Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Juod. arbata su mišk. uog. RIMI, 20 vnt. 40 g
    -40%
    1
    49 €
    37,25 €/kg

    Juod. arbata su mišk. uog. RIMI, 20 vnt. 40 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 62,25 €/kg

  • Žalioji arbata su pipirmėte RIMI, 40 g
    -40%
    1
    49 €
    37,25 €/kg

    Žalioji arbata su pipirmėte RIMI, 40 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 62,25 €/kg

  • Javainis su žemės riešutais CORNY BIG, 50 g
    Gera kaina kasdien

    Javainis su žemės riešutais CORNY BIG, 50 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,80 €/kg

  • Prieskonių mišinys maltai mėsai SALDVA, 35g
    Pagaminta Lietuvoje

    Prieskonių mišinys maltai mėsai SALDVA, 35g

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,71 €/kg

  • Vaisinė arbata su ob., cin., ŽOLYNĖLIS, 50 g
    -40%
    1
    49 €
    29,80 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Vaisinė arbata su ob., cin., ŽOLYNĖLIS, 50 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 49,80 €/kg

  • Raudonojo vyno actas RIMI, 250 ml

    Raudonojo vyno actas RIMI, 250 ml

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,96 €/l

  • Žirnių sriuba su skreb., MAGGI 5 MINUTES, 22g
    0
    47 €
    21,36 €/kg
    Be pieno

    Žirnių sriuba su skreb., MAGGI 5 MINUTES, 22g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,91 €/kg

  • Sausos mielės ALVO, 25g

    Sausos mielės ALVO, 25g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 59,60 €/kg

  • Alyvuogių rinkinys BELLA CONTADINA, 550g/350g

    Alyvuogių rinkinys BELLA CONTADINA, 550g/350g

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,97 €/kg

  • Persikų puselės sirupe RIMI, 820 g / 470 g
    Gera kaina kasdien

    Persikų puselės sirupe RIMI, 820 g / 470 g

    3.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,70 €/kg

  • Malta kava ILLY FILTER COFFEE, 250 g
    7
    29 €
    29,16 €/kg

    Malta kava ILLY FILTER COFFEE, 250 g

    13.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 53,96 €/kg

  • Arbatos rink. ŽOLYNĖLIS VASAROS SKONIS, 125 g
    -40%
    4
    79 €
    38,32 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Arbatos rink. ŽOLYNĖLIS VASAROS SKONIS, 125 g

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 63,92 €/kg

  • Actas „Aceto Balsamico di Modena IGP“, 250 ml
    3
    89 €
    15,56 €/l

    Actas „Aceto Balsamico di Modena IGP“, 250 ml

    4.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,56 €/l

  • Juodieji pipirai TASTE FROM GARDEN, 70 g

    Juodieji pipirai TASTE FROM GARDEN, 70 g

    2.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,00 €/kg

  • Kvapieji pipirai SAUDA, 100g

    Kvapieji pipirai SAUDA, 100g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,90 €/kg

  • Alyvuogių aliejus GRANDE ULIVETO, 1 l
    Rinkis sveikiau

    Alyvuogių aliejus GRANDE ULIVETO, 1 l

    19.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,09 €/l

  • Miltų mišinys BALVITEN MIX FLOUR, 1 kg
    3
    49 €
    3,49 €/kg
    Be glitimo

    Miltų mišinys BALVITEN MIX FLOUR, 1 kg

    4.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,39 €/kg

  • Saul. džiov. Pom. aliejuje CITRES, 500g/290 g

    Saul. džiov. Pom. aliejuje CITRES, 500g/290 g

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,10 €/kg

  • Ruoš. makaronams SPAG.,BOLOG., MAGGI IDEA,44g
    0
    83 €
    17,66 €/kg

    Ruoš. makaronams SPAG.,BOLOG., MAGGI IDEA,44g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,57 €/kg

  • Makaronai BARILLA TAGLIATELLE, 500 g

    Makaronai BARILLA TAGLIATELLE, 500 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,98 €/kg

  • Batonėlis su mėlyn. BLUEBERRY MUFFIN, 4 x 35g
    Tinka veganams Tinka vegetarams

    Batonėlis su mėlyn. BLUEBERRY MUFFIN, 4 x 35g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,64 €/kg

  • Mažesnio rieb. kakavos milteliai RIMI, 100 g

    Mažesnio rieb. kakavos milteliai RIMI, 100 g

    3.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,50 €/kg

  • Ilgagrūdžiai ryžiai GALINTA BASMATI, 4 x 100g

    Ilgagrūdžiai ryžiai GALINTA BASMATI, 4 x 100g

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,22 €/kg

  • Makaronai LA MOLISANA MEZZI RIGATONI, 500 g
    1
    29 €
    2,58 €/kg

    Makaronai LA MOLISANA MEZZI RIGATONI, 500 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,38 €/kg

  • Malta aitrioji rūkyta paprika SALDVA, 25 g

    Malta aitrioji rūkyta paprika SALDVA, 25 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,60 €/kg

  • Sausi pusryčiai RIMI CHOCO CRISPS, 250 g
    Be pieno Pagaminta Lietuvoje

    Sausi pusryčiai RIMI CHOCO CRISPS, 250 g

    0.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,36 €/kg

  • Rūgštynių sriuba su rūkyta šonine KKF, 480 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Rūgštynių sriuba su rūkyta šonine KKF, 480 g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,85 €/kg

  • Austrių, česn.padažas SANTA MARIA WOK, 150g

    Austrių, česn.padažas SANTA MARIA WOK, 150g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,93 €/kg

  • Skrudinti, smulkinti žemės riešutai RIMI, 90g
    Rinkis sveikiau

    Skrudinti, smulkinti žemės riešutai RIMI, 90g

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 61,00 €/kg

  • Javainiai OHO HAPPY RINGS, 175 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Javainiai OHO HAPPY RINGS, 175 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,51 €/kg

  • Prieskonių mišinys be drus.su bara.SALDVA,25g
    Pagaminta Lietuvoje

    Prieskonių mišinys be drus.su bara.SALDVA,25g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,60 €/kg

  • Tirpioji kava RIMI, 100 g

    Tirpioji kava RIMI, 100 g

    4.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 47,50 €/kg

  • Avižų ir rugių košė su bananais ACTIVUS, 55 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Avižų ir rugių košė su bananais ACTIVUS, 55 g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,27 €/kg

  • Rudųjų ryžių traškučiai su sūriu RICE UP, 60g
    Be glitimo Tinka vegetarams

    Rudųjų ryžių traškučiai su sūriu RICE UP, 60g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,50 €/kg

  • Įvairių augalų žiedų medus RIMI, 500 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Įvairių augalų žiedų medus RIMI, 500 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,98 €/kg

  • Rud.ryžių trapučiai boliv.bal., RICE UP, 120g
    Tinka veganams Be glitimo Be laktozės Tinka vegetarams

    Rud.ryžių trapučiai boliv.bal., RICE UP, 120g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,58 €/kg

  • Prieskonių mišinys kiaulienai SALDVA, 35g
    Pagaminta Lietuvoje

    Prieskonių mišinys kiaulienai SALDVA, 35g

    0.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,43 €/kg

  • Prieskonių miš.sriuboms, padažams SALDVA,35g
    Pagaminta Lietuvoje

    Prieskonių miš.sriuboms, padažams SALDVA,35g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,57 €/kg

  • Malta kava SELECTION BY RIMI ETHIOPIA, 250 g
    4
    19 €
    16,76 €/kg

    Malta kava SELECTION BY RIMI ETHIOPIA, 250 g

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,96 €/kg

  • Dribsnių batonėlis NESTLE CINI MINIS, 25 g

    Dribsnių batonėlis NESTLE CINI MINIS, 25 g

    0.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,00 €/kg

Filtrai

Filtrai