Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Natūr. mėlynių sultys VERY BERRY, 330 ml

    Natūr. mėlynių sultys VERY BERRY, 330 ml

    5.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,55 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Natūralios vyšnių sultys VERY BERRY, 330 ml

    Natūralios vyšnių sultys VERY BERRY, 330 ml

    5.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,55 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Veg. desertas su mėlyn. GOURMET GREEN, 100 g
    Tinka veganams Tinka vegetarams

    Veg. desertas su mėlyn. GOURMET GREEN, 100 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,90 €/kg

  • Kelioninis adapteris BULLET EU/UK, AW26

    Kelioninis adapteris BULLET EU/UK, AW26

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,99 €/vnt.

  • R.pus.sald.vynas ADATI ALAZANI VALLEY, 0,75l
    Pagaminta Gruzijoje

    R.pus.sald.vynas ADATI ALAZANI VALLEY, 0,75l

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,32 €/l

  • Kavos k. DOLCE GUSTO ESPRESSO INTENSO, 112 g
    5
    81 €
    0,36 €/vnt.

    Kavos k. DOLCE GUSTO ESPRESSO INTENSO, 112 g

    8.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,53 €/vnt.

  • Saldainių rinkinys GINTARO KELIAS, 405g
    2 ir daugiau
    -30%
    13
    99 €
    19,99 €
    34,54 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Saldainių rinkinys GINTARO KELIAS, 405g

    19.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 49,36 €/kg

  • Vyt. dešra FUET, a. r., 160g

    Vyt. dešra FUET, a. r., 160g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,94 €/kg

  • Stambios baltos pupelės SKANĖJA, 450 g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Stambios baltos pupelės SKANĖJA, 450 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,42 €/kg

  • Prieskonių mišinys TASTE FROM GARDEN, 60 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Prieskonių mišinys TASTE FROM GARDEN, 60 g

    1.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,25 €/kg

  • Tartel. su karam. ir šok. BONNE MAMAN, 135 g

    Tartel. su karam. ir šok. BONNE MAMAN, 135 g

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,59 €/kg

  • Kukur. trapučiai su jūros druska, RACIO, 115g
    Tinka veganams Tinka vegetarams

    Kukur. trapučiai su jūros druska, RACIO, 115g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,04 €/kg

  • Tirpi grybų sriuba MAGGI, 22 g
    0
    47 €
    21,36 €/kg

    Tirpi grybų sriuba MAGGI, 22 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,91 €/kg

  • Putojantis vynas RUPPERTSBERGER SEKT, 0,75l
    Pagaminta Vokietijoje

    Putojantis vynas RUPPERTSBERGER SEKT, 0,75l

    9.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,79 €/l

  • Bekonas PANCCETA AFFUMICATA VERONI,a.r.,110g

    Bekonas PANCCETA AFFUMICATA VERONI,a.r.,110g

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 49,91 €/kg

  • Pomidorų kečupas HEINZ, 910 g

    Pomidorų kečupas HEINZ, 910 g

    6.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,35 €/kg

  • Greit. paruošiami makaronai OYAKATA BEEF, 93g

    Greit. paruošiami makaronai OYAKATA BEEF, 93g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,77 €/kg

  • Virtas kiaulienos paštetas, a.r., 300 g

    Virtas kiaulienos paštetas, a.r., 300 g

    1.29 € už vnt.
    Įprasta kaina: 1,89 €

    Kaina už vienetą: 4,30 €/kg

  • B.sausas vynas MONTE ZOVO DOPPIO SASSO, 0,75l
    Pagaminta Italijoje

    B.sausas vynas MONTE ZOVO DOPPIO SASSO, 0,75l

    9.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,79 €/l

  • R.sausas vynas MONTE ZOVO DOPPIO SASSO, 0,75l
    Pagaminta Italijoje

    R.sausas vynas MONTE ZOVO DOPPIO SASSO, 0,75l

    9.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,79 €/l

  • Ėdalas katėms Friskies žuvis kons. 4x85g
    -25%
    1
    57 €
    4,62 €/kg

    Ėdalas katėms Friskies žuvis kons. 4x85g

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,15 €/kg

  • Ekol. tamsus agavų sirupas I LOVE ECO, 250 ml
    -25%
    4
    42 €
    17,68 €/l
    Tinka veganams Ekologiškas

    Ekol. tamsus agavų sirupas I LOVE ECO, 250 ml

    5.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,56 €/l

  • Vyriškas polietileninis lietpaltis,125cm

    Vyriškas polietileninis lietpaltis,125cm

    2.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,45 €/vnt.

  • Moter. polietileninis lietpaltis, 125 cm

    Moter. polietileninis lietpaltis, 125 cm

    2.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,45 €/vnt.

  • Vyt.dešra FUET NOBLEZA,200g

    Vyt.dešra FUET NOBLEZA,200g

    2.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,75 €/kg

  • Atitirp.spurga su kakaviniu glaistu DONUT,55g
    Pagaminta Lietuvoje

    Atitirp.spurga su kakaviniu glaistu DONUT,55g

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,55 €/kg

  • Saldainiai BON PARI ORIGINAL, 90g

    Saldainiai BON PARI ORIGINAL, 90g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,33 €/kg

  • Stiklinis dangtis PYREX 28cm

    Stiklinis dangtis PYREX 28cm

    13.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,99 €/vnt.

  • Sūdyta lašiša VIČI, 100 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sūdyta lašiša VIČI, 100 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,90 €/kg

  • Tarkuotas sūris MOZZARELLA GALBANI, 20%,150 g

    Tarkuotas sūris MOZZARELLA GALBANI, 20%,150 g

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,93 €/kg

  • Apkep.ir užšald.bulvių griežinėliai RIMI, 1kg
    -30%
    2
    30 €
    2,30 €/kg

    Apkep.ir užšald.bulvių griežinėliai RIMI, 1kg

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,29 €/kg

  • Skaidri pakavimo juosta, 48 mm x 50 m

    Skaidri pakavimo juosta, 48 mm x 50 m

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,49 €/vnt.

  • Gaz.gėrimas su apelsinais SP NATURALI, 330ml
    0
    99 €
    3,00 €/l

    Gaz.gėrimas su apelsinais SP NATURALI, 330ml

    1.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,39 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Krapų ir petražolių rinkinys, 50 g
    -30%
    1
    04 €
    20,80 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Krapų ir petražolių rinkinys, 50 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,80 €/kg

  • Nealkoholinis alus GUINNESS DRAUGHT, 0,44 l

    Nealkoholinis alus GUINNESS DRAUGHT, 0,44 l

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,89 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Sūd. atlant. lašišų filė RIMI SMART, 100 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Sūd. atlant. lašišų filė RIMI SMART, 100 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,90 €/kg

  • Sūris RIMI MOZZARELLA LIGHT, 125 g
    -25%
    0
    89 €
    7,12 €/kg

    Sūris RIMI MOZZARELLA LIGHT, 125 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,52 €/kg

  • Tep. lydyt. sūris su kumpiu RIMI SMART, 150 g
    Gera kaina kasdien

    Tep. lydyt. sūris su kumpiu RIMI SMART, 150 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,60 €/kg

  • R.s.vynas LAROCHE ART DES SENS SYRAH, 0,75l
    Pagaminta Prancūzijoje

    R.s.vynas LAROCHE ART DES SENS SYRAH, 0,75l

    13.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,65 €/l

  • M puskojinės ORI STAR 40d NERO

    M puskojinės ORI STAR 40d NERO

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,99 €/vnt.

Filtrai

Filtrai