Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Drėgnos servetėlės HUGGIES PURE, 3 x 48 vnt.
    Gera kaina kasdien

    Drėgnos servetėlės HUGGIES PURE, 3 x 48 vnt.

    4.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,03 €/vnt.

  • Tualeto valiklis SALLING, 1 l
    -25%
    1
    27 €
    1,27 €/l

    Tualeto valiklis SALLING, 1 l

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,69 €/l

  • Picos skonio duonos traškučiai MARETTI, 70g

    Picos skonio duonos traškučiai MARETTI, 70g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,00 €/kg

  • Balt. jogurtas su j. serbent. VALIO,0,6%,200g

    Balt. jogurtas su j. serbent. VALIO,0,6%,200g

    1.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,25 €/kg

  • Sumuštinis su vištiena GIGA, 260 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sumuštinis su vištiena GIGA, 260 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,50 €/kg

  • Duonos traškučiai su česn. BON CHANCE, 120 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Duonos traškučiai su česn. BON CHANCE, 120 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,92 €/kg

  • Guminukai TUTTI FRUTTI ORIGINAL, 180 g
    Tinka veganams

    Guminukai TUTTI FRUTTI ORIGINAL, 180 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,83 €/kg

  • Kavos kaps. DOLCE GUSTO CAFE AU LAIT, 160 g
    5
    81 €
    0,36 €/vnt.

    Kavos kaps. DOLCE GUSTO CAFE AU LAIT, 160 g

    8.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,53 €/vnt.

  • Saldainiai SOSTINĖS CREAM & LIQUEUER, 170g
    2 ir daugiau
    -30%
    3
    28 €
    4,69 €
    19,29 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Saldainiai SOSTINĖS CREAM & LIQUEUER, 170g

    4.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,59 €/kg

  • Arg. aliejus plaukams RICH PURE LUXURY, 70ml

    Arg. aliejus plaukams RICH PURE LUXURY, 70ml

    16.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 242,71 €/l

  • Česnakinis padažas FELIX, 375g

    Česnakinis padažas FELIX, 375g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,64 €/kg

  • Stambios baltos pupelės SKANĖJA, 450 g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Stambios baltos pupelės SKANĖJA, 450 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,42 €/kg

  • Kons. ėd. kat. su jaut. PURRRFECT, 415g
    -25%
    0
    59 €
    1,42 €/kg

    Kons. ėd. kat. su jaut. PURRRFECT, 415g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,90 €/kg

  • Marinuoti burokėliai KKF, 480 g / 265 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Marinuoti burokėliai KKF, 480 g / 265 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,51 €/kg

  • Saldžios kukurūzų lazdelės RIMI, 130g
    -25%
    0
    97 €
    7,46 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Saldžios kukurūzų lazdelės RIMI, 130g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,92 €/kg

  • Meduoliai KOKOSINIAI LIEŽUVĖLIAI JDC, 250 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Meduoliai KOKOSINIAI LIEŽUVĖLIAI JDC, 250 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,36 €/kg

  • Alyvuogių aliejus BORGES EXTRA LIGHT, 0,5l

    Alyvuogių aliejus BORGES EXTRA LIGHT, 0,5l

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,98 €/l

  • Sriubos prieskoniai SAUDA (be druskos), 50g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sriubos prieskoniai SAUDA (be druskos), 50g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,80 €/kg

  • Barbekiu prieskoniai ULTIMATE RUB SALDVA,230g
    Pagaminta Lietuvoje

    Barbekiu prieskoniai ULTIMATE RUB SALDVA,230g

    5.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,74 €/kg

  • Rut.antip.NIVEA MEN INVISIB. BLACK&WHITE,50ml

    Rut.antip.NIVEA MEN INVISIB. BLACK&WHITE,50ml

    5.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 103,00 €/l

  • Vyr. rutulinis dezodorantas NIVEA FRESH, 50ml
    3
    79 €
    75,80 €/l

    Vyr. rutulinis dezodorantas NIVEA FRESH, 50ml

    5.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 103,00 €/l

  • Maž.sūd.klas. silkių filė aliej. ZIGMAS, 400g
    Pagaminta Lietuvoje

    Maž.sūd.klas. silkių filė aliej. ZIGMAS, 400g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,47 €/kg

  • Baterijos DURACELL AA, LR6, 8 vnt.

    Baterijos DURACELL AA, LR6, 8 vnt.

    10.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,29 €/vnt.

  • Viduržiemio salotos KOTANYI, 13g
    0
    76 €
    58,46 €/kg

    Viduržiemio salotos KOTANYI, 13g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 83,85 €/kg

  • Grūsti juodieji pipirai SANTA MARIA, 36g

    Grūsti juodieji pipirai SANTA MARIA, 36g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 91,39 €/kg

  • Malta ciberžolė KOTANYI, 20g
    0
    97 €
    48,50 €/kg

    Malta ciberžolė KOTANYI, 20g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 69,50 €/kg

  • MAMUKO avižų, grikių, miežių grūdai, 240 g
    Ekologiškas Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    MAMUKO avižų, grikių, miežių grūdai, 240 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 20,79 €/kg

  • Makaron.griet.pom.pad., MAGGI 5 MINUTES, 62g
    1
    09 €
    19,12 €/kg

    Makaron.griet.pom.pad., MAGGI 5 MINUTES, 62g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,16 €/kg

  • Dovanų maišelis (didelis)

    Dovanų maišelis (didelis)

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,29 €/vnt.

  • Vais. arbata su brašk. rabar. LOYD, 20 x 2 g

    Vais. arbata su brašk. rabar. LOYD, 20 x 2 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 74,75 €/kg

  • Vais. arbata spang. aviečių sk. LOYD, 20 pak.

    Vais. arbata spang. aviečių sk. LOYD, 20 pak.

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 74,75 €/kg

  • Avižų ir rugių košė su bananais ACTIVUS, 55 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Avižų ir rugių košė su bananais ACTIVUS, 55 g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,27 €/kg

  • Aitriųjų paprikų milteliai SANTA MARIA, 44g

    Aitriųjų paprikų milteliai SANTA MARIA, 44g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 63,17 €/kg

  • Antiperspirantas nuo prakaito MARGARITA 50ml
    3
    09 €
    61,80 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Antiperspirantas nuo prakaito MARGARITA 50ml

    3.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 77,80 €/l

  • Juod. alyv. SELECTION su kaul., 345 g / 200 g
    -30%
    1
    74 €
    8,70 €/kg

    Juod. alyv. SELECTION su kaul., 345 g / 200 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,45 €/kg

  • Purš.dez.mot.NIVEA B&W SILKY SMOOTH, 250 ml

    Purš.dez.mot.NIVEA B&W SILKY SMOOTH, 250 ml

    6.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,56 €/l

  • Kons.kačių ėd.indelis su laš. SHEBA,85g
    0
    94 €
    11,06 €/kg

    Kons.kačių ėd.indelis su laš. SHEBA,85g

    1.05 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,35 €/kg

  • Kons.kačių ėd.indelis su višt. SHEBA,85g
    0
    74 €
    8,71 €/kg

    Kons.kačių ėd.indelis su višt. SHEBA,85g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,65 €/kg

  • Šaukštas BANQUET AKCENT, 33cm

    Šaukštas BANQUET AKCENT, 33cm

    4.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,89 €/vnt.

  • Spagečių šaukštas BANQUET AKCENT, 32 cm

    Spagečių šaukštas BANQUET AKCENT, 32 cm

    4.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,79 €/vnt.

Filtrai

Filtrai