Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Kmynai SALDVA, 35g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kmynai SALDVA, 35g

    0.82 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,43 €/kg

  • Prieskonių mišinys bulvėms SALDVA, 35g
    Pagaminta Lietuvoje

    Prieskonių mišinys bulvėms SALDVA, 35g

    0.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,43 €/kg

  • Prieskonių mišinys plovui SALDVA, 30g
    Pagaminta Lietuvoje

    Prieskonių mišinys plovui SALDVA, 30g

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,00 €/kg

  • Kvapieji pipirai SANTA MARIA, 15 g

    Kvapieji pipirai SANTA MARIA, 15 g

    1.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 116,67 €/kg

  • Kokosų gėrimas SALLING, 8 % rieb., 400 ml
    1
    09 €
    2,72 €/l

    Kokosų gėrimas SALLING, 8 % rieb., 400 ml

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,97 €/l

  • Kukur. traškučiai su sūriu SANTA MARIA, 475 g
    3
    99 €
    8,40 €/kg

    Kukur. traškučiai su sūriu SANTA MARIA, 475 g

    6.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,24 €/kg

  • Persiladas SANTA MARIA, 48g

    Persiladas SANTA MARIA, 48g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 37,29 €/kg

  • Muskatų riešutai SANTA MARIA, 10g

    Muskatų riešutai SANTA MARIA, 10g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 189,00 €/kg

  • Javainis CORNY BIG MILK DARK & WHITE, 40 g
    Gera kaina kasdien

    Javainis CORNY BIG MILK DARK & WHITE, 40 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,25 €/kg

  • Burnočio sėklos RIMI GREATLIFE, 400 g
    Rinkis sveikiau

    Burnočio sėklos RIMI GREATLIFE, 400 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,72 €/kg

  • Univers. miltų kep. mišinys RIMI FREEFROM,1kg
    Be glitimo

    Univers. miltų kep. mišinys RIMI FREEFROM,1kg

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,99 €/kg

  • Kviečių sėlenos MALSENA, 200 g
    0
    55 €
    2,75 €/kg
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Kviečių sėlenos MALSENA, 200 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,95 €/kg

  • Jalapeno paprikų griežinėliai ANIRA,350g/190g

    Jalapeno paprikų griežinėliai ANIRA,350g/190g

    2.05 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,79 €/kg

  • Figų sk. balzaminis acto kremas RIMI, 250ml

    Figų sk. balzaminis acto kremas RIMI, 250ml

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,96 €/l

  • Makaronai BARILLA PENNE RIGATE, 500 g

    Makaronai BARILLA PENNE RIGATE, 500 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,78 €/kg

  • Aštr. padažas MAGGI TEXICANA SALSA, 500 ml
    3
    59 €
    7,18 €/l

    Aštr. padažas MAGGI TEXICANA SALSA, 500 ml

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,98 €/l

  • Vyšnių džemas RIMI EXTRA, 450 g

    Vyšnių džemas RIMI EXTRA, 450 g

    3.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,33 €/kg

  • Marinuoti agurkai RIMI, 1650 g / 900 g
    3
    89 €
    4,32 €/kg

    Marinuoti agurkai RIMI, 1650 g / 900 g

    4.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,43 €/kg

  • Sausainis su žemės riešutų mase, 50 g
    Tinka veganams Be glitimo

    Sausainis su žemės riešutų mase, 50 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,80 €/kg

  • Ekol. smulkinti pomidorai SALLING EKO, 400 g
    Ekologiškas

    Ekol. smulkinti pomidorai SALLING EKO, 400 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,97 €/kg

  • Ekol. avinžirniai SALLING EKO, 400/240 g
    Ekologiškas

    Ekol. avinžirniai SALLING EKO, 400/240 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,88 €/kg

  • Juodojo šokolado diskeliai RIMI, 100g

    Juodojo šokolado diskeliai RIMI, 100g

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 54,90 €/kg

  • Batonėlis su sūdyt. riešutais BAREBELLS, 55g
    2
    19 €
    39,82 €/kg

    Batonėlis su sūdyt. riešutais BAREBELLS, 55g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 54,36 €/kg

  • Malta kava SELECTION BY RIMI BRAZIL, 250 g
    4
    19 €
    16,76 €/kg

    Malta kava SELECTION BY RIMI BRAZIL, 250 g

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,96 €/kg

  • Malti kardamonai SAUDA, 15g

    Malti kardamonai SAUDA, 15g

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 46,00 €/kg

  • Šokolado sk. dribsniai NESTLE NESQUIK, 625 g

    Šokolado sk. dribsniai NESTLE NESQUIK, 625 g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,58 €/kg

  • Sviesto skonio buvių košė MAGGI, 35g
    0
    59 €
    16,86 €/kg

    Sviesto skonio buvių košė MAGGI, 35g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,29 €/kg

  • Universalūs prieskoniai SANTA MARIA, 160g

    Universalūs prieskoniai SANTA MARIA, 160g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,94 €/kg

  • Miso makaronai OYAKATA, 89g

    Miso makaronai OYAKATA, 89g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,99 €/kg

  • Apelsinų marmeladas BONNE MAMAN, 370 g

    Apelsinų marmeladas BONNE MAMAN, 370 g

    4.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,95 €/kg

  • Baltym. saus. su šok., kakava FRANK&OLI, 50 g

    Baltym. saus. su šok., kakava FRANK&OLI, 50 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,80 €/kg

  • Padažas HELLMANN'S CHUNKY BURGER, 250 ml
    2
    29 €
    9,16 €/l

    Padažas HELLMANN'S CHUNKY BURGER, 250 ml

    3.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,40 €/l

  • Marinuoti agurkai RIMI, 670 g / 370 g

    Marinuoti agurkai RIMI, 670 g / 370 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,73 €/kg

  • Žalioji arbata su jazminu AHMAD TEA, 100 g
    -40%
    2
    69 €
    26,90 €/kg

    Žalioji arbata su jazminu AHMAD TEA, 100 g

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 44,90 €/kg

  • Raud.kar.PANENG priesk.miš., SANTA MARIA, 32g

    Raud.kar.PANENG priesk.miš., SANTA MARIA, 32g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 59,06 €/kg

  • Tiršta vištienos sriuba su skreb., MAGGI, 16g
    0
    47 €
    29,37 €/kg

    Tiršta vištienos sriuba su skreb., MAGGI, 16g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 49,37 €/kg

  • Svarainių ir opuncijų sk. arbata LOYD, 34 g
    -40%
    1
    79 €
    52,65 €/kg

    Svarainių ir opuncijų sk. arbata LOYD, 34 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 87,94 €/kg

  • Rud.ryž. traškučiai griet.,svog., RICE UP, 60
    Be glitimo Tinka vegetarams

    Rud.ryž. traškučiai griet.,svog., RICE UP, 60

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,50 €/kg

  • Cukranendrių cukrus DEMERARA BILLINGTONS,500g
    2
    09 €
    4,18 €/kg

    Cukranendrių cukrus DEMERARA BILLINGTONS,500g

    2.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,30 €/kg

  • Amerikiet. bulvyčių prieskoniai KOTANYI, 30 g
    0
    83 €
    27,67 €/kg

    Amerikiet. bulvyčių prieskoniai KOTANYI, 30 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,67 €/kg

Filtrai

Filtrai