Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Padažas su bazilikais PESTO GENOVESE, 190g

    Padažas su bazilikais PESTO GENOVESE, 190g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,26 €/kg

  • Saus. pusryč. šok. sk. įd. OHO KRAMSI, 175 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Saus. pusryč. šok. sk. įd. OHO KRAMSI, 175 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,51 €/kg

  • TERIJAKI padažas ICA ASIA, 300ml

    TERIJAKI padažas ICA ASIA, 300ml

    5.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,97 €/l

  • Arbata mel. lap. liep. žied. ŽOLYNĖLIS, 24 g
    -40%
    1
    31 €
    54,58 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Arbata mel. lap. liep. žied. ŽOLYNĖLIS, 24 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 91,25 €/kg

  • Juodoji arbata DILMAH PREMIUM, 50 x 2 g
    -40%
    2
    39 €
    23,90 €/kg

    Juodoji arbata DILMAH PREMIUM, 50 x 2 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,90 €/kg

  • Arbata su imbieru ETNO GAIVI AKIMIRKA, 36 g
    -40%
    1
    79 €
    49,72 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Arbata su imbieru ETNO GAIVI AKIMIRKA, 36 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 83,06 €/kg

  • Ekologiškas obuolių actas DETOX, 500 ml
    Rinkis sveikiau Ekologiškas

    Ekologiškas obuolių actas DETOX, 500 ml

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,38 €/l

  • Rozmarinai SANTA MARIA, 15g

    Rozmarinai SANTA MARIA, 15g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 72,67 €/kg

  • Vištienos skonio makaronai KNORR, 61 g

    Vištienos skonio makaronai KNORR, 61 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,15 €/kg

  • Kepimo milteliai RIMI, 30g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kepimo milteliai RIMI, 30g

    0.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,67 €/kg

  • Kukurūzų trapučiai RIMI SMART, 115 g
    Tinka veganams Be pieno Be laktozės Tinka vegetarams
    Gera kaina kasdien

    Kukurūzų trapučiai RIMI SMART, 115 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,87 €/kg

  • Granola su braškėmis HERKULESS, 350 g

    Granola su braškėmis HERKULESS, 350 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,54 €/kg

  • Kuskusas su čederio sūriu ACTIVUS, 60 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kuskusas su čederio sūriu ACTIVUS, 60 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,83 €/kg

  • Bulvių košė RIMI, 200g

    Bulvių košė RIMI, 200g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,95 €/kg

  • Chunky salsa padažas SANTA MARIA, 230 g

    Chunky salsa padažas SANTA MARIA, 230 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,35 €/kg

  • Jūros druska SELECTION BY RIMI, 100g
    2
    39 €
    23,90 €/kg

    Jūros druska SELECTION BY RIMI, 100g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,90 €/kg

  • Bruknių uogienė SPILVA, 380 g

    Bruknių uogienė SPILVA, 380 g

    4.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,61 €/kg

  • Padažas makaronams su česnakais RIMI, 390 g

    Padažas makaronams su česnakais RIMI, 390 g

    2.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,54 €/kg

  • Česnakiniai pipirai SANTA MARIA, 70g

    Česnakiniai pipirai SANTA MARIA, 70g

    2.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 40,71 €/kg

  • Ekol. sviest. pupelės SALLING EKO, 400/244 g
    Ekologiškas

    Ekol. sviest. pupelės SALLING EKO, 400/244 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,75 €/kg

  • Konservuoti žalieji žirneliai RIMI, 400g/280g

    Konservuoti žalieji žirneliai RIMI, 400g/280g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,04 €/kg

  • Pomidorų padažas su druska DAUMANTŲ, 500 g
    Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Pomidorų padažas su druska DAUMANTŲ, 500 g

    2.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,50 €/kg

  • Višt. prieskoniai gelt.kar., SANTA MARIA, 24g

    Višt. prieskoniai gelt.kar., SANTA MARIA, 24g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 45,42 €/kg

  • Sausi pusryčiai RIMI HONEY RINGS, 250 g
    0
    76 €
    3,04 €/kg
    Be pieno Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Sausi pusryčiai RIMI HONEY RINGS, 250 g

    0.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,80 €/kg

  • Kavos kapsulės LOR PROFONDO, 10 vnt. 52 g
    3
    79 €
    0,38 €/vnt.

    Kavos kapsulės LOR PROFONDO, 10 vnt. 52 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,50 €/vnt.

  • Javainis su spanguolėmis CORNY BIG, 50 g
    Gera kaina kasdien

    Javainis su spanguolėmis CORNY BIG, 50 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,80 €/kg

  • Marinuoti agurkai SPILVA, 670/360 g

    Marinuoti agurkai SPILVA, 670/360 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,31 €/kg

  • Žolel. arbata ŽOLYNĖLIS BRONCHOHERBA, 20 pak.
    -40%
    1
    55 €
    51,67 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Žolel. arbata ŽOLYNĖLIS BRONCHOHERBA, 20 pak.

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 86,33 €/kg

  • Mėlynių džemas RIMI, 450 g

    Mėlynių džemas RIMI, 450 g

    4.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,20 €/kg

  • Pomidorų skonio makaronai KNORR, 65 g

    Pomidorų skonio makaronai KNORR, 65 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,15 €/kg

  • Avižinė košė su persikais RIMI, 55 g

    Avižinė košė su persikais RIMI, 55 g

    0.84 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,27 €/kg

  • Vištienos sriuba MAGGI 5MIN su makaron., 12g
    0
    47 €
    39,17 €/kg

    Vištienos sriuba MAGGI 5MIN su makaron., 12g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 65,83 €/kg

  • Makaronai su sūriu KNORR CARBONARA, 55 g

    Makaronai su sūriu KNORR CARBONARA, 55 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 36,18 €/kg

  • Kvietiniai miltai RIMI, 405 D, 1 kg
    0
    65 €
    0,65 €/kg

    Kvietiniai miltai RIMI, 405 D, 1 kg

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,99 €/kg

  • Abrikosų džemas RIMI EXTRA, 450 g

    Abrikosų džemas RIMI EXTRA, 450 g

    4.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,20 €/kg

  • Marinuoti pomidorai RIMI, 860g/450g

    Marinuoti pomidorai RIMI, 860g/450g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,42 €/kg

  • Kukurūzų dribsniai su cukraus gl. RIMI, 500 g

    Kukurūzų dribsniai su cukraus gl. RIMI, 500 g

    2.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,90 €/kg

  • Granola su avietėmis ir braškėmis, 450 g
    Be pieno

    Granola su avietėmis ir braškėmis, 450 g

    6.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,42 €/kg

  • Žal. alyvuogės RIMI su paprik., 235 g / 142 g

    Žal. alyvuogės RIMI su paprik., 235 g / 142 g

    1.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,73 €/kg

  • Makaronai RIMI PENNE, 500 g

    Makaronai RIMI PENNE, 500 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,38 €/kg

Filtrai

Filtrai