Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Itališkos žolelės KOTANYI, 17g
    0
    83 €
    48,82 €/kg

    Itališkos žolelės KOTANYI, 17g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 70,00 €/kg

  • Ekologiškas obuolių actas BIONATURALIS, 300ml
    Ekologiškas

    Ekologiškas obuolių actas BIONATURALIS, 300ml

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,23 €/l

  • Manų kruopos RIMI, 800 g
    Gera kaina kasdien

    Manų kruopos RIMI, 800 g

    0.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,74 €/kg

  • Žalioji arbata RIMI, 40 g
    -40%
    1
    49 €
    37,25 €/kg

    Žalioji arbata RIMI, 40 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 62,25 €/kg

  • Rud.ryž. trapučiai Himal.druska RICE UP, 120g
    Tinka veganams Be glitimo Be laktozės Tinka vegetarams

    Rud.ryž. trapučiai Himal.druska RICE UP, 120g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,58 €/kg

  • Malti juodieji pipirai SANTA MARIA, 45g

    Malti juodieji pipirai SANTA MARIA, 45g

    3.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 86,44 €/kg

  • Rudasis cukrus RIMI, 1kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Rudasis cukrus RIMI, 1kg

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,99 €/kg

  • Kons. balt. pupelės RIMI SMART, 400 g / 240 g
    Gera kaina kasdien

    Kons. balt. pupelės RIMI SMART, 400 g / 240 g

    0.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,71 €/kg

  • Ekologiška trijų lęšių sriuba ACTIVUS, 400 g
    1
    65 €
    4,12 €/kg
    Tinka veganams Ekologiškas Tinka vegetarams

    Ekologiška trijų lęšių sriuba ACTIVUS, 400 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,97 €/kg

  • Ekol. kakavos milteliai SALLING EKO, 125 g
    Ekologiškas

    Ekol. kakavos milteliai SALLING EKO, 125 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,92 €/kg

  • Trašk.višt.priesk. mišinys SANTA MARIA, 50g

    Trašk.višt.priesk. mišinys SANTA MARIA, 50g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 43,80 €/kg

  • BRUSCHETTA pap. kump. SELECT. BY RIMI, 130 g

    BRUSCHETTA pap. kump. SELECT. BY RIMI, 130 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,00 €/kg

  • Įvairių augalų žiedų medus RIMI, 300 g
    2
    79 €
    9,30 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Įvairių augalų žiedų medus RIMI, 300 g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,63 €/kg

  • Žuvies priesk. žol. mišinys SANTA MARIA, 15g

    Žuvies priesk. žol. mišinys SANTA MARIA, 15g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 72,67 €/kg

  • Česnakinė druska SANTA MARIA, 40g

    Česnakinė druska SANTA MARIA, 40g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,25 €/kg

  • Bulvių košė su grietinėle, MAGGI, 35g
    0
    59 €
    16,86 €/kg

    Bulvių košė su grietinėle, MAGGI, 35g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,29 €/kg

  • Vištienos skonio makaronai OYAKATA, 89g

    Vištienos skonio makaronai OYAKATA, 89g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 20,36 €/kg

  • Baltojo vyno actas RIMI, 250 ml

    Baltojo vyno actas RIMI, 250 ml

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,96 €/l

  • Smulkintos kalendros SANTA MARIA, 20 g

    Smulkintos kalendros SANTA MARIA, 20 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 54,50 €/kg

  • RAMEN vermišelių sriuba SHIN RAMYUN,120g
    Gera kaina kasdien

    RAMEN vermišelių sriuba SHIN RAMYUN,120g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,08 €/kg

  • Kakav. sausainiai krem.be cukr., GULLON, 210g
    Tinka veganams

    Kakav. sausainiai krem.be cukr., GULLON, 210g

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,38 €/kg

  • Grūsti juodieji pipirai SANTA MARIA, 18g

    Grūsti juodieji pipirai SANTA MARIA, 18g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 93,89 €/kg

  • Kukurūzai BONDUELLE, 530g/360g

    Kukurūzai BONDUELLE, 530g/360g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,31 €/kg

  • Tailandietiškas kario padažas RIMI, 480g

    Tailandietiškas kario padažas RIMI, 480g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,31 €/kg

  • Žal. alyv. su papr. RIMI SMART, 180 g / 80 g
    Gera kaina kasdien

    Žal. alyv. su papr. RIMI SMART, 180 g / 80 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,88 €/kg

  • Marinuoti artišokai aliejuje, 280 g/151g

    Marinuoti artišokai aliejuje, 280 g/151g

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,10 €/kg

  • Mėsos prieskoniai SANTA MARIA, 290 g

    Mėsos prieskoniai SANTA MARIA, 290 g

    6.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,90 €/kg

  • Ryžiai BASMATI BOSTO, 4 x 125 g

    Ryžiai BASMATI BOSTO, 4 x 125 g

    4.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,78 €/kg

  • Jūros dumblių užkandis su ait.papr.ZIGMAS, 5g
    Pagaminta Lietuvoje

    Jūros dumblių užkandis su ait.papr.ZIGMAS, 5g

    0.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 130,00 €/kg

  • Vaisinė arbata su avietėmis ŽOLYNĖLIS, 50 g
    -40%
    1
    49 €
    29,80 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Vaisinė arbata su avietėmis ŽOLYNĖLIS, 50 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 49,80 €/kg

  • Makaron., OYAKATA JAPAN CHICKEN TERIYAKI, 96g

    Makaron., OYAKATA JAPAN CHICKEN TERIYAKI, 96g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,94 €/kg

  • Žalioji arbata su jazminais RIMI, 40 g
    -40%
    1
    49 €
    37,25 €/kg

    Žalioji arbata su jazminais RIMI, 40 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 62,25 €/kg

  • Neraf. cukranendrių cukrus DAN SUKKER, 750g

    Neraf. cukranendrių cukrus DAN SUKKER, 750g

    3.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,20 €/kg

  • Padažas SANTA MARIA WOK PAD THAI, 150g

    Padažas SANTA MARIA WOK PAD THAI, 150g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,93 €/kg

  • Kavos pupelės SELECTION COLOMBIA, 1 kg

    Kavos pupelės SELECTION COLOMBIA, 1 kg

    22.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,99 €/kg

  • Aštrūs mėsos prieskoniai SANTA MARIA, 20g

    Aštrūs mėsos prieskoniai SANTA MARIA, 20g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 54,50 €/kg

  • Žuvies prieskoniai krap., SANTA MARIA, 25g

    Žuvies prieskoniai krap., SANTA MARIA, 25g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 43,60 €/kg

  • Kavos pupelės SELECTION BRAZIL, 1 kg

    Kavos pupelės SELECTION BRAZIL, 1 kg

    22.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,99 €/kg

  • Kiaušininiai makaronai SANTA MARIA, 250 g

    Kiaušininiai makaronai SANTA MARIA, 250 g

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,36 €/kg

  • SOBA makaronai su grikių miltais AJI, 300 g

    SOBA makaronai su grikių miltais AJI, 300 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,97 €/kg

Filtrai

Filtrai