0
0,00 €
Pasirinkti laiką

Sveikesni produktai

Pasak skyriaus Kokybiškos sudedamosios dalys, pagrįstai galima teigti, kad kokybiškas maistas ir sveikas maistas iš dalies sutampa. Bet tai nėra taip paprasta. Sveika mityba aprūpina mūsų organizmą reikiamomis maistingomis medžiagomis: skysčiais, makroelementais, mikroelementais ir pakankamu maisto energijos kiekiu. Taigi, sveika mityba taip pat yra įvairi ir subalansuota.  

Puikus pavyzdys yra druska – be natrio mūsų kūnas negali funkcionuoti. Tačiau reguliariai vartojant per didelį kiekį sūraus maisto, kyla pavojus mūsų sveikatai.  

Lietuvoje 58 % suaugusių gyventojų turi viršsvorio. Laikytis esminių mitybos principų dažnai yra iššūkis, atsižvelgiant į išteklių trūkumą, pavyzdžiui, labai ribotą biudžetą arba trūkumą laiko planuoti ir paruošti visavertį maistą sau ir visai šeimai. 

Kokių veiksmų imasi „Rimi“?

„Rimi“ privatus prekių ženklas ne tik plėtoja sveiką produkciją siūlantį prekių ženklą, bet ir kelia papildomų sveikatos tikslų mūsų asortimentui. Nustatėme maždaug 100 produktų, kurių receptai yra ar bus pakeisti glaudžiai bendradarbiaujant su gamintojais, kad produktai atitiktų sveikiems maisto produktams keliamus reikalavimus.  
  
Planuojame 10 % sumažinti cukraus kiekį šiose kategorijose: jogurtai, blynai, paruošti vartojimui grūdų produktai, sausainiai, saldūs padažai ir uogienės, gaivieji gėrimai, pomidorų padažai ir kečupas, aromatizuota kava, sulčių gėrimai ir nektarai,  
15 % sumažinti druskos kiekį: sausainiuose, prieskoniuose ir konservuose, bulvių traškučiuose ir trapučiuose, vartojimui paruoštuose patiekaluose ir žuvyje. 
Taip pat 10 % sumažinti sočiųjų riebalų kiekį vartojimui paruoštuose patiekaluose. 

Ką galite padaryti?

Labai atsakingas įprotis, kurio galite imtis jau šiandien, yra rūšiavimas. Čia rasite patarimų, kaip savo gyvenimo būdu galite įgyvendinti konkrečius veiksmus. 

Mano paskyra

Pradžia Pristatymas
0 0,00 €