Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • RAMEN darž.- vermiš. sriuba SOON RAMYUN,112g
    Gera kaina kasdien

    RAMEN darž.- vermiš. sriuba SOON RAMYUN,112g

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,66 €/kg

  • 5 rūšių pipirų mišinys, SANTA MARIA, 25g

    5 rūšių pipirų mišinys, SANTA MARIA, 25g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 75,60 €/kg

  • Vasabių pasta ICA ASIA, 45 g

    Vasabių pasta ICA ASIA, 45 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 59,78 €/kg

  • TOM YUM skonio sriuba THAI CHOICE, 85g

    TOM YUM skonio sriuba THAI CHOICE, 85g

    1.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,06 €/kg

  • Žal. alyvuogės su kaul. BENESCA, 295 g /170 g

    Žal. alyvuogės su kaul. BENESCA, 295 g /170 g

    4.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,82 €/kg

  • Spalvoti cukraus pabarstukai RIMI, 100g

    Spalvoti cukraus pabarstukai RIMI, 100g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,90 €/kg

  • Austrių padažas SANTA MARIA, 200ml

    Austrių padažas SANTA MARIA, 200ml

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,95 €/l

  • Saldus aitr.papr. marinatas SANTA MARIA, 75g

    Saldus aitr.papr. marinatas SANTA MARIA, 75g

    1.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,33 €/kg

  • Provanso žolelės KOTANYI, 17g
    0
    83 €
    48,82 €/kg

    Provanso žolelės KOTANYI, 17g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 70,00 €/kg

  • Penkių pipirų mišinys SELECTION BY RIMI, 40g
    2
    79 €
    69,75 €/kg

    Penkių pipirų mišinys SELECTION BY RIMI, 40g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 87,25 €/kg

  • Malta kava SELECTION BY RIMI COLOMBIA, 250 g
    4
    19 €
    16,76 €/kg

    Malta kava SELECTION BY RIMI COLOMBIA, 250 g

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,96 €/kg

  • Malti juodieji pipirai SAUDA, 100g

    Malti juodieji pipirai SAUDA, 100g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,90 €/kg

  • Padažas makar.dž.pom., SELECTION BY RIMI,350g

    Padažas makar.dž.pom., SELECTION BY RIMI,350g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,83 €/kg

  • Traškus migdolų riešutų kremas ULDUKAS, 250 g
    Tinka veganams Pagaminta Lietuvoje

    Traškus migdolų riešutų kremas ULDUKAS, 250 g

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,96 €/kg

  • Ekologiški česnakų milteliai SANTA MARIA, 46g
    Ekologiškas

    Ekologiški česnakų milteliai SANTA MARIA, 46g

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 82,39 €/kg

  • Juodoji arbata LIPTON YELLOW LABEL, 25 vnt
    -40%
    1
    19 €
    23,80 €/kg

    Juodoji arbata LIPTON YELLOW LABEL, 25 vnt

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,80 €/kg

  • Ryžiai BASMATI TAJ MAHAL, 1 kg

    Ryžiai BASMATI TAJ MAHAL, 1 kg

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,99 €/kg

  • Modenos balzaminis actas BELL SILVER, 250 ml

    Modenos balzaminis actas BELL SILVER, 250 ml

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,96 €/l

  • Mangų batonėlis THE BEGINNINGS, 40 g
    Tinka veganams Be glitimo Be pieno Be laktozės

    Mangų batonėlis THE BEGINNINGS, 40 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 42,25 €/kg

  • Miško uogų vaisinė arbata LOYD, 20 pak.
    -40%
    1
    79 €
    44,75 €/kg

    Miško uogų vaisinė arbata LOYD, 20 pak.

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 74,75 €/kg

  • Saldiklių mišinys STEVIJA ALVO, 300 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Saldiklių mišinys STEVIJA ALVO, 300 g

    4.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,30 €/kg

  • Prieskonių mišinys karis SALDVA, 25g
    Pagaminta Lietuvoje

    Prieskonių mišinys karis SALDVA, 25g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,60 €/kg

  • Kukurūzų trap.balt.svogūnų sk. SG, 60 g
    Tinka veganams Be glitimo Be pieno Be laktozės

    Kukurūzų trap.balt.svogūnų sk. SG, 60 g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,17 €/kg

  • Maltos mėsos prieskoniai SANTA MARIA, 30g

    Maltos mėsos prieskoniai SANTA MARIA, 30g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 36,33 €/kg

  • Vištienos prieskoniai SANTA MARIA, 30g

    Vištienos prieskoniai SANTA MARIA, 30g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 36,33 €/kg

  • J. arbata BASILUR LEAF OF CEYLON UVA, 100 g
    -40%
    3
    59 €
    35,90 €/kg

    J. arbata BASILUR LEAF OF CEYLON UVA, 100 g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 59,90 €/kg

  • Kuk. traškučiai su druska SANTA MARIA, 185 g
    1
    49 €
    8,05 €/kg

    Kuk. traškučiai su druska SANTA MARIA, 185 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,16 €/kg

  • Aukšč. rūš. BAJORIŠKI kviet. miltai, 1,75 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Aukšč. rūš. BAJORIŠKI kviet. miltai, 1,75 kg

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,25 €/kg

  • Stikliniai makaronai SANTA MARIA, 100g

    Stikliniai makaronai SANTA MARIA, 100g

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 36,90 €/kg

  • Žalioji arbata su citrin. ginkm. ETNO, 40 g
    -40%
    1
    79 €
    44,75 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Žalioji arbata su citrin. ginkm. ETNO, 40 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 74,75 €/kg

  • Žvėrienos prieskoniai SANTA MARIA, 30g

    Žvėrienos prieskoniai SANTA MARIA, 30g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 63,00 €/kg

  • Bulviniai virtiniai LA MOLISANA 622, 500 g
    1
    09 €
    2,18 €/kg

    Bulviniai virtiniai LA MOLISANA 622, 500 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,78 €/kg

  • Viso grūdo ruginiai miltai MALSENA, 1,75 kg
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Viso grūdo ruginiai miltai MALSENA, 1,75 kg

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,02 €/kg

  • Žemės riešutų kremas ALVO, 1 kg
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Žemės riešutų kremas ALVO, 1 kg

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,99 €/kg

  • Saldžiųjų paprikų lečas RIMI, 700 g

    Saldžiųjų paprikų lečas RIMI, 700 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,41 €/kg

  • Kav. pup. GUATEMALA SELECTION BY RIMI, 1 kg

    Kav. pup. GUATEMALA SELECTION BY RIMI, 1 kg

    22.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,99 €/kg

  • Juod. arb. IMPRA ROYAL ELIXIER KNIGHT, 100 g
    -40%
    1
    85 €
    18,50 €/kg

    Juod. arb. IMPRA ROYAL ELIXIER KNIGHT, 100 g

    3.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 30,90 €/kg

  • Mar. agurk. KĖDAINIŲ KONSERVAI, 660 g / 330 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Mar. agurk. KĖDAINIŲ KONSERVAI, 660 g / 330 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,55 €/kg

  • Makaronai azij. stil. višt. sk. SUN YAN, 65 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Makaronai azij. stil. višt. sk. SUN YAN, 65 g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,69 €/kg

  • Žolelių arbata ŽOLYNĖLIS SAPNAS, 30 g
    -40%
    1
    55 €
    51,67 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Žolelių arbata ŽOLYNĖLIS SAPNAS, 30 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 86,33 €/kg

Filtrai

Filtrai