Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Dėmių valiklis VANISH OxiAction, 500ml
    3
    99 €
    7,98 €/l

    Dėmių valiklis VANISH OxiAction, 500ml

    6.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,38 €/l

  • R.s.vynas TIERRA IMPERIAL GRAN RESERVA, 0,75l
    Pagaminta Ispanijoje

    R.s.vynas TIERRA IMPERIAL GRAN RESERVA, 0,75l

    12.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,05 €/l

  • Lengvai įsiger. rankų kremas NEUTROGENA, 75ml

    Lengvai įsiger. rankų kremas NEUTROGENA, 75ml

    6.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 90,53 €/l

  • Universalus kremas NIVEA CREME, 75ml
    2
    85 €
    38,00 €/l

    Universalus kremas NIVEA CREME, 75ml

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 50,53 €/l

  • Mak. picos prieskoniai SANTA MARIA mal., 80g

    Mak. picos prieskoniai SANTA MARIA mal., 80g

    6.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 83,63 €/kg

  • Dantų pasta SENSODYNE Repair&Protect, 75ml
    6
    09 €
    81,20 €/l

    Dantų pasta SENSODYNE Repair&Protect, 75ml

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 106,53 €/l

  • Šaldytuvinė lemputė OSRAM, 25W, E14

    Šaldytuvinė lemputė OSRAM, 25W, E14

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,69 €/vnt.

  • Minkštos figos SEEBERGER, 200g
    Rinkis sveikiau

    Minkštos figos SEEBERGER, 200g

    7.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 38,95 €/kg

  • Šampūnas SYOSS Anti Dandruff 440ml
    4
    49 €
    10,20 €/l

    Šampūnas SYOSS Anti Dandruff 440ml

    7.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,02 €/l

  • Ekol. skalbiklis vaikų drabužiams BALANCE, 1l
    Pagaminta Lietuvoje

    Ekol. skalbiklis vaikų drabužiams BALANCE, 1l

    7.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,29 €/l

  • Negaz. natūralus mineralinis vanduo TICHĖ, 1l
    Pagaminta Lietuvoje

    Negaz. natūralus mineralinis vanduo TICHĖ, 1l

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,89 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Dūmo sk. silkių filė aliejuje RIMI SMART,240g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Dūmo sk. silkių filė aliejuje RIMI SMART,240g

    1.05 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,00 €/kg

  • Gaivin.tonikas MARGARITA su alav.ekstr.,200ml
    3
    39 €
    16,95 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Gaivin.tonikas MARGARITA su alav.ekstr.,200ml

    4.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,45 €/l

  • Vištienos JUNIOR paštetas ARGETA, 95 g

    Vištienos JUNIOR paštetas ARGETA, 95 g

    1.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,47 €/kg

  • Lietpaltis su kapišonu, permatomas

    Lietpaltis su kapišonu, permatomas

    2.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,45 €/vnt.

  • Tirpus sojų gėrimas BONA VITA,  350 g
    Be glitimo

    Tirpus sojų gėrimas BONA VITA, 350 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,26 €/kg

  • Sald.pieno sūris PREMIUM VIKIS, 43% s.m., 1kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Sald.pieno sūris PREMIUM VIKIS, 43% s.m., 1kg

    13.49 € už kg

    Kaina už vienetą: 13,49 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.33 kg 0.33kg

  • Pomidorų sultys RIMI SMART 100 %, 1 l
    Gera kaina kasdien

    Pomidorų sultys RIMI SMART 100 %, 1 l

    0.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,75 €/l

  • Gaz.gėrimas su apelsinais SP NATURALI, 330ml
    0
    99 €
    3,00 €/l

    Gaz.gėrimas su apelsinais SP NATURALI, 330ml

    1.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,39 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Itališka apkepėlė su kumpiu, 120 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Itališka apkepėlė su kumpiu, 120 g

    0.79 € už vnt.
    Įprasta kaina: 0,95 €

    Kaina už vienetą: 6,58 €/kg

  • Keptuvė FISKARS, 28 cm, keraminė, AW26
    19
    99 €
    19,99 €/vnt.

    Keptuvė FISKARS, 28 cm, keraminė, AW26

    39.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,99 €/vnt.

  • Vaflinis pyragas MOČIUTĖS LEGENDINIS, 200 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Vaflinis pyragas MOČIUTĖS LEGENDINIS, 200 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,45 €/kg

  • Sūrūs krekeriai MINI GAIDELIS KLASIKA, 70 g
    0
    69 €
    9,86 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Sūrūs krekeriai MINI GAIDELIS KLASIKA, 70 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,14 €/kg

  • Valg. ledai su spang. įd. RIMI, 200 ml /120 g
    -25%
    0
    52 €
    4,33 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Valg. ledai su spang. įd. RIMI, 200 ml /120 g

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,75 €/kg

  • Ekol. darž. sriuba MINESTRONE ACTIVUS, 400 g
    1
    65 €
    4,12 €/kg
    Tinka veganams Ekologiškas Tinka vegetarams

    Ekol. darž. sriuba MINESTRONE ACTIVUS, 400 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,97 €/kg

  • Ekol. jogurtas su slyv. DOBILAS, 3,1 %, 300 g
    Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ekol. jogurtas su slyv. DOBILAS, 3,1 %, 300 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,30 €/kg

  • Ekol. glotn. su ob., mėl. SALLING EKO, 90 g
    -25%
    0
    70 €
    7,78 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. glotn. su ob., mėl. SALLING EKO, 90 g

    0.94 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,44 €/kg

  • Ilgagrūdžiai ryžiai GALINTA BASMATI, 4 x 100g

    Ilgagrūdžiai ryžiai GALINTA BASMATI, 4 x 100g

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,22 €/kg

  • Servetėlės HOLGERS 33x33cm 50vnt raud.

    Servetėlės HOLGERS 33x33cm 50vnt raud.

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,99 €/vnt.

  • Nefiltr.švies.KANAPINIS alus, 5,1 %, 0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Nefiltr.švies.KANAPINIS alus, 5,1 %, 0,5 l

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,78 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Griebtukas BANQUET AKCENT, 34cm

    Griebtukas BANQUET AKCENT, 34cm

    4.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,59 €/vnt.

  • Kavos kapsulės LOR FORZA, 10 vnt. 52 g
    3
    79 €
    0,38 €/vnt.

    Kavos kapsulės LOR FORZA, 10 vnt. 52 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,50 €/vnt.

  • Mot.puršk.dezodor., NIVEA PEARL&BEAUTY, 150ml
    3
    79 €
    25,27 €/l

    Mot.puršk.dezodor., NIVEA PEARL&BEAUTY, 150ml

    5.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 34,33 €/l

  • Kiaulienos prieskoniai SAUDA, 100g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kiaulienos prieskoniai SAUDA, 100g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,90 €/kg

  • Karis SANTA MARIA, 34g

    Karis SANTA MARIA, 34g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 52,65 €/kg

  • Batų raišteliai KOMFORTAS, balti, 90 cm
    Pagaminta Lietuvoje

    Batų raišteliai KOMFORTAS, balti, 90 cm

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,59 €/vnt.

  • Batų raišteliai KOMFORTAS, rudi, 90 cm
    Pagaminta Lietuvoje

    Batų raišteliai KOMFORTAS, rudi, 90 cm

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,59 €/vnt.

  • Grietinėlė kavai be lakt. MINUS L, 10 %, 165g
    Be laktozės Tinka vegetarams

    Grietinėlė kavai be lakt. MINUS L, 10 %, 165g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,12 €/kg

  • Dantų pasta su baltuoju moliu ECODENTA, 100ml
    4
    19 €
    41,90 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Dantų pasta su baltuoju moliu ECODENTA, 100ml

    5.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 52,90 €/l

  • Vanilės sk., vafliai GULLON DIET NATURE, 60 g
    Tinka veganams Be cukraus

    Vanilės sk., vafliai GULLON DIET NATURE, 60 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,50 €/kg

Filtrai

Filtrai