Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Maistinė soda RIMI SMART, 400 g

    Maistinė soda RIMI SMART, 400 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,97 €/kg

  • Balt. pupelės BONDUELLE VAPEUR, 310 g / 250 g

    Balt. pupelės BONDUELLE VAPEUR, 310 g / 250 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,96 €/kg

  • Skystas KORIO medus, 500 g

    Skystas KORIO medus, 500 g

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,58 €/kg

  • Vaisinė arbata ETNO VAISINIS MALONUMAS, 44 g
    -40%
    1
    79 €
    40,68 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Vaisinė arbata ETNO VAISINIS MALONUMAS, 44 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 67,95 €/kg

  • Javainis šok. ir bananų sk. CORNY BIG, 50 g
    Gera kaina kasdien

    Javainis šok. ir bananų sk. CORNY BIG, 50 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,80 €/kg

  • Kukurūzai BONDUELLE, 170 g / 140 g
    Rinkis sveikiau

    Kukurūzai BONDUELLE, 170 g / 140 g

    1.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,93 €/kg

  • Makaronai LA MOLISANA MAFALDA, 500 g
    1
    09 €
    2,18 €/kg

    Makaronai LA MOLISANA MAFALDA, 500 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,78 €/kg

  • Rož. Himalajų druska SELECTION BY RIMI, 100g
    1
    99 €
    19,90 €/kg

    Rož. Himalajų druska SELECTION BY RIMI, 100g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,90 €/kg

  • Avižų dribsniai HAPPY FAMILY, 400 g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Avižų dribsniai HAPPY FAMILY, 400 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,97 €/kg

  • Ryžių miltai be glitimo NATURALISIMO,900g
    Tinka veganams Be cukraus Be glitimo Be pieno

    Ryžių miltai be glitimo NATURALISIMO,900g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,32 €/kg

  • RAMEN vermišelių sriuba KIMCHI RAMYUN,120g
    Gera kaina kasdien

    RAMEN vermišelių sriuba KIMCHI RAMYUN,120g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,08 €/kg

  • Makaronai vištienos skonio MAGGI, 59,2 g
    0
    47 €
    7,97 €/kg

    Makaronai vištienos skonio MAGGI, 59,2 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,39 €/kg

  • Kons. burokėl. ob. sult. RIMI, 480 g / 295 g
    0
    99 €
    3,36 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Kons. burokėl. ob. sult. RIMI, 480 g / 295 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,37 €/kg

  • Napoletana makaronų padažas RIMI, 390 g

    Napoletana makaronų padažas RIMI, 390 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,90 €/kg

  • Saul. džiov. pomidorai PIACELLI 280g/148g

    Saul. džiov. pomidorai PIACELLI 280g/148g

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,61 €/kg

  • Žalios alyvuogės RIMI su citr., 230 g / 142 g

    Žalios alyvuogės RIMI su citr., 230 g / 142 g

    1.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,73 €/kg

  • Švieži makaronai UDON SAMLIP, 200g

    Švieži makaronai UDON SAMLIP, 200g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,45 €/kg

  • Žal.alyvuogės RIMI SMART be kaul,180/70g
    Gera kaina kasdien

    Žal.alyvuogės RIMI SMART be kaul,180/70g

    0.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,57 €/kg

  • Kons. ananasų gab. sirupe RIMI, 567 g / 340 g

    Kons. ananasų gab. sirupe RIMI, 567 g / 340 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,44 €/kg

  • Marin. agurkai RIMI pjaustyti, 540 g / 330 g

    Marin. agurkai RIMI pjaustyti, 540 g / 330 g

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,48 €/kg

  • Javainis CORNY BIG MILK, 40 g
    Gera kaina kasdien

    Javainis CORNY BIG MILK, 40 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,25 €/kg

  • Universalusis marinatas SANTA MARIA, 75g

    Universalusis marinatas SANTA MARIA, 75g

    1.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,33 €/kg

  • Sūdyti agurkai RIMI, 670 g / 390 g

    Sūdyti agurkai RIMI, 670 g / 390 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,10 €/kg

  • Pilno grūdo avižiniai dribsniai RIMI, 500 g
    Rinkis sveikiau

    Pilno grūdo avižiniai dribsniai RIMI, 500 g

    1.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,90 €/kg

  • Šokolado ir riešutų kremas NUTELLA, 230 g

    Šokolado ir riešutų kremas NUTELLA, 230 g

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,48 €/kg

  • Tradicinės DAUMANTŲ aštrios garstyčios, 185g
    Pagaminta Lietuvoje

    Tradicinės DAUMANTŲ aštrios garstyčios, 185g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,35 €/kg

  • Ramunėlių žiedų arbata RIMI, 30 g
    -40%
    1
    19 €
    39,67 €/kg

    Ramunėlių žiedų arbata RIMI, 30 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 66,33 €/kg

  • Saldžioji rūkyta malta paprika SALDVA, 25 g

    Saldžioji rūkyta malta paprika SALDVA, 25 g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,60 €/kg

  • Ypač grynas alyvuogių aliejus CLASSICO, 750ml
    9
    99 €
    13,32 €/l
    Rinkis sveikiau

    Ypač grynas alyvuogių aliejus CLASSICO, 750ml

    11.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,32 €/l

  • Vanilinis cukrus SANTA MARIA, 20g

    Vanilinis cukrus SANTA MARIA, 20g

    1.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 77,50 €/kg

  • Miltų mišinys stor. blynams kepti RIMI, 400 g
    0
    87 €
    2,17 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Miltų mišinys stor. blynams kepti RIMI, 400 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,72 €/kg

  • Raudonųjų pipirų padažas TABASCO, 57ml

    Raudonųjų pipirų padažas TABASCO, 57ml

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 62,98 €/l

  • Rytiet. marinatas SANTA MARIA TERIYAKI, 75 g

    Rytiet. marinatas SANTA MARIA TERIYAKI, 75 g

    1.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,33 €/kg

  • Malta kava LAVAZZA QUALITA ORO, 250 g
    4
    79 €
    19,16 €/kg

    Malta kava LAVAZZA QUALITA ORO, 250 g

    9.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 37,96 €/kg

  • Gvakamolės padažas RIMI PLANET su pomid.,300g
    2
    79 €
    9,30 €/kg

    Gvakamolės padažas RIMI PLANET su pomid.,300g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,30 €/kg

  • Kečupas HEINZ, 700g

    Kečupas HEINZ, 700g

    4.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,99 €/kg

  • Kmynai  SANTA MARIA, 20 g

    Kmynai SANTA MARIA, 20 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 54,50 €/kg

  • Ilgragr. BASMATI SELLA ryžiai GRALLA, 800 g

    Ilgragr. BASMATI SELLA ryžiai GRALLA, 800 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,74 €/kg

  • Ypač grynas alyv. aliejus PONS SPRAY, 200ml
    Rinkis sveikiau

    Ypač grynas alyv. aliejus PONS SPRAY, 200ml

    9.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 45,75 €/l

  • Ukrainietiškų barščių sriuba KKF, 480 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Ukrainietiškų barščių sriuba KKF, 480 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,40 €/kg

Filtrai

Filtrai