0
0,00 €
Pasirinkti laiką

„RIMI“ PRIVAČIOS ETIKETĖS PRODUKTAI

Manome, kad geresnė ateitis nėra tik neapčiuopiama vizija, bet ją sudaro realūs ir pasiekiami veiksmai, kurių galime imtis kiekvieną dieną. Atsakomybė už rytojų gula tiek ant įmonių, tiek ant kiekvieno iš mūsų, kaip individų, pečių. Kiekvienas perkamas produktas palieka pėdsaką sveikatai, gerovei ir aplinkai. 


„Rimi“parduotuvėse dirbame ieškodami naujų būdų, kaip palengvinti mažus, bet svarbius sprendimus. Visada kėlėme ir kelsime naujus tikslus, kad sveiki, aukštos kokybės ir tvarūs produktai būtų prieinami vartotojams už geresnę kainą.
 
Sužinokite apie „Rimi“ privataus prekių ženklo veiklos sritis ir kaip kartu galime padaryti pasaulį šiek tiek geresnį. 

„Rimi“ privati etiketė – aukštesnė kokybė kasdieniam pasirinkimui

„Rimi“ siūlo puikaus skonio, kruopščiai sukurtus gaminius prieinamomis kainomis, kad jie taptų mėgstamiausiu Jūsų šeimos pasirinkimu. „Rimi“ prekių ženklo gaminiai ruošiami naudojant saugias, aukštos kokybės sudedamąsias dalis, o gamybos procesas patikimas patyrusioms ir savo vertę įrodžiusioms įmonėms.

„Rimi“ gaminių serija sukurta specialiai kasdieniams Jūsų šeimos poreikiams. Pasiūlą sudaro sveiki pieno produktai, vaisiai ir daržovės, sausi pusryčiai, aukštos kokybės šviežia mėsa bei daugybė kitų gaminių.

Prieš patekdami į lentynas, visi gaminiai kruopščiai ištiriami laboratorijose. Be to, kiekvieną gaminį ragauja reiklių degustacijos profesionalų komanda. „Rimi“ pavadinimas ant pakuotės užtikrina, kad kokybė visuomet bus aukšta!

Peržiūrėti produktus

„Selection by Rimi“ – aukščiausios kokybės gaminiai iš autentiškų auginimo vietų

„Selection by Rimi“ – tai produktų linija, pasižyminti išskirtine kokybe ir ypatingu skoniu. Pavadinome šią liniją „Selection by Rimi“, nes šiai produktų linijai atrenkami tik geriausi ingredientai iš autentiškų auginimo vietų, kad atitiktų net išrankiausią skonį. Čia rasite ypatingų aukščiausios kokybės produktų, iš kurių pasigaminsite nepamirštamą patiekalą, o taip pat ir skanėstų ypatingoms progoms.


Mūsų misija – užtikrinti, kad kiekvienas linijos „Selection by Rimi“  produktas būtų pats geriausias.
„Selection by Rimi“ – skaniausioms gyvenimo akimirkoms!

Peržiūrėti produktus

„Selection by Rimi“ asortimentas

Daugiau pasiūlymų

„Rimi Smart“ – paprastesni kasdieniai gaminiai už patrauklią kainą

Pagrindinis „Rimi Smart“ tikslas – užtikrinti kiekvieno kliento kasdienius norus, poreikius ir galimybes atitinkančią pasiūlą. „Rimi Smart“ gaminiai skirti žmonėms, kurie nori įsigyti paprastų gaminių už labai patrauklias kainas.

Žema „Rimi Smart“ gaminių kaina užtikrinama pasirinkus paprastesnę gaminių pakuotę ir sumažinus reklamos bei gabenimo išlaidas. Jūs galite pasitikėti „Rimi Smart“ – šis pasirinkimas padės taupyti šeimos pinigus!

Peržiūrėti produktus

„Rimi Smart“ asortimentas

Daugiau pasiūlymų

„Rimi GreatLife“ – vertinantiems sveiką mitybą

„Rimi Greatlife“ – vertinantiems kokybę ir sveiką mitybą. Šio prekių ženklo gaminiuose yra daugiau skaidulų, rupių kruopų, mažiau cukraus ar druskos. Taip pat „Rimi Greatlife“ prekėse nėra pramoninių hidrintų riebalų, sintetinių maisto priedų, tokių kaip saldikliai, skonio ir kvapo stiprikliai bei azodažikliai.

Peržiūrėti produktus

„Rimi GreatLife“ asortimentas

Daugiau pasiūlymų

„Rimi Planet“ asortimentas

„Rimi Planet“ produktai suteikia egzotinio maisto mėgėjams galimybę išbandyti maistą iš įvairių pasaulio vietų. Atraskite Azijos, Pietų Amerikos, Viduržemio jūros ir Viduriniųjų Rytų virtuvės patiekalų skonį tiesiog gamindami maistą namie.

Peržiūrėti produktus

„Rimi Planet“ – egzotinio maisto mėgėjams

Daugiau pasiūlymų

„Rimi Express“ – mažai laisvo laiko turintiems pirkėjams

„Rimi Express“ produktai patiks labai užimtiems ir mažai laisvo laiko turintiems pirkėjams. Greitai paruošiamas  „Rimi Express“ maistas yra aukštos kokybės ir išskirtinio skonio.

Peržiūrėti produktus

„Rimi Express“ asortimentas

Daugiau pasiūlymų

„Rimi FreeFrom“ specializuoti produktai

„Rimi FreeFrom“ – specializuoti produktai, skirti pirkėjams, kurie yra alergiški ar netoleruojantys vienokių ar kitokių ingredientų arba tiesiog norintiems paįvairinti savo meniu. „Rimi“ kruopščiai patikrina kiekvieną produktą ir įsitikina, ar jis atitinka visus reikalaujamus kriterijus. 

Peržiūrėti produktus

Mano paskyra

Pradžia Pristatymas
0 0,00 €