Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Rudieji ryžiai SKANĖJA, 500 g
    Rinkis sveikiau

    Rudieji ryžiai SKANĖJA, 500 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,78 €/kg

  • Belaidė pelė HAVIT MS989GT

    Belaidė pelė HAVIT MS989GT

    11.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,99 €/vnt.

  • Barbekiu prieskon.ANGEL'S WINGS SALDVA, 210g
    Pagaminta Lietuvoje

    Barbekiu prieskon.ANGEL'S WINGS SALDVA, 210g

    5.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,71 €/kg

  • Indapl. skalavimo skystis SOMAT RINSER, 750ml

    Indapl. skalavimo skystis SOMAT RINSER, 750ml

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,65 €/l

  • Citrinų skonio ledinukai LOCKETS, 41g

    Citrinų skonio ledinukai LOCKETS, 41g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,59 €/kg

  • Kepta silkių filė su pomid. padažu EDEGA,260g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kepta silkių filė su pomid. padažu EDEGA,260g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,19 €/kg

  • Dušo želė MARGARITA su svar.ekst., 500ml
    3
    59 €
    7,18 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Dušo želė MARGARITA su svar.ekst., 500ml

    4.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,18 €/l

  • Mot.puršk.dez. NIVEA BLACK&WHITE INVIS.,250ml

    Mot.puršk.dez. NIVEA BLACK&WHITE INVIS.,250ml

    6.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,56 €/l

  • Ob. apels. abr. sultys SELECTION BY RIMI, 1 l
    -25%
    2
    09 €
    2,09 €/l

    Ob. apels. abr. sultys SELECTION BY RIMI, 1 l

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,79 €/l

  • Rūk.kiaul.sk.bulv. košė MAGGI 5 MINUTES, 53g
    1
    19 €
    22,45 €/kg

    Rūk.kiaul.sk.bulv. košė MAGGI 5 MINUTES, 53g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 37,55 €/kg

  • Juod. alyv. SELECTION su kaul., 345 g / 200 g
    -30%
    1
    74 €
    8,70 €/kg

    Juod. alyv. SELECTION su kaul., 345 g / 200 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,45 €/kg

  • Ek. jogurtas be lakt. su fig. BIOS, 3,1%,370g
    Ekologiškas Be glitimo Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Ek. jogurtas be lakt. su fig. BIOS, 3,1%,370g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,19 €/kg

  • Rafinuotas vynuogių sėklų aliejus RIMI, 750ml
    -25%
    5
    24 €
    6,99 €/l

    Rafinuotas vynuogių sėklų aliejus RIMI, 750ml

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,32 €/l

  • Dušo želė NIVEA LEMON&OIL, 250 ml
    3
    09 €
    12,36 €/l

    Dušo želė NIVEA LEMON&OIL, 250 ml

    4.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,76 €/l

  • Avieč. brašk. sk. vais. arbata LOYD, 50 pak.

    Avieč. brašk. sk. vais. arbata LOYD, 50 pak.

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 54,90 €/kg

  • DVARO kefyras, 3,2 % rieb., 900 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    DVARO kefyras, 3,2 % rieb., 900 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,88 €/kg

  • Kavos pupelės PAULIG CLASSIC, 1 kg
    14
    99 €
    14,99 €/kg

    Kavos pupelės PAULIG CLASSIC, 1 kg

    23.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,99 €/kg

  • Figų džemas BONNE MAMAN, 370 g

    Figų džemas BONNE MAMAN, 370 g

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,89 €/kg

  • Žuvies filė su česn. padažu NOWACO, 44%, 800g
    6
    14 €
    7,67 €/kg

    Žuvies filė su česn. padažu NOWACO, 44%, 800g

    8.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,99 €/kg

  • Indų ploviklis TRI-BIO, 840ml

    Indų ploviklis TRI-BIO, 840ml

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,94 €/l

  • Sūris CAMEMBERT PRESIDENT, 170 g

    Sūris CAMEMBERT PRESIDENT, 170 g

    2.39 € už vnt.
    Įprasta kaina: 3,19 €

    Kaina už vienetą: 14,06 €/kg

  • Sald.aitr.papr. padažas SANTA MARIA, 500 ml

    Sald.aitr.papr. padažas SANTA MARIA, 500 ml

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,58 €/l

  • Naujo autom. kvapo oro gaiviklis WUNDERBAUM

    Naujo autom. kvapo oro gaiviklis WUNDERBAUM

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,49 €/vnt.

  • Kons. ėd. kat. su jaut. PURRRFECT, 820g
    -25%
    1
    12 €
    1,37 €/kg
    Gera kaina kasdien

    Kons. ėd. kat. su jaut. PURRRFECT, 820g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,82 €/kg

  • Gliaudyti graikiniai riešutai AWAKE, 150 g
    -25%
    1
    24 €
    8,27 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Gliaudyti graikiniai riešutai AWAKE, 150 g

    1.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,00 €/kg

  • Fasuotos šilauogės, 250g
    3
    99 €
    15,96 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Fasuotos šilauogės, 250g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,96 €/kg

  • Sald.pieno sūris PREMIUM VIKIS, 43% s.m., 1kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Sald.pieno sūris PREMIUM VIKIS, 43% s.m., 1kg

    13.49 € už kg

    Kaina už vienetą: 13,49 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.33 kg 0.33kg

  • Pomidorų sultys RIMI SMART 100 %, 1 l
    Gera kaina kasdien

    Pomidorų sultys RIMI SMART 100 %, 1 l

    0.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,75 €/l

  • Rūkyti šprotai aliejuje RIMI 160G/112G
    -25%
    2
    06 €
    18,39 €/kg

    Rūkyti šprotai aliejuje RIMI 160G/112G

    2.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,55 €/kg

  • Kavos kapsulės LAVAZZA ORO NESPRESSO, 10 vnt.
    3
    79 €
    0,38 €/vnt.

    Kavos kapsulės LAVAZZA ORO NESPRESSO, 10 vnt.

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,50 €/vnt.

  • Šokolado skonio meduoliai RIMI SMART, 200 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Šokolado skonio meduoliai RIMI SMART, 200 g

    0.86 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,30 €/kg

  • Šald. kold. su mėsa MOČIUTĖS NAMINIAI, 800 g

    Šald. kold. su mėsa MOČIUTĖS NAMINIAI, 800 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,24 €/kg

  • Vaflinis pyragas MOČIUTĖS LEGENDINIS, 200 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Vaflinis pyragas MOČIUTĖS LEGENDINIS, 200 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,45 €/kg

  • Ekol. darž. sriuba MINESTRONE ACTIVUS, 400 g
    1
    65 €
    4,12 €/kg
    Tinka veganams Ekologiškas Tinka vegetarams

    Ekol. darž. sriuba MINESTRONE ACTIVUS, 400 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,97 €/kg

  • Klasikiniai sausainiai SALLING, 200 g
    -25%
    0
    71 €
    3,55 €/kg

    Klasikiniai sausainiai SALLING, 200 g

    0.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,75 €/kg

  • Ekol. glotn. su ob., mėl. SALLING EKO, 90 g
    -25%
    0
    70 €
    7,78 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. glotn. su ob., mėl. SALLING EKO, 90 g

    0.94 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,44 €/kg

  • Balt. putėsiai PROTEIN LAB, šokol. sk. 200 g
    -25%
    1
    49 €
    7,45 €/kg

    Balt. putėsiai PROTEIN LAB, šokol. sk. 200 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,95 €/kg

  • Dribsniai su šokoladu ir bananais RIMI, 375 g

    Dribsniai su šokoladu ir bananais RIMI, 375 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,91 €/kg

  • Sojų padažas KIKKOMAN, 150ml

    Sojų padažas KIKKOMAN, 150ml

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,27 €/l

  • Gėrimas su saldikliais PEPSI MAX, 0,5 l

    Gėrimas su saldikliais PEPSI MAX, 0,5 l

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,58 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

Filtrai

Filtrai