Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Šokoladinis batonėlis SNICKERS, 50g
    Gera kaina kasdien

    Šokoladinis batonėlis SNICKERS, 50g

    1.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,00 €/kg

  • Makaronų sriuba aštr. višt. sk. MAGGI, 59,2 g
    0
    52 €
    8,81 €/kg

    Makaronų sriuba aštr. višt. sk. MAGGI, 59,2 g

    0.87 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,75 €/kg

  • Ruošinys vištienai su česn., MAGGI IDEA, 30 g
    0
    83 €
    27,67 €/kg

    Ruošinys vištienai su česn., MAGGI IDEA, 30 g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 46,33 €/kg

  • Prezervatyvai ONE TOUCH  LIGHTS, 12vnt.
    2 ir daugiau
    -40%
    4
    79 €
    7,99 €
    0,40 €/vnt.

    Prezervatyvai ONE TOUCH LIGHTS, 12vnt.

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,67 €/vnt.

  • Sūdyta silkių filė aliejuje RIMI 240G/192G
    -25%
    1
    69 €
    8,80 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Sūdyta silkių filė aliejuje RIMI 240G/192G

    2.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,72 €/kg

  • Amerikietiškas mėsainių padažas HEINZ, 420 g

    Amerikietiškas mėsainių padažas HEINZ, 420 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,88 €/kg

  • Vaisinė arbata SODO GAIVA, 70 g

    Vaisinė arbata SODO GAIVA, 70 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 42,71 €/kg

  • Univ. prieskonių mišinys VEGETA, 200 g

    Univ. prieskonių mišinys VEGETA, 200 g

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,45 €/kg

  • Apsaug.lūpų pieštuk.MARGARITA KAKĖS MAKĖS, 4g
    3
    29 €
    822,50 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Apsaug.lūpų pieštuk.MARGARITA KAKĖS MAKĖS, 4g

    4.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1047,50 €/kg

  • Nefiltr.švies.KANAPINIS alus, 5,1 %, 0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Nefiltr.švies.KANAPINIS alus, 5,1 %, 0,5 l

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,78 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Vafl. suktinukai BAHLSEN su pien. šok., 100 g

    Vafl. suktinukai BAHLSEN su pien. šok., 100 g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,90 €/kg

  • Sojų miso sk.makaronų sriuba OYAKATA, 66g

    Sojų miso sk.makaronų sriuba OYAKATA, 66g

    2.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 40,15 €/kg

  • Jog. žolel. sk. bulvių traškučiai LAYS, 110 g

    Jog. žolel. sk. bulvių traškučiai LAYS, 110 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,64 €/kg

  • Hig. paketai NATURELLA ULTRA NIGHT DUO, 14vnt
    2 ir daugiau
    -40%
    2
    51 €
    4,19 €
    0,18 €/vnt.

    Hig. paketai NATURELLA ULTRA NIGHT DUO, 14vnt

    4.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,30 €/vnt.

  • Eko. vanil. jogurtas be lakt. BIOS, 3,1% 200g
    Ekologiškas Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Eko. vanil. jogurtas be lakt. BIOS, 3,1% 200g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,95 €/kg

  • Javainis su kokosu CORNY BIG, 50 g
    Gera kaina kasdien

    Javainis su kokosu CORNY BIG, 50 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,80 €/kg

  • Karamelės sirupas MONIN, 0,25 l

    Karamelės sirupas MONIN, 0,25 l

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,96 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • B.s.vynas IHRINGER FOHRENBERG WEISSER, 0,75l
    Pagaminta Vokietijoje

    B.s.vynas IHRINGER FOHRENBERG WEISSER, 0,75l

    15.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 20,79 €/l

  • Pomid.padažas KARALIŠKAS su pomidorų gab.500g
    Pagaminta Lietuvoje

    Pomid.padažas KARALIŠKAS su pomidorų gab.500g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,18 €/kg

  • Sūris GERMANTAS TILSIT, 45 % rieb. s.m. 150 g
    Be glitimo Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Sūris GERMANTAS TILSIT, 45 % rieb. s.m. 150 g

    1.65 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,29 €

    Kaina už vienetą: 11,00 €/kg

  • Bulv. traškučiai NATURALS BALSAMIC VIN., 100g

    Bulv. traškučiai NATURALS BALSAMIC VIN., 100g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,90 €/kg

  • Van. pudingas su balt. ir sald. EHRMANN, 200g
    Be glitimo Be laktozės

    Van. pudingas su balt. ir sald. EHRMANN, 200g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,95 €/kg

  • Šaltyje džiovintos avietės SUPERGARDEN, 25g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Šaltyje džiovintos avietės SUPERGARDEN, 25g

    4.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 191,60 €/kg

  • Alus ANARKIST NEW ENGLAND IPA, 5,4 %, 0,5 l

    Alus ANARKIST NEW ENGLAND IPA, 5,4 %, 0,5 l

    2.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,70 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Žaislinis automodelis WELLY 1:60

    Žaislinis automodelis WELLY 1:60

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,89 €/vnt.

  • Tuno gabaliukai saulėgr. aliej. SUN&SEA,3x80g

    Tuno gabaliukai saulėgr. aliej. SUN&SEA,3x80g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 20,79 €/kg

  • Gazuotas agrastų skonio gėrimas RASA, 2 l
    1
    19 €
    0,60 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Gazuotas agrastų skonio gėrimas RASA, 2 l

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,00 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Balzamas Hask Argan oil 50ml

    Balzamas Hask Argan oil 50ml

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 89,80 €/l

  • Dubenėlis LUMINARC STACK, 20cm
    -30%
    3
    84 €
    3,84 €/vnt.

    Dubenėlis LUMINARC STACK, 20cm

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,49 €/vnt.

  • Sriuba ŠIUPININĖ su mėsa, 480 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sriuba ŠIUPININĖ su mėsa, 480 g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,65 €/kg

  • Makaronai PASAKA, vamzdeliai, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Makaronai PASAKA, vamzdeliai, 400 g

    0.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,62 €/kg

  • Gr. žolelių sk. bulvių traškučiai LAYS, 120 g
    1
    59 €
    13,25 €/kg

    Gr. žolelių sk. bulvių traškučiai LAYS, 120 g

    2.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,58 €/kg

  • Purškalas nuo rop.vabzdžių SUPERCOBRA, 400 ml

    Purškalas nuo rop.vabzdžių SUPERCOBRA, 400 ml

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,72 €/l

  • Javainių batonėlis ME2U NUTS&LINSEED, 45 g
    Be pieno

    Javainių batonėlis ME2U NUTS&LINSEED, 45 g

    0.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,11 €/kg

  • Dubuo LUMINARC HARENA, 16cm
    -30%
    1
    25 €
    1,25 €/vnt.

    Dubuo LUMINARC HARENA, 16cm

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,79 €/vnt.

  • Maitinamasis rankų kremas MARGARITA, 75ml
    2
    45 €
    32,67 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Maitinamasis rankų kremas MARGARITA, 75ml

    3.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 41,20 €/l

  • Energinis gėrimas MONSTER ENERGY, 500ml
    Gera kaina kasdien

    Energinis gėrimas MONSTER ENERGY, 500ml

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,38 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Lūpų balzamas su pienu, med., MARGARITA, 5g
    2
    15 €
    430,00 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Lūpų balzamas su pienu, med., MARGARITA, 5g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 538,00 €/kg

  • Raud.pus.sald.vynas ADATI PIROSMANI, 0,75 l
    Pagaminta Gruzijoje

    Raud.pus.sald.vynas ADATI PIROSMANI, 0,75 l

    10.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,39 €/l

  • Vyt. š. žydr. merlangai BEER CLUB CLASSIC,36g

    Vyt. š. žydr. merlangai BEER CLUB CLASSIC,36g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 46,94 €/kg

Filtrai

Filtrai