Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Grybų ir grietinė.sk.duon.traškuč.MARETTI,70g

    Grybų ir grietinė.sk.duon.traškuč.MARETTI,70g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,86 €/kg

  • Medinių įrankių rinkinys RIMI SMART
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Medinių įrankių rinkinys RIMI SMART

    0.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,49 €/vnt.

  • Gazuotas gėrimas PEPSI, 2 l
    Gera kaina kasdien

    Gazuotas gėrimas PEPSI, 2 l

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,00 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Sūdyti kiaulienos lašiniai JUDRA, a.r., 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Sūdyti kiaulienos lašiniai JUDRA, a.r., 1 kg

    11.49 € už kg

    Kaina už vienetą: 11,49 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.28 kg 0.28kg

  • Šok. batonėlis NESTLE KIT KAT CHUNKY, 40 g

    Šok. batonėlis NESTLE KIT KAT CHUNKY, 40 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,75 €/kg

  • Bulvių košė su kumpiu KNORR, 51 g

    Bulvių košė su kumpiu KNORR, 51 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,02 €/kg

  • Kačių ėdalas PRIMA CAT višt. sriuboje, 40 g
    1
    29 €
    32,25 €/kg

    Kačių ėdalas PRIMA CAT višt. sriuboje, 40 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 37,25 €/kg

  • Juod. arbata LIPTON ENGLISH BREAKFAST 25 vnt

    Juod. arbata LIPTON ENGLISH BREAKFAST 25 vnt

    3.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 61,80 €/kg

  • Ėdalas katėms Friskies mėsos kons. 4x85g
    -25%
    1
    57 €
    4,62 €/kg

    Ėdalas katėms Friskies mėsos kons. 4x85g

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,15 €/kg

  • Šunų kramt., PEDIGREE DENTASTIX, 7vnt., 270g
    3
    11 €
    11,52 €/kg

    Šunų kramt., PEDIGREE DENTASTIX, 7vnt., 270g

    4.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,74 €/kg

  • Virta, rūkyta SENOLIŲ šoninė VIKIS, a.r., 1kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Virta, rūkyta SENOLIŲ šoninė VIKIS, a.r., 1kg

    22.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 22,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.26 kg 0.26kg

  • Kons. ėdal. katėms išt. PURRRFECT, 415g
    -25%
    0
    59 €
    1,42 €/kg

    Kons. ėdal. katėms išt. PURRRFECT, 415g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,90 €/kg

  • Bulvių prieskoniai SANTA MARIA, 30g

    Bulvių prieskoniai SANTA MARIA, 30g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 36,33 €/kg

  • Garstyčių sėklos SANTA MARIA, 35g

    Garstyčių sėklos SANTA MARIA, 35g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,14 €/kg

  • Nesmulk. tunas alyvuogių aliejuje CALVO, 160g
    3
    59 €
    22,44 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Nesmulk. tunas alyvuogių aliejuje CALVO, 160g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,19 €/kg

  • Saldžios kukurūzų lazdelės RIMI, 130g
    -25%
    0
    97 €
    7,46 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Saldžios kukurūzų lazdelės RIMI, 130g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,92 €/kg

  • Šok. batonėlis FAZER GEISHA CRUNCHY, 50 g

    Šok. batonėlis FAZER GEISHA CRUNCHY, 50 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,80 €/kg

  • Pl. kondic. RICH PURE INTENSE MOISTURE, 250ml

    Pl. kondic. RICH PURE INTENSE MOISTURE, 250ml

    16.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 84,95 €/l

  • Marinuoti kelmučiai BEST TIME, 530 g / 315 g

    Marinuoti kelmučiai BEST TIME, 530 g / 315 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,67 €/kg

  • Juodoji Ceilono arbata RIMI, 80 g
    -25%
    1
    87 €
    23,38 €/kg

    Juodoji Ceilono arbata RIMI, 80 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,13 €/kg

  • Meduoliai RIEŠUTINIS LIEŽUVĖLIS JDC, 250 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Meduoliai RIEŠUTINIS LIEŽUVĖLIS JDC, 250 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,36 €/kg

  • Šokoladas apels., su sald., 70 % VALOR, 100g
    Tinka veganams Be glitimo Tinka vegetarams

    Šokoladas apels., su sald., 70 % VALOR, 100g

    4.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 43,90 €/kg

  • Alyvuogių aliejus BORGES EXTRA VIRGIN, 0,25l
    -35%
    4
    39 €
    17,56 €/l
    Rinkis sveikiau

    Alyvuogių aliejus BORGES EXTRA VIRGIN, 0,25l

    6.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,00 €/l

  • Avižų ir rugių košė su bananais ACTIVUS, 55 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Avižų ir rugių košė su bananais ACTIVUS, 55 g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,27 €/kg

  • Kiet. sūris DŽIUGAS PIQUANT, 40% rieb., 100g
    Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Kiet. sūris DŽIUGAS PIQUANT, 40% rieb., 100g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,90 €/kg

  • Viso grūdo kvietiniai miltai MALSENA, 1,75 kg
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Viso grūdo kvietiniai miltai MALSENA, 1,75 kg

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,14 €/kg

  • Ekol. MAMUKO kruopyčių mišinys, 6 mėn, 240 g
    Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ekol. MAMUKO kruopyčių mišinys, 6 mėn, 240 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 20,79 €/kg

  • Piešt. dezodorantas OLD SPICE DEEP SEA, 50ml

    Piešt. dezodorantas OLD SPICE DEEP SEA, 50ml

    5.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 105,80 €/l

  • Prieskonių mišinys SAUDA CHIMICHURI, 70g
    Pagaminta Lietuvoje

    Prieskonių mišinys SAUDA CHIMICHURI, 70g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,71 €/kg

  • Kiet. sūris DŽIUGAS GOURMET, 40% rieb., 180g
    Be glitimo Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Kiet. sūris DŽIUGAS GOURMET, 40% rieb., 180g

    5.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,39 €/kg

  • Burn.skalav. skystis ELMEX SENSITIVE, 400ml

    Burn.skalav. skystis ELMEX SENSITIVE, 400ml

    10.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,72 €/l

  • Linų sėmenys OLD MILLER, 200 g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Linų sėmenys OLD MILLER, 200 g

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,45 €/kg

  • Vištienos skonio  ryžių makaronai MAMA, 55 g

    Vištienos skonio ryžių makaronai MAMA, 55 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 34,36 €/kg

  • Ryžių makaronai su daržovėmis MAMA, 55 g

    Ryžių makaronai su daržovėmis MAMA, 55 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 34,36 €/kg

  • Tualeto valiklis DOMESTOS ATLANTIC, 40g

    Tualeto valiklis DOMESTOS ATLANTIC, 40g

    2.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 67,14 €/kg

  • Rankų muilas su ramunėlėmis MARGARITA, 400ml
    2
    79 €
    6,97 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Rankų muilas su ramunėlėmis MARGARITA, 400ml

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,72 €/l

  • Kepintos ir sūdytos pistacijos AWAKE, 400 g
    -25%
    5
    32 €
    13,30 €/kg
    Gera kaina kasdien

    Kepintos ir sūdytos pistacijos AWAKE, 400 g

    7.10 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,75 €/kg

  • Žemės riešutų valgom. ledai DIONE, 90ml / 78g
    Pagaminta Lietuvoje

    Žemės riešutų valgom. ledai DIONE, 90ml / 78g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,36 €/kg

  • Vais. arbata spang. aviečių sk. LOYD, 20 pak.

    Vais. arbata spang. aviečių sk. LOYD, 20 pak.

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 74,75 €/kg

  • Belaidė USB pelė HAVIT MS78GT

    Belaidė USB pelė HAVIT MS78GT

    16.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,99 €/vnt.

Filtrai

Filtrai