0

„Rimi“ privati etiketė

Manome, kad geresnė ateitis nėra tik neapčiuopiama vizija, bet ją sudaro realūs ir pasiekiami veiksmai, kurių galime imtis kiekvieną dieną. 

Atsakomybė už rytojų gula tiek ant įmonių, tiek ant kiekvieno iš mūsų kaip individų pečių. Kiekvienas perkamas produktas palieka pėdsaką sveikatai, gerovei ir aplinkai. 
Rimi parduotuvėse dirbame ieškodami naujų būdų, kaip palengvinti tuos mažus, bet svarbius sprendimus. Visada kėlėme ir kelsime naujus tikslus, kad sveiki, aukštos kokybės ir tvarūs produktai būtų prieinami vartotojams už geresnę kainą. 
  
Sužinokite apie Rimi privataus prekių ženklo veiklos sritis ir kaip kartu galime padaryti pasaulį šiek tiek geresnį. 

Rimi

„Rimi“ siūlo puikaus skonio, kruopščiai sukurtus gaminius prieinamomis kainomis, kad jie taptų mėgstamiausiu Jūsų šeimos pasirinkimu. „Rimi“ prekės ženklo gaminiai ruošiami naudojant saugias, aukštos kokybės sudedamąsias dalis, o gamybos procesas patikimas patyrusioms ir savo vertę įrodžiusioms įmonėms. „Rimi“ gaminių serija sukurta specialiai kasdieniams Jūsų šeimos poreikiams. Pasiūlą sudaro sveiki pieno produktai, vaisiai ir daržovės, sausi pusryčiai, aukštos kokybės šviežia mėsa bei daugybė kitų gaminių. Prieš patekdami į lentynas, visi gaminiai kruopščiai ištiriami laboratorijose. Be to, kiekvieną gaminį ragauja reiklių degustacijos profesionalų komanda. „Rimi“ pavadinimas ant pakuotės užtikrina, kad kokybė visuomet bus aukšta!

Produktai

Selection by Rimi

Selection by Rimi yra produktų linija, pasižyminti išskirtine kokybe ir ypatingu skoniu. Pavadinome šią liniją Selection by Rimi, nes kiekvienas produktas kruopščiai atrinktas, kad atitiktų net išrankiausią skonį.

Mūsų misija – užtikrinti, kad kiekvienas linijos Selection by Rimi produktas būtų pats geriausias. Čia rasite ypatingų aukščiausios kokybės produktų, iš kurių pasigaminsite nepamirštamą patiekalą, o taip pat ir skanėstų ypatingoms progoms.

Produktai

Rimi Basic

Pagrindinis Rimi Basic tikslas – užtikrinti kiekvieno kliento kasdienius norus, poreikius ir galimybes atitinkančią pasiūlą. Rimi Basic gaminiai skirti žmonėms, kurie nori įsigyti paprastų gaminių už labai patrauklias kainas.
Žema Rimi Basic gaminių kaina užtikrinama, pasirinkus paprastesnę gaminių pakuotę ir sumažinus reklamos bei gabenimo išlaidas. Jūs galite pasitikėti Rimi Basic – šis pasirinkimas padės taupyti šeimos pinigus!

Produktai

Rimi Greatlife

„Rimi Greatlife“ vertinantiems kokybę ir sveiką mitybą. Šio prekės ženklo gaminiuose yra daugiau skaidulų, rupių kruopų, mažiau cukraus ar druskos. Taip pat „Rimi Greatlife“ prekėse nėra pramoninių hidrintų riebalų, sintetinių maisto priedų, tokių kaip saldikliai, skonio ir kvapo stiprikliai bei azodažikliai.

Produktai

Rimi Planet

„Rimi Planet“ produktai suteikia egzotinio maisto mėgėjams galimybę išbandyti maistą iš įvairių pasaulio vietų. Atraskite Azijos, Pietų Amerikos, Viduržemio jūros ir Viduriniųjų Rytų virtuvės patiekalų skonį tiesiog gamindami maistą namie.

Produktai

Rimi FreeFrom

„Rimi FreeFrom“  - specializuoti produktai, skirti pirkėjams , kurie yra alergiški ar netoleruojantys vienokių ar kitokių ingredientų arba tiesiog norintiems paįvairinti savo meniu. „Rimi“ komanda kruopščiai patikrina kiekvieną produktą ir įsitikina ar jis atitinka visus reikalaujamus kriterijus. 

Produktai

Rimi Express

„Rimi Express“ produktai patiks labai užimtiems ir mažai laisvo laiko turintiems pirkėjams. Greitai paruošiamas  „Rimi Express“ maistas yra aukštos kokybės ir išskirtinio skonio.

Produktai

Mano paskyra

Pradžia Pristatymas
0 EUR