0

„Rimi“ privati etiketė

„Rimi“ vizija yra padaryti kiekvieną dieną šiek tiek geresnę, todėl pasirinkdami produktus su mūsų privačia etikete, galite būti tikri, kad pasirinkome tą, kuris geriausiai atitinka mūsų klientų norus.
„Rimi“ privačios etiketės produktai atitinka visus saugumo, ir kokybės reikalavimus. 

Aukšta kokybė

Kiekvienas produktas kruopščiai atrinktas, kad atitiktų visus kokybės reikalaujamus kriterijus.

Patikima produkto kilmė

.„Rimi“ prekės ženklo gaminiai ruošiami naudojant saugias, aukštos kokybės sudedamąsias dalis, o gamybos procesas patikimas patyrusioms ir savo vertę įrodžiusioms įmonėms.

Platus asortimentas už gerą kainą

Parinktas platus asortimentas, kad atitiktų net išrankiausią skonį.

 

Rimi

„Rimi“ siūlo puikaus skonio, kruopščiai sukurtus gaminius prieinamomis kainomis, kad jie taptų mėgstamiausiu Jūsų šeimos pasirinkimu. „Rimi“ prekės ženklo gaminiai ruošiami naudojant saugias, aukštos kokybės sudedamąsias dalis, o gamybos procesas patikimas patyrusioms ir savo vertę įrodžiusioms įmonėms. „Rimi“ gaminių serija sukurta specialiai kasdieniams Jūsų šeimos poreikiams. Pasiūlą sudaro sveiki pieno produktai, vaisiai ir daržovės, sausi pusryčiai, aukštos kokybės šviežia mėsa bei daugybė kitų gaminių. Prieš patekdami į lentynas, visi gaminiai kruopščiai ištiriami laboratorijose. Be to, kiekvieną gaminį ragauja reiklių degustacijos profesionalų komanda. „Rimi“ pavadinimas ant pakuotės užtikrina, kad kokybė visuomet bus aukšta!
 

Rimi

Rimi

Selection by Rimi

Selection by Rimi yra produktų linija, pasižyminti išskirtine kokybe ir ypatingu skoniu. Pavadinome šią liniją Selection by Rimi, nes kiekvienas produktas kruopščiai atrinktas, kad atitiktų net išrankiausią skonį.

Mūsų misija – užtikrinti, kad kiekvienas linijos Selection by Rimi produktas būtų pats geriausias. Čia rasite ypatingų aukščiausios kokybės produktų, iš kurių pasigaminsite nepamirštamą patiekalą, o taip pat ir skanėstų ypatingoms progoms.
 

Selection by Rimi

Selection by Rimi

Rimi Basic

Pagrindinis Rimi Basic tikslas – užtikrinti kiekvieno kliento kasdienius norus, poreikius ir galimybes atitinkančią pasiūlą. Rimi Basic gaminiai skirti žmonėms, kurie nori įsigyti paprastų gaminių už labai patrauklias kainas.
Žema Rimi Basic gaminių kaina užtikrinama, pasirinkus paprastesnę gaminių pakuotę ir sumažinus reklamos bei gabenimo išlaidas. Jūs galite pasitikėti Rimi Basic – šis pasirinkimas padės taupyti šeimos pinigus!
 

Rimi Basic

Rimi Basic

Rimi Greatlife

„Rimi Greatlife“ vertinantiems kokybę ir sveiką mitybą. Šio prekės ženklo gaminiuose yra daugiau skaidulų, rupių kruopų, mažiau cukraus ar druskos. Taip pat „Rimi Greatlife“ prekėse nėra pramoninių hidrintų riebalų, sintetinių maisto priedų, tokių kaip saldikliai, skonio ir kvapo stiprikliai bei azodažikliai.
 

Rimi Greatlife

Rimi Greatlife

Rimi Planet

„Rimi Planet“ produktai suteikia egzotinio maisto mėgėjams galimybę išbandyti maistą iš įvairių pasaulio vietų. Atraskite Azijos, Pietų Amerikos, Viduržemio jūros ir Viduriniųjų Rytų virtuvės patiekalų skonį tiesiog gamindami maistą namie.
 

Rimi Planet

Rimi Planet

Rimi FreeFrom

„Rimi FreeFrom“  - specializuoti produktai, skirti pirkėjams , kurie yra alergiški ar netoleruojantys vienokių ar kitokių ingredientų arba tiesiog norintiems paįvairinti savo meniu. „Rimi“ komanda kruopščiai patikrina kiekvieną produktą ir įsitikina ar jis atitinka visus reikalaujamus kriterijus. 

Eiti į „ Rimi FreeFrom“ asortimentą >>

 

Rimi Express

„Rimi Express“ produktai patiks labai užimtiems ir mažai laisvo laiko turintiems pirkėjams. Greitai paruošiamas  „Rimi Express“ maistas yra aukštos kokybės ir išskirtinio skonio.
 

Rimi Express

Rimi Express

Mano paskyra

Pristatymas
0 EUR