Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Raud. saus. v.LEON PERDIGAL RHONE,13,5%,0,75l
    Pagaminta Prancūzijoje

    Raud. saus. v.LEON PERDIGAL RHONE,13,5%,0,75l

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,65 €/l

  • Saldainiai GEISHA CARAMEL & SEA SALT, 150 g
    2 ir daugiau
    -30%
    3
    84 €
    5,49 €
    25,60 €/kg

    Saldainiai GEISHA CARAMEL & SEA SALT, 150 g

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 36,60 €/kg

  • Langų ir stiklo valiklis CLERIT FRESH, 500 ml
    -35%
    1
    79 €
    3,58 €/l

    Langų ir stiklo valiklis CLERIT FRESH, 500 ml

    2.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,50 €/l

  • Kiet. sūris DŽIUGAS PIQUANT, 40% rieb., 100g
    Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Kiet. sūris DŽIUGAS PIQUANT, 40% rieb., 100g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,90 €/kg

  • Penkių rūš. pipirų mišinys SANTA MARIA, 190 g

    Penkių rūš. pipirų mišinys SANTA MARIA, 190 g

    11.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 59,42 €/kg

  • Sausi pusryčiai su vanile KRAMSI, 175 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sausi pusryčiai su vanile KRAMSI, 175 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,51 €/kg

  • Valomasis rankų gelis PURE-KLENZ, 100 ml

    Valomasis rankų gelis PURE-KLENZ, 100 ml

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,90 €/l

  • Aštrus pipirų padažas SANTA MARIA, 85ml

    Aštrus pipirų padažas SANTA MARIA, 85ml

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 30,47 €/l

  • Kaktusų, citrinų ir ob. gėrimas TYMBARK, 1 l

    Kaktusų, citrinų ir ob. gėrimas TYMBARK, 1 l

    2.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,25 €/l

  • Universalus kremas NIVEA CREME, 30ml

    Universalus kremas NIVEA CREME, 30ml

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 83,00 €/l

  • K.r. vištų blauzdelės MORLINY vak., I r., 1kg

    K.r. vištų blauzdelės MORLINY vak., I r., 1kg

    7.39 € už kg

    Kaina už vienetą: 7,39 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.45 kg 0.45kg

  • Hig. paketai ALWAYS ULTRA SUPER PLUS, 16vnt.
    2 ir daugiau
    -40%
    2
    87 €
    4,79 €
    0,18 €/vnt.

    Hig. paketai ALWAYS ULTRA SUPER PLUS, 16vnt.

    4.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,30 €/vnt.

  • Vynuogių sėklų aliejus RIMI rafinuotas, 1 l
    -25%
    7
    49 €
    7,49 €/l

    Vynuogių sėklų aliejus RIMI rafinuotas, 1 l

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,99 €/l

  • Mot. puskojinės IMMAGINE EMI 40, NERO,2 poros
    -40%
    2
    09 €
    2,09 €/vnt.

    Mot. puskojinės IMMAGINE EMI 40, NERO,2 poros

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,49 €/vnt.

  • Vafliai su spanguolių įdaru SELGA, 180 g
    1
    05 €
    5,83 €/kg

    Vafliai su spanguolių įdaru SELGA, 180 g

    1.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,72 €/kg

  • Šviesą atspindintis pakabukas Šypsena
    Pagaminta Lietuvoje

    Šviesą atspindintis pakabukas Šypsena

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,69 €/vnt.

  • Sūrio skonio kukurūzų užkandis CHEETOS, 165g

    Sūrio skonio kukurūzų užkandis CHEETOS, 165g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,09 €/kg

  • Flomasteriai Centrum 12 spalvų

    Flomasteriai Centrum 12 spalvų

    4.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,09 €/vnt.

  • Tamponai O.B. SUPER PLUS, 16vnt.
    2 ir daugiau
    -40%
    2
    93 €
    4,89 €
    0,18 €/vnt.

    Tamponai O.B. SUPER PLUS, 16vnt.

    4.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,31 €/vnt.

  • Nagų lako valiklis be acetono OREON, 125ml
    -25%
    0
    74 €
    5,92 €/l
    Gera kaina kasdien

    Nagų lako valiklis be acetono OREON, 125ml

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,92 €/l

  • Vais. arbata su mėtomis VASAROS SKONIS, 50 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Vais. arbata su mėtomis VASAROS SKONIS, 50 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 49,80 €/kg

  • Dribsniai su šokoladu ir bananais RIMI, 375 g

    Dribsniai su šokoladu ir bananais RIMI, 375 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,91 €/kg

  • Vyr.puršk.dez. REXONA INV. BLACK&WHITE, 150ml

    Vyr.puršk.dez. REXONA INV. BLACK&WHITE, 150ml

    4.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 30,60 €/l

  • Virta GIMINIŲ DAKTARIŠKA dešra, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Virta GIMINIŲ DAKTARIŠKA dešra, 1 kg

    9.49 € už kg

    Kaina už vienetą: 9,49 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.6 kg 0.6kg

  • Muilas PALMOLIVE OLIVE MILK, 90 g

    Muilas PALMOLIVE OLIVE MILK, 90 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,00 €/kg

  • Baltojo šokolado diskeliai RIMI, 100g
    -25%
    2
    99 €
    29,90 €/kg

    Baltojo šokolado diskeliai RIMI, 100g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,90 €/kg

  • Baterija DURACELL 9V, 1vnt

    Baterija DURACELL 9V, 1vnt

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,49 €/vnt.

  • Žolelių arbata ETNO Kvėpavimo takams, 30 g
    2
    19 €
    73,00 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Žolelių arbata ETNO Kvėpavimo takams, 30 g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 106,33 €/kg

  • Alus HEINEKEN, 5 %, 0,568 l

    Alus HEINEKEN, 5 %, 0,568 l

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,45 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Krevečių pasta su avokadais ZIGMAS, 160 g

    Krevečių pasta su avokadais ZIGMAS, 160 g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 20,56 €/kg

  • Mėsos prieskon. mišinys su žolel., SAUDA, 40g
    Pagaminta Lietuvoje

    Mėsos prieskon. mišinys su žolel., SAUDA, 40g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,75 €/kg

  • Grindų ploviklis TRI-BIO, 840ml

    Grindų ploviklis TRI-BIO, 840ml

    4.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,70 €/l

  • Apels.sk. balzaminis acto kremas RIMI, 250ml
    -25%
    2
    99 €
    11,96 €/l

    Apels.sk. balzaminis acto kremas RIMI, 250ml

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,96 €/l

  • Terijakio marinatas KIKKOMAN, 250ml

    Terijakio marinatas KIKKOMAN, 250ml

    6.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,16 €/l

  • Pipirmėčių lapų arbata RIMI, 20 x 1,5 g
    -25%
    1
    24 €
    41,33 €/kg

    Pipirmėčių lapų arbata RIMI, 20 x 1,5 g

    1.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 55,00 €/kg

  • Arbatos rink. ŽOLYNĖLIS VASAROS SKONIS, 125 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Arbatos rink. ŽOLYNĖLIS VASAROS SKONIS, 125 g

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 63,92 €/kg

  • Skystas baliklis ACE COLORS, 1 l

    Skystas baliklis ACE COLORS, 1 l

    5.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,52 €/l

  • Šv.kviet. duonos gira GUBERNIJA, 500ml, sk.
    0
    69 €
    1,38 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Šv.kviet. duonos gira GUBERNIJA, 500ml, sk.

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,18 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Pjaustomų vaisių rinkinys GERARDO'S TOYS

    Pjaustomų vaisių rinkinys GERARDO'S TOYS

    11.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,99 €/vnt.

  • Akvarelinis sąsiuvinis, A3, 20 lapų, 160g
    Pagaminta Lietuvoje

    Akvarelinis sąsiuvinis, A3, 20 lapų, 160g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,99 €/vnt.

Filtrai

Filtrai