskoniai SANTA MARIA, 280g

    Maltos mėsos prieskoniai SANTA MARIA, 280g

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,61 €/kg

  • Šokolado sk., vafliai GULLON DIET NATURE, 60g
    Tinka veganams Be cukraus

    Šokolado sk., vafliai GULLON DIET NATURE, 60g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,50 €/kg

  • Viso grūdo kvietiniai miltai MALSENA, 1,75 kg
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Viso grūdo kvietiniai miltai MALSENA, 1,75 kg

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,14 €/kg

  • Plikyti ryžiai GALINTA AUKSINIAI, 800 g

    Plikyti ryžiai GALINTA AUKSINIAI, 800 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,11 €/kg

  • Dribsniai KELLOGG'S CORN FLAKE, 375 g
    2
    79 €
    7,44 €/kg

    Dribsniai KELLOGG'S CORN FLAKE, 375 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,64 €/kg

  • Vasabi, sez.priesk. mišinys SANTA MARIA, 44g

    Vasabi, sez.priesk. mišinys SANTA MARIA, 44g

    3.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 88,41 €/kg

  • Dribsnių batonėlis NESTLE NESQUIK, 25 g

    Dribsnių batonėlis NESTLE NESQUIK, 25 g

    0.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,00 €/kg

  • Trumų sk. balzaminis acto kremas RIMI, 250ml

    Trumų sk. balzaminis acto kremas RIMI, 250ml

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,96 €/l

  • Marin. burokėliai SPILVA KLASIKA, 570g/330g

    Marin. burokėliai SPILVA KLASIKA, 570g/330g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,85 €/kg

  • Granola su cinamonu ir obuoliais, 450 g

    Granola su cinamonu ir obuoliais, 450 g

    6.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,42 €/kg

  • Prieskonių mišinys paukštienai SALDVA, 35g
    Pagaminta Lietuvoje

    Prieskonių mišinys paukštienai SALDVA, 35g

    0.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,43 €/kg

  • Kaukazietiškas priekonių mišinys SALDVA, 25g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kaukazietiškas priekonių mišinys SALDVA, 25g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,60 €/kg

  • Žal. alyvuogės SELECT. BY RIMI, 345 g / 200 g
    1
    69 €
    8,45 €/kg

    Žal. alyvuogės SELECT. BY RIMI, 345 g / 200 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,45 €/kg

  • Pipirų mišinys SANTA MARIA, 25g

    Pipirų mišinys SANTA MARIA, 25g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 75,60 €/kg

  • Kavos pupelės PAULIG CLASSIC CREMA, 1 kg
    14
    99 €
    14,99 €/kg

    Kavos pupelės PAULIG CLASSIC CREMA, 1 kg

    22.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,99 €/kg

  • Penkių rūšių pipirų mišinys SANTA MARIA, 60 g

    Penkių rūšių pipirų mišinys SANTA MARIA, 60 g

    9.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 156,50 €/kg

  • Tailand.priesk. mišinys SELECTION BY RIMI, 50
    2
    79 €
    55,80 €/kg

    Tailand.priesk. mišinys SELECTION BY RIMI, 50

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 69,80 €/kg

Filtrai

Filtrai