Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Cinam. sk. dribsniai NESTLE CINI MINIS, 645 g

    Cinam. sk. dribsniai NESTLE CINI MINIS, 645 g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,29 €/kg

  • Kukurūzų dribsniai NESTLE HONEY & NUT, 350 g
    Be glitimo Be pieno

    Kukurūzų dribsniai NESTLE HONEY & NUT, 350 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,40 €/kg

  • Kvietiniai miltai MALSENA SELF RAISING, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Kvietiniai miltai MALSENA SELF RAISING, 1 kg

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,59 €/kg

  • Bambukinis kilimėlis sušiams gam. AJI, 1vnt.

    Bambukinis kilimėlis sušiams gam. AJI, 1vnt.

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,99 €/vnt.

  • Padažas mak.cuk.papr., SELECTION BY RIMI,350g

    Padažas mak.cuk.papr., SELECTION BY RIMI,350g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,83 €/kg

  • Avižiniai dribsn. aviž. sėlen. ELOVENA, 600 g
    Rinkis sveikiau

    Avižiniai dribsn. aviž. sėlen. ELOVENA, 600 g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,82 €/kg

  • Dribsniai RIMI EXTRA TRIPLE CHOCO, 375 g
    2
    39 €
    6,37 €/kg

    Dribsniai RIMI EXTRA TRIPLE CHOCO, 375 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,97 €/kg

  • Rud.ryž. trapučiai su sėklomis RICE UP, 120g
    Tinka veganams Rinkis sveikiau Be glitimo Be laktozės

    Rud.ryž. trapučiai su sėklomis RICE UP, 120g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,58 €/kg

  • Sūr.padažas RIMI raud.sald.papr.chal., 300g
    2
    79 €
    9,30 €/kg

    Sūr.padažas RIMI raud.sald.papr.chal., 300g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,30 €/kg

  • Kokosų skonio baltyminis batonėlis ME2U, 60 g

    Kokosų skonio baltyminis batonėlis ME2U, 60 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,17 €/kg

  • Pomidorų gabaliukai su raudonėl., RIMI, 400 g
    0
    99 €
    2,47 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Pomidorų gabaliukai su raudonėl., RIMI, 400 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,47 €/kg

  • OBELIŲ rapsų aliejus, 0,9 l
    Pagaminta Lietuvoje

    OBELIŲ rapsų aliejus, 0,9 l

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,48 €/kg

  • Saldžiarūgštis padažas su ananas., RIMI, 480g
    Pagaminta Lietuvoje

    Saldžiarūgštis padažas su ananas., RIMI, 480g

    2.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,69 €/kg

  • Maltas muskatas SALDVA, 22 g

    Maltas muskatas SALDVA, 22 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 54,09 €/kg

  • Vyšnių uogienė KĖDAINIŲ KONSERVAI, 430 g
    3
    09 €
    7,19 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Vyšnių uogienė KĖDAINIŲ KONSERVAI, 430 g

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,44 €/kg

  • Nerafin. saulėgrąžų aliejus NATURALISIMO, 1l
    Rinkis sveikiau

    Nerafin. saulėgrąžų aliejus NATURALISIMO, 1l

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,97 €/kg

  • Perlinės kruopos RIMI SMART, 800 g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Perlinės kruopos RIMI SMART, 800 g

    0.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,81 €/kg

  • Pupelių sriuba KKF, 480 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Pupelių sriuba KKF, 480 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,23 €/kg

  • Įvairių augalų žiedų medus RIMI SMART, 1kg
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Įvairių augalų žiedų medus RIMI SMART, 1kg

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,99 €/kg

  • Viso grūdo aviž. dribsniai be gl. RIMI, 500 g
    Tinka veganams Be glitimo

    Viso grūdo aviž. dribsniai be gl. RIMI, 500 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,38 €/kg

  • Takų formelės RIMI PLANET, 135g
    2
    49 €
    18,44 €/kg

    Takų formelės RIMI PLANET, 135g

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,59 €/kg

  • Ramen makaronai SANTA MARIA, 200g

    Ramen makaronai SANTA MARIA, 200g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,45 €/kg

  • Laurų lapai SAUDA, 40g

    Laurų lapai SAUDA, 40g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,75 €/kg

  • Obuolių actas RIMI, 6%, 400ml
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Obuolių actas RIMI, 6%, 400ml

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,47 €/l

  • Ramunėlių arbata RIMI, 20 x 1 g
    -40%
    0
    83 €
    41,50 €/kg

    Ramunėlių arbata RIMI, 20 x 1 g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 69,50 €/kg

  • Lęšiai SKANĖJA, 500 g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Lęšiai SKANĖJA, 500 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,58 €/kg

  • Kokosų gėrimas AJI, 400ml

    Kokosų gėrimas AJI, 400ml

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,97 €/l

  • Tamsusis sojų padažas RIMI, 150ml

    Tamsusis sojų padažas RIMI, 150ml

    3.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 20,60 €/l

  • Malta kava LOFBERGS MEDIUM ROAST, 500 g

    Malta kava LOFBERGS MEDIUM ROAST, 500 g

    13.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,18 €/kg

  • Tortilijos trašk.RIMI sūrio skonio, 200g
    1
    55 €
    7,75 €/kg

    Tortilijos trašk.RIMI sūrio skonio, 200g

    2.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,25 €/kg

  • Grikių dribsniai GALINTA, 500 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Grikių dribsniai GALINTA, 500 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,98 €/kg

  • Jautienos sultinys MAGGI, 80 g
    0
    87 €
    10,88 €/kg

    Jautienos sultinys MAGGI, 80 g

    1.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,13 €/kg

  • Ekologiški žalieji lęšiai SALLING EKO, 400 g
    Ekologiškas

    Ekologiški žalieji lęšiai SALLING EKO, 400 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,72 €/kg

  • Ekol. mak. RIMI ECO TROCOLOR STELLINE, 250 g
    Ekologiškas

    Ekol. mak. RIMI ECO TROCOLOR STELLINE, 250 g

    1.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,20 €/kg

  • Juodoji arbata RIMI EARL GREY, 20 vnt., 40 g
    -40%
    1
    49 €
    37,25 €/kg

    Juodoji arbata RIMI EARL GREY, 20 vnt., 40 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 62,25 €/kg

  • Be glitimo spagečiai AL DENTE, 400 g
    Tinka veganams Be glitimo Be pieno Be laktozės

    Be glitimo spagečiai AL DENTE, 400 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,72 €/kg

  • Avižinė košė su braškėmis RIMI, 55 g

    Avižinė košė su braškėmis RIMI, 55 g

    0.84 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,27 €/kg

  • Be glit. avinžirnių miltai NATURALISIMO, 400g
    Tinka veganams Rinkis sveikiau Be glitimo Be pieno

    Be glit. avinžirnių miltai NATURALISIMO, 400g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,47 €/kg

  • Baravykų sultinys GALLINA BLANCA, 80g

    Baravykų sultinys GALLINA BLANCA, 80g

    0.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,63 €/kg

  • Višt. sultinys krap.petr., GALINA BLANCA, 80g

    Višt. sultinys krap.petr., GALINA BLANCA, 80g

    0.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,63 €/kg

Filtrai

Filtrai