0
0,00 €
Pasirinkti laiką

Patikimi gamintojai

Mums, kaip privačių prekių ženklų savininkams, labai svarbu būti užtikrintiems dėl kokybės, kurią teikia mūsų partneriai, gamindami prekes mūsų prekių ženklams. Taip pat labai svarbu, kad jūs, kaip klientas, žinotumėte, kaip atpažinti ir nepatikimą produktą. 

Pasaulyje daugėjant suklastotų produktų (3,3 % pasaulio prekybos), klientai gali nerimauti dėl tikrosios įsigytų prekių kilmės. Ir tai ne tik sukčiavimas, nes pasekmės gali būti daug labiau neraminančios. Tokie produktai kaip maistas, žaislai, medicinos reikmenys ir kosmetika gali kelti įvairių pavojų sveikatai ir saugumui.  

Ką patikrina „Rimi“?

Pagal įmonės ir kiekvieno prekių ženklo reikalavimus (daugiau skaitykite skiltyje Kokybiškos sudedamosios dalys), privatus „Rimi“ prekių ženklas atidžiai stebi įvairius produktų kokybės kriterijus: 

  • Produktų natūralumas, „E“ maisto priedai, konservantai, kvapiosios medžiagos, skonio stiprikliai ir alergenai.  
  • Riebalų, druskos ir cukraus kiekis produktuose. 
  • Produktų atitiktis tvarių pirkimų gairėms. 
  • Produktų skaidrumas visoje vertės grandinėje, produkto saugumas. 

Kaip tikriname?

Yra keli būdai tai padaryti. Kai užmezgamas naujas bendradarbiavimas su gamintoju, naujasis partneris pateikia pažymėjimų rinkinį. 

Privalomi pažymėjimai

Maisto tiekėjai ir gamintojai dėl produktų saugos ir kokybės turėtų naudoti nusistovėjusias valdymo sistemas ir būti sertifikuoti akredituotos trečiosios šalies pagal Pasaulinės maisto saugos iniciatyvos (angl. GFSI) patvirtintą standartą arba kitą lygiavertę stebėsenos/sertifikavimo sistemą. 

 

Produktai turi būti gaminami taip, kad atitiktų reikalavimus, pagrįstus „Rimi“ Tvarumo ir kokybės priedėliu bei Reikalavimais specifiniams gaminiams. 

Gyvūnų gerovės reikalavimai, kuriuos kelia „Rimi“

Siekiant užtikrinti priimtiną gyvūnų gerovės lygį, gamyklos turėtų remtis vienu iš šių trečiųjų šalių gyvūnų gerovės standartų: GLOBALG.A.P. (naudotas gyvūnų gerovės papildomas modulis), saugus kokybiškas maistas (SQF), „IP Sigill“ ar bet kuris kitas standartas, pagrįstas ISO techniniu gyvūnų gerovės valdymo standartu ISO/TS 34700: 2016.  

Papildomi pažymėjimai

Tai yra pažymėjimai, kuriems teikiama pirmenybė arba kurie patvirtina paties tiekėjo tvarias iniciatyvas.  Daugiau apie juos sužinosite čia.

Ką galite padaryti?

Esame atsakingi už saugių ir kokybiškų produktų tiekimą. Tačiau galima įdėti ir papildomų pastangų – tai nėra privaloma, bet pageidautina.  

Sužinokite daugiau apie papildomus daugelio „Rimi“ privataus prekių ženklo produktų tvarumo ir sveikatos pažymėjimus, kaip juos atpažinti ir kokia jų nauda. 

Mano paskyra

Pradžia Pristatymas
0 0,00 €