Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Ekol. aviž. košė su ban. ir brašk. AUGA, 60 g
    Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ekol. aviž. košė su ban. ir brašk. AUGA, 60 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,50 €/kg

  • Karštai rūkyta Krokuvos dešra BIOVELA,400g
    2
    69 €
    6,72 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Karštai rūkyta Krokuvos dešra BIOVELA,400g

    4.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,72 €/kg

  • Prezervatyvai LIFESTYLES SKYN ELITE, 3 vnt.
    2 ir daugiau
    -40%
    2
    81 €
    4,69 €
    0,94 €/vnt.

    Prezervatyvai LIFESTYLES SKYN ELITE, 3 vnt.

    4.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,56 €/vnt.

  • Barbekių skonio riešutai JĖGA, 200 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Barbekių skonio riešutai JĖGA, 200 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,95 €/kg

  • Prieskon. daržovių mišinys VEGETA NATUR, 150g

    Prieskon. daržovių mišinys VEGETA NATUR, 150g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,60 €/kg

  • Pomidorų kečupas RIMI, 1kg
    -30%
    2
    79 €
    2,79 €/kg

    Pomidorų kečupas RIMI, 1kg

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,99 €/kg

  • KLASIKINĖ juodoji arbata, 70 g

    KLASIKINĖ juodoji arbata, 70 g

    2.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 30,71 €/kg

  • Vyt.dešra SOSTINĖS MAŽEIKIŲ MĖSINĖ, a.r.180gr
    Pagaminta Lietuvoje

    Vyt.dešra SOSTINĖS MAŽEIKIŲ MĖSINĖ, a.r.180gr

    3.49 € už vnt.
    Įprasta kaina: 4,39 €

    Kaina už vienetą: 19,39 €/kg

  • Jogurtas su pers., dribs. ACTIVIA, 2,6%, 480g

    Jogurtas su pers., dribs. ACTIVIA, 2,6%, 480g

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,06 €/kg

  • Kukurūzų krepšeliai TEX MEX, 12 vnt., 135g

    Kukurūzų krepšeliai TEX MEX, 12 vnt., 135g

    4.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 32,52 €/kg

  • Garstyčių milteliai SALDVA, 30g

    Garstyčių milteliai SALDVA, 30g

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,00 €/kg

  • Saldainiai PERGALĖ Vilnius ORIGINAL, 1kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Saldainiai PERGALĖ Vilnius ORIGINAL, 1kg

    22.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 22,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • Žolelių arbata ETNO Kvėpavimo takams, 30 g
    2
    19 €
    73,00 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Žolelių arbata ETNO Kvėpavimo takams, 30 g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 106,33 €/kg

  • Malta kava PAULIG CLASSIC CREMOSO, 500 g

    Malta kava PAULIG CLASSIC CREMOSO, 500 g

    8.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,98 €/kg

  • Nagų odelių aliejus NAIL THERAPY, 12ml

    Nagų odelių aliejus NAIL THERAPY, 12ml

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 274,17 €/l

  • Higienin.įklotai Libresse Protect.,24vnt
    2 ir daugiau
    -40%
    1
    49 €
    2,49 €
    0,06 €/vnt.

    Higienin.įklotai Libresse Protect.,24vnt

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,10 €/vnt.

  • R.saus.vyn.L.ESCHENAUER BORDEAU, 14,5%, 0,75l
    Pagaminta Prancūzijoje

    R.saus.vyn.L.ESCHENAUER BORDEAU, 14,5%, 0,75l

    8.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,99 €/l

  • Sultys Imunitetas SUN365,60ml

    Sultys Imunitetas SUN365,60ml

    1.59 € už vnt.
    Įprasta kaina: 1,99 €

    Kaina už vienetą: 26,50 €/l

  • Saldus aitriųjų paprikų padažas AJI, 200ml

    Saldus aitriųjų paprikų padažas AJI, 200ml

    2.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,25 €/l

  • Šv.kviet. duonos gira GUBERNIJA, 500ml, sk.
    0
    69 €
    1,38 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Šv.kviet. duonos gira GUBERNIJA, 500ml, sk.

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,18 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Dž. braškių ir bananų mišinys SUPERGARDEN,28g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Dž. braškių ir bananų mišinys SUPERGARDEN,28g

    3.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 138,93 €/kg

  • Alyvuogės KALAMATA su kauliukais 300g/175g

    Alyvuogės KALAMATA su kauliukais 300g/175g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,80 €/kg

  • Arbatos rink. ŽOLYNĖLIS VASAROS SKONIS, 125 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Arbatos rink. ŽOLYNĖLIS VASAROS SKONIS, 125 g

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 63,92 €/kg

  • Pipirmėčių lapų arbata RIMI, 20 x 1,5 g
    -25%
    1
    24 €
    41,33 €/kg

    Pipirmėčių lapų arbata RIMI, 20 x 1,5 g

    1.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 55,00 €/kg

  • Ob.sidras STRONGBOW Apple Dry, 5 %, 0,5 l

    Ob.sidras STRONGBOW Apple Dry, 5 %, 0,5 l

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,78 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Popierinės lėkštės RIMI, 16x19cm, 20 vnt.

    Popierinės lėkštės RIMI, 16x19cm, 20 vnt.

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,17 €/vnt.

  • Grūsti juodieji pipirai SALDVA, 25g

    Grūsti juodieji pipirai SALDVA, 25g

    1.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 66,00 €/kg

  • B.v.Leon Perdigal C.Du Rhone 13,5% 0,75l
    Pagaminta Prancūzijoje

    B.v.Leon Perdigal C.Du Rhone 13,5% 0,75l

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,65 €/l

  • Atit. virtos krevetės RIMI, ASC, 350 g
    ASC sertifikuotos užaugintos jūros gėrybės

    Atit. virtos krevetės RIMI, ASC, 350 g

    4.89 € už vnt.
    Įprasta kaina: 6,99 €

    Kaina už vienetą: 13,97 €/kg

  • Plautų salotų mišinys FIT&EASY GREEN&RED,150g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Plautų salotų mišinys FIT&EASY GREEN&RED,150g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,60 €/kg

  • Šok. vamzdeliai MILKA CHOCO LILA STIX, 112 g

    Šok. vamzdeliai MILKA CHOCO LILA STIX, 112 g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,80 €/kg

  • Marin. burokėliai SPILVA KLASIKA, 570g/330g

    Marin. burokėliai SPILVA KLASIKA, 570g/330g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,85 €/kg

  • Vištienos JUNIOR paštetas ARGETA, 95 g

    Vištienos JUNIOR paštetas ARGETA, 95 g

    1.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,47 €/kg

  • Tirpioji kava RIMI, 200 g
    -25%
    6
    74 €
    33,70 €/kg

    Tirpioji kava RIMI, 200 g

    8.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 44,95 €/kg

  • Šampūnas SYOSS Colorist 440ml
    5
    09 €
    11,57 €/l

    Šampūnas SYOSS Colorist 440ml

    7.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,02 €/l

  • Šampūnas SYOSS Volume Collagen & Lift 44
    4
    99 €
    11,34 €/l

    Šampūnas SYOSS Volume Collagen & Lift 44

    7.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,02 €/l

  • KAIMIŠKAS šmotas MAŽEIKIŲ MĖSINĖ,a.r, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    KAIMIŠKAS šmotas MAŽEIKIŲ MĖSINĖ,a.r, 1 kg

    15.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 15,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.75 kg 0.75kg

  • Malti juodieji pipirai TASTE FROM GARDEN,70g

    Malti juodieji pipirai TASTE FROM GARDEN,70g

    2.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,00 €/kg

  • Tirpusis cikorijų gėrimas GALKA, 200 g

    Tirpusis cikorijų gėrimas GALKA, 200 g

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,95 €/kg

  • Makaronai kepintos jautienos sk. SUN YAN, 65g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Makaronai kepintos jautienos sk. SUN YAN, 65g

    1.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,69 €/kg

Filtrai

Filtrai