Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Tirpioji kava VESPUCCI, 200 g

    Tirpioji kava VESPUCCI, 200 g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,45 €/kg

  • Kukurūzų miltai MALSENA, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Kukurūzų miltai MALSENA, 1 kg

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,29 €/kg

  • Mės. prieskoniai su žolel., SANTA MARIA, 20g

    Mės. prieskoniai su žolel., SANTA MARIA, 20g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 54,50 €/kg

  • Prieskonių mišinys makaronams SALDVA, 35g
    Pagaminta Lietuvoje

    Prieskonių mišinys makaronams SALDVA, 35g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,57 €/kg

  • Keturių rūšių grūdų dribsniai RIMI, 500 g
    Rinkis sveikiau
    Gera kaina kasdien

    Keturių rūšių grūdų dribsniai RIMI, 500 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,38 €/kg

  • Citrinų, citrinž. sk. žal. arbata LOYD, 30 g
    -40%
    1
    79 €
    59,67 €/kg

    Citrinų, citrinž. sk. žal. arbata LOYD, 30 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 99,67 €/kg

  • Prieskonių mišinys sriubai virti TOM KHA, 30g

    Prieskonių mišinys sriubai virti TOM KHA, 30g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 63,00 €/kg

  • RAMEN vermišelių sriuba NEOGURI RAMYUN, 120 g
    Gera kaina kasdien

    RAMEN vermišelių sriuba NEOGURI RAMYUN, 120 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,25 €/kg

  • Ilgragrūdžiai ryžiai JASMINE GRALLA, 800 g

    Ilgragrūdžiai ryžiai JASMINE GRALLA, 800 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,49 €/kg

  • Padažas RIMI PLANET TROPICAL SALSA, 220 g
    1
    45 €
    6,59 €/kg

    Padažas RIMI PLANET TROPICAL SALSA, 220 g

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,50 €/kg

  • Sausainiai be glitimo GULLON MARIA, 380g
    Tinka veganams Be glitimo Be pieno Tinka vegetarams

    Sausainiai be glitimo GULLON MARIA, 380g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,50 €/kg

  • UDON makaronai AJI, 300g

    UDON makaronai AJI, 300g

    2.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,17 €/kg

  • Duona be glit. su sėkl. SCHAR P. MULT., 250 g
    Be glitimo Be pieno Be laktozės Tinka vegetarams

    Duona be glit. su sėkl. SCHAR P. MULT., 250 g

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,76 €/kg

  • Makaronai SELECTION BY RIMI STROZZAPR., 500 g

    Makaronai SELECTION BY RIMI STROZZAPR., 500 g

    2.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,70 €/kg

  • Vais. arbata su žem. ŽOLYNĖLIS, 20 pak., 50 g
    -40%
    1
    49 €
    29,80 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Vais. arbata su žem. ŽOLYNĖLIS, 20 pak., 50 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 49,80 €/kg

  • Kakavos sk., batonėlis THE BEGINNINGS, 40 g
    Tinka veganams Be glitimo Be pieno Be laktozės

    Kakavos sk., batonėlis THE BEGINNINGS, 40 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 42,25 €/kg

  • Malta aitriosioji paprika SALDVA, 25 g

    Malta aitriosioji paprika SALDVA, 25 g

    0.80 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 32,00 €/kg

  • Kmynai ALVO, 300g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kmynai ALVO, 300g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,97 €/kg

  • Šiaudeliai su druska BALVITEN, be glitimo,80g
    1
    59 €
    19,88 €/kg
    Be glitimo

    Šiaudeliai su druska BALVITEN, be glitimo,80g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,88 €/kg

  • Priesk.miš., CHILI CON CARNESANTA MARIA, 28 g

    Priesk.miš., CHILI CON CARNESANTA MARIA, 28 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 67,50 €/kg

  • Sald.aitr. paprikų padažas RIMI PLANET, 700ml
    3
    49 €
    4,99 €/l

    Sald.aitr. paprikų padažas RIMI PLANET, 700ml

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,13 €/l

  • Cinamono lazdelės KOTANYI, 17g
    1
    59 €
    132,50 €/kg

    Cinamono lazdelės KOTANYI, 17g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 190,83 €/kg

  • Mar. pjaustyti agurkai SPILVA, 680 g / 350 g

    Mar. pjaustyti agurkai SPILVA, 680 g / 350 g

    5.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,83 €/kg

  • Ypatingas pomidorų padažas KKF, 720g
    2
    09 €
    2,90 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Ypatingas pomidorų padažas KKF, 720g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,15 €/kg

  • ŠVELNI ŽALIOJI lapelių arbata, 70 g
    -40%
    1
    49 €
    21,29 €/kg

    ŠVELNI ŽALIOJI lapelių arbata, 70 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,57 €/kg

  • Ryžių vermišeliai AJI, 200g

    Ryžių vermišeliai AJI, 200g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,45 €/kg

  • Žolelių arbata LOYD WARMING LEMON, 20 pak.
    -40%
    1
    79 €
    44,75 €/kg

    Žolelių arbata LOYD WARMING LEMON, 20 pak.

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 74,75 €/kg

  • Dribsniai su džiov. vaisiais RIMI SMART, 1 kg
    Be pieno
    Gera kaina kasdien

    Dribsniai su džiov. vaisiais RIMI SMART, 1 kg

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,69 €/kg

  • Universalus prieskonių mišinys, 200g
    Pagaminta Lietuvoje

    Universalus prieskonių mišinys, 200g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,45 €/kg

  • Malta kava be kofeino JACOBS KRONUNG, 250 g

    Malta kava be kofeino JACOBS KRONUNG, 250 g

    5.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,16 €/kg

  • Greit.par. makaronai OYAKATA JAPANESE C., 93g

    Greit.par. makaronai OYAKATA JAPANESE C., 93g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,77 €/kg

  • Skrud.česn.pipirų mišinys SANTA MARIA, 80g

    Skrud.česn.pipirų mišinys SANTA MARIA, 80g

    6.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 83,63 €/kg

  • Obuolių, bananų tyrelė KUBUŠ, 100 %, 100 g

    Obuolių, bananų tyrelė KUBUŠ, 100 %, 100 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,90 €/kg

  • Sodo prieskoninės žolelės SANTA MARIA, 29g

    Sodo prieskoninės žolelės SANTA MARIA, 29g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 61,72 €/kg

  • Klasikinis pomidorų kečupas RIMI, 540g

    Klasikinis pomidorų kečupas RIMI, 540g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,54 €/kg

  • Juodoji druska SELECTION BY RIMI, 100g
    2
    85 €
    28,50 €/kg

    Juodoji druska SELECTION BY RIMI, 100g

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 36,90 €/kg

  • Garstyčios RIMI, 190g

    Garstyčios RIMI, 190g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,79 €/kg

  • Ekol. sviestin. moliūgų sriuba ACTIVUS, 400 g
    1
    65 €
    4,12 €/kg
    Tinka veganams Ekologiškas Tinka vegetarams

    Ekol. sviestin. moliūgų sriuba ACTIVUS, 400 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,97 €/kg

  • Lazanijos lakštai SALLING, 500 g
    1
    39 €
    2,78 €/kg

    Lazanijos lakštai SALLING, 500 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,98 €/kg

  • Sausainiai su šok. ir sald. DIETNATURE, 125 g
    Be cukraus Be pieno Tinka vegetarams

    Sausainiai su šok. ir sald. DIETNATURE, 125 g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,32 €/kg

Filtrai

Filtrai