Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Vais. arbata su anan. kriauš., LOYD, 20 pak.
    -40%
    1
    79 €
    44,75 €/kg

    Vais. arbata su anan. kriauš., LOYD, 20 pak.

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 74,75 €/kg

  • Tirp.griet.sk. sojų produktas BONA VITA, 150g
    Be glitimo

    Tirp.griet.sk. sojų produktas BONA VITA, 150g

    2.11 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,07 €/kg

  • Druska SANTA MARIA, 92g

    Druska SANTA MARIA, 92g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,46 €/kg

  • Raudonėliai SANTA MARIA, 5g

    Raudonėliai SANTA MARIA, 5g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 358,00 €/kg

  • Kons. anan. griež. sirupe RIMI, 825 g / 490 g

    Kons. anan. griež. sirupe RIMI, 825 g / 490 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,49 €/kg

  • Malti juodieji pipirai SANTA MARIA, 36g

    Malti juodieji pipirai SANTA MARIA, 36g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 96,94 €/kg

  • Kinrožių žiedų arbata RIMI BASIC, 20 x 1,5 g
    -40%
    0
    35 €
    11,67 €/kg
    Gera kaina kasdien

    Kinrožių žiedų arbata RIMI BASIC, 20 x 1,5 g

    0.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,67 €/kg

  • Prieskonių mišinys šašlykams SALDVA, 45g
    Pagaminta Lietuvoje

    Prieskonių mišinys šašlykams SALDVA, 45g

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,33 €/kg

  • Prieskonių mišinys picai SALDVA, 25g
    Pagaminta Lietuvoje

    Prieskonių mišinys picai SALDVA, 25g

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,60 €/kg

  • Prieskonių mišinys vištienai SALDVA, 30g
    Pagaminta Lietuvoje

    Prieskonių mišinys vištienai SALDVA, 30g

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,00 €/kg

  • Keptų bulvių prieskoniai SAUDA, 100g
    Pagaminta Lietuvoje

    Keptų bulvių prieskoniai SAUDA, 100g

    0.93 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,30 €/kg

  • Gr. paruoš. makaronai višt. sk. REEVA, 60 g
    Gera kaina kasdien

    Gr. paruoš. makaronai višt. sk. REEVA, 60 g

    0.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,17 €/kg

  • Ekol. aštri veg. pupel. sriuba ACTIVUS, 400 g
    1
    35 €
    3,37 €/kg
    Tinka veganams Ekologiškas Tinka vegetarams

    Ekol. aštri veg. pupel. sriuba ACTIVUS, 400 g

    1.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,87 €/kg

  • BOLOGNESE makaronų padažas RIMI, 390 g

    BOLOGNESE makaronų padažas RIMI, 390 g

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,21 €/kg

  • Prieskonių mišinys SALDVA PERSILADAS, 25 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Prieskonių mišinys SALDVA PERSILADAS, 25 g

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,60 €/kg

  • Miežinės kruopos RIMI SMART, 800 g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Miežinės kruopos RIMI SMART, 800 g

    0.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,81 €/kg

  • Klasikinio skonio BBQ padažas WOWMAMA, 280g
    Pagaminta Lietuvoje

    Klasikinio skonio BBQ padažas WOWMAMA, 280g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,54 €/kg

  • Juod. alyvuog. HOJIBLANCA RIMI, 935 g / 455 g

    Juod. alyvuog. HOJIBLANCA RIMI, 935 g / 455 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,97 €/kg

  • Mišinys širdiniams blynams MALSENA, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Mišinys širdiniams blynams MALSENA, 400 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,97 €/kg

  • Makaronai su sūrio padažu KNORR, 71g

    Makaronai su sūrio padažu KNORR, 71g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,03 €/kg

  • Alyvuogės KALAMATA be kaul. GAEA, 150 g/140g

    Alyvuogės KALAMATA be kaul. GAEA, 150 g/140g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,64 €/kg

  • Avižiniai dribsniai DRIBSNIŲ ENERGIJA, 400 g
    0
    99 €
    2,47 €/kg
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Avižiniai dribsniai DRIBSNIŲ ENERGIJA, 400 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,72 €/kg

  • Pomidorų padažas DARŽO CHORAS, 490g

    Pomidorų padažas DARŽO CHORAS, 490g

    3.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,86 €/kg

  • Malta aitriosioji paprika SALDVA, 25 g

    Malta aitriosioji paprika SALDVA, 25 g

    0.80 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 32,00 €/kg

  • Rudieji BASMATI ryžiai BOSTO, 4 x 125 g

    Rudieji BASMATI ryžiai BOSTO, 4 x 125 g

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,98 €/kg

  • Barščiai su baravykais KKF, 480 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Barščiai su baravykais KKF, 480 g

    3.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,44 €/kg

  • Žolelės ir pipirai SELECTION BY RIMI, 20g
    2
    79 €
    139,50 €/kg

    Žolelės ir pipirai SELECTION BY RIMI, 20g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 174,50 €/kg

  • Pilno gr. makaron. SPAGHETTI INTEGRALE, 500 g
    Rinkis sveikiau

    Pilno gr. makaron. SPAGHETTI INTEGRALE, 500 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,98 €/kg

  • Prieskonių mišinys BURRITO SANTA MARIA, 28 g

    Prieskonių mišinys BURRITO SANTA MARIA, 28 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 53,21 €/kg

  • Šašlykų prieskoniai SANTA MARIA, 100g

    Šašlykų prieskoniai SANTA MARIA, 100g

    2.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,50 €/kg

  • Kviečių gemalai MALSENA, 200 g
    0
    62 €
    3,10 €/kg
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Kviečių gemalai MALSENA, 200 g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,45 €/kg

  • Pomidorų pasta RIMI (100%), 500g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Pomidorų pasta RIMI (100%), 500g

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,78 €/kg

  • Ilgagrūdžiai ryžiai SKANĖJA, 500 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Ilgagrūdžiai ryžiai SKANĖJA, 500 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,98 €/kg

  • Višt. prieskonių mišinys SANTA MARIA TACO, 28

    Višt. prieskonių mišinys SANTA MARIA TACO, 28

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 67,50 €/kg

  • Kons. ananasų gab. sirupe RIMI, 825 g / 490 g

    Kons. ananasų gab. sirupe RIMI, 825 g / 490 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,49 €/kg

  • Jūros druska su žol., SELECTION BY RIMI, 90g
    2
    39 €
    26,56 €/kg

    Jūros druska su žol., SELECTION BY RIMI, 90g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,22 €/kg

  • Avižinė košė su vyšniomis RIMI, 55 g

    Avižinė košė su vyšniomis RIMI, 55 g

    0.84 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,27 €/kg

  • Ypatingas pomidorų padažas KKF, 720g
    2
    09 €
    2,90 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Ypatingas pomidorų padažas KKF, 720g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,15 €/kg

  • Malta kava LAVAZZA QUALITA ROSSA, 250 g
    4
    69 €
    18,76 €/kg

    Malta kava LAVAZZA QUALITA ROSSA, 250 g

    8.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 34,36 €/kg

  • Medus, 700 g

    Medus, 700 g

    6.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,13 €/kg

Filtrai

Filtrai