Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Burok., lęš. makaronai SALLING FUSILLI, 250 g
    Be glitimo

    Burok., lęš. makaronai SALLING FUSILLI, 250 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,96 €/kg

  • Pipirmėčių arbata RIMI SMART, 20 vnt.
    -40%
    0
    23 €
    7,67 €/kg
    Gera kaina kasdien

    Pipirmėčių arbata RIMI SMART, 20 vnt.

    0.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,00 €/kg

  • Citrinų sultys LIMMI, 200ml

    Citrinų sultys LIMMI, 200ml

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,95 €/l

  • Kremas su Modenos balzam.actu, RIMI, 250ml
    2
    79 €
    11,16 €/l

    Kremas su Modenos balzam.actu, RIMI, 250ml

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,96 €/l

  • Vid. skrud. malta kava MERRILD IN CUP, 400 g

    Vid. skrud. malta kava MERRILD IN CUP, 400 g

    10.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,47 €/kg

  • Smulkinti linų sėmenys OLD MILLER, 250 g
    Rinkis sveikiau

    Smulkinti linų sėmenys OLD MILLER, 250 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,96 €/kg

  • Skrudinti javainiai su šokoladu RIMI, 375 g
    1
    79 €
    4,77 €/kg

    Skrudinti javainiai su šokoladu RIMI, 375 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,91 €/kg

  • Žolelių arbata ŽOLYNĖLIS SUŠALUS, 20 pak.
    -40%
    1
    55 €
    51,67 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Žolelių arbata ŽOLYNĖLIS SUŠALUS, 20 pak.

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 86,33 €/kg

  • Kvieč. ir avižų dribsn. NESTLE FITNESS, 375 g

    Kvieč. ir avižų dribsn. NESTLE FITNESS, 375 g

    4.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,77 €/kg

  • Ryžių trapučiai RIMI pomid.,bazil., 25 g
    Be glitimo Tinka vegetarams

    Ryžių trapučiai RIMI pomid.,bazil., 25 g

    0.53 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,20 €/kg

  • J. pipirai SANTA MARIA TELLICHERRY mal., 70g

    J. pipirai SANTA MARIA TELLICHERRY mal., 70g

    8.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 117,86 €/kg

  • Makaronai RIMI SPAGHETTI, 500 g

    Makaronai RIMI SPAGHETTI, 500 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,38 €/kg

  • Himalajų rūpi druska SALDVA, 250g

    Himalajų rūpi druska SALDVA, 250g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,76 €/kg

  • Jautienos sultinys MAGGI KOSTILJA, 120g
    0
    95 €
    7,92 €/kg

    Jautienos sultinys MAGGI KOSTILJA, 120g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,25 €/kg

  • Saulėje džiovinti pomidorai GUSTO, 550g/350g

    Saulėje džiovinti pomidorai GUSTO, 550g/350g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,11 €/kg

  • Raudonėliai SALDVA, 7g

    Raudonėliai SALDVA, 7g

    0.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 107,14 €/kg

  • Juodoji arbata DILMAH PREMIUM, 25 x 2 g
    -40%
    1
    43 €
    28,60 €/kg

    Juodoji arbata DILMAH PREMIUM, 25 x 2 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 47,80 €/kg

  • Konserv. kaparėliai GREENHOUSE, 200 g / 120 g

    Konserv. kaparėliai GREENHOUSE, 200 g / 120 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,92 €/kg

  • Ciberžolė SALDVA, 25 g

    Ciberžolė SALDVA, 25 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,60 €/kg

  • Juodoji Ceilono arbata RIMI, 20 vnt., 40 g
    -40%
    1
    49 €
    37,25 €/kg

    Juodoji Ceilono arbata RIMI, 20 vnt., 40 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 62,25 €/kg

  • Krapų PESTO padažas SELECTION BY RIMI, 130g

    Krapų PESTO padažas SELECTION BY RIMI, 130g

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,08 €/kg

  • Alyvuogės be kaul. GAEA maišel., 150 g/140g

    Alyvuogės be kaul. GAEA maišel., 150 g/140g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,64 €/kg

  • Guliašo sriuba KKF, 480 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Guliašo sriuba KKF, 480 g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,65 €/kg

  • Aitriųjų paprikų dribsniai SANTA MARIA, 28g

    Aitriųjų paprikų dribsniai SANTA MARIA, 28g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 92,50 €/kg

  • Priesk. mišinys SANTA MARIA TIKKA MASALA, 35g

    Priesk. mišinys SANTA MARIA TIKKA MASALA, 35g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 45,43 €/kg

  • Sojų kubeliai BONA VITA, 100g
    Tinka veganams Rinkis sveikiau

    Sojų kubeliai BONA VITA, 100g

    0.98 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,80 €/kg

  • Malta ciberžolė SANTA MARIA, 20g

    Malta ciberžolė SANTA MARIA, 20g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 54,50 €/kg

  • Juodieji pipirai SELECTION BY RIMI, 45g
    2
    79 €
    62,00 €/kg

    Juodieji pipirai SELECTION BY RIMI, 45g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 77,56 €/kg

  • Vaisin. arbata su imb., citr. ŽOLYNĖLIS, 40 g
    -40%
    1
    49 €
    37,25 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Vaisin. arbata su imb., citr. ŽOLYNĖLIS, 40 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 62,25 €/kg

  • Alyvuogių išspaudų aliejus RIMI SMART, 1 l
    Gera kaina kasdien

    Alyvuogių išspaudų aliejus RIMI SMART, 1 l

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,99 €/l

  • Ekol. viso grūdo avižin. dribsn. AUGA, 500 g
    Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ekol. viso grūdo avižin. dribsn. AUGA, 500 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,78 €/kg

  • Makaronai azij. stil. višt. sk. SUN YAN, 65 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Makaronai azij. stil. višt. sk. SUN YAN, 65 g

    1.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,69 €/kg

  • Ekolog. saulėgrąžų aliejus BIONATURALIS, 1l
    Rinkis sveikiau Ekologiškas

    Ekolog. saulėgrąžų aliejus BIONATURALIS, 1l

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,99 €/l

  • Vištienos sultinys GALLINA BLANCA, 15vnt,150g

    Vištienos sultinys GALLINA BLANCA, 15vnt,150g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,27 €/kg

  • Ob., banan., brašk., morkų tyr. KUBUŠ, 100 g
    Rinkis sveikiau

    Ob., banan., brašk., morkų tyr. KUBUŠ, 100 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,90 €/kg

  • Keturių grūdų dribsniai DOBELE, 500 g
    Rinkis sveikiau

    Keturių grūdų dribsniai DOBELE, 500 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,38 €/kg

  • Konservuoti svogūnėliai KKF, 330 g/190 g

    Konservuoti svogūnėliai KKF, 330 g/190 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,47 €/kg

  • Sūrūs riest. SALINIS SCHAR, be glitimo, 60 g
    Tinka veganams Be glitimo Be pieno Be laktozės

    Sūrūs riest. SALINIS SCHAR, be glitimo, 60 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,50 €/kg

  • Marinuoti SALDŽIARŪGŠČIAI agurkai, 680 / 340g
    Pagaminta Lietuvoje

    Marinuoti SALDŽIARŪGŠČIAI agurkai, 680 / 340g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,91 €/kg

  • DAUMANTŲ KARALIŠKAS pom. padažas be kr., 500g
    Pagaminta Lietuvoje

    DAUMANTŲ KARALIŠKAS pom. padažas be kr., 500g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,18 €/kg

Filtrai

Filtrai