Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Bulvių košė su svog.skreb., MAGGI 5 MIN, 59g
    1
    19 €
    20,17 €/kg

    Bulvių košė su svog.skreb., MAGGI 5 MIN, 59g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,73 €/kg

  • Penkių rūšių pipirų mišinys SANTA MARIA, 60 g

    Penkių rūšių pipirų mišinys SANTA MARIA, 60 g

    9.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 156,50 €/kg

  • B.p.saus.vynas MONTE ZOVO PINOT GRIGIO, 0,75l
    Pagaminta Italijoje

    B.p.saus.vynas MONTE ZOVO PINOT GRIGIO, 0,75l

    9.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,79 €/l

  • Ekol. kriauš. slyv. serb. tyrelė HIPP, 100 g
    1
    29 €
    12,90 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. kriauš. slyv. serb. tyrelė HIPP, 100 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,90 €/kg

  • Raud. medaus, vanilės sk. arbata LOYD, 40 g

    Raud. medaus, vanilės sk. arbata LOYD, 40 g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 72,25 €/kg

  • Malti kvapieji pipirai SALDVA, 25g

    Malti kvapieji pipirai SALDVA, 25g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 59,67 €/kg

  • Džiov. jūros dumbliai FUDO YAKI NORI GOLD, 28

    Džiov. jūros dumbliai FUDO YAKI NORI GOLD, 28

    4.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 156,79 €/kg

  • Baterijos DURACELL AAA, LR03, 8 vnt.

    Baterijos DURACELL AAA, LR03, 8 vnt.

    10.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,29 €/vnt.

  • Mentelė BANQUET AKCENT, 33cm

    Mentelė BANQUET AKCENT, 33cm

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,49 €/vnt.

  • Ledinukas CHUPA CHUPS MELODY POPS, 15 g

    Ledinukas CHUPA CHUPS MELODY POPS, 15 g

    0.86 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 57,33 €/kg

  • Bulgar.sūrym. sūris BRINZA DESTEN, 43%, 200g

    Bulgar.sūrym. sūris BRINZA DESTEN, 43%, 200g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,95 €/kg

  • Sausainiai BIRŽŲ DUONA SNIEGUTIS, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sausainiai BIRŽŲ DUONA SNIEGUTIS, 400 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,97 €/kg

  • K.p. VARĖNOS varškės desertas rag.,24,3%, 39g
    Pagaminta Lietuvoje

    K.p. VARĖNOS varškės desertas rag.,24,3%, 39g

    0.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,13 €/kg

  • Dzūkijos sausainių rinkinys DESERTINIS, 420 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Dzūkijos sausainių rinkinys DESERTINIS, 420 g

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,02 €/kg

  • Dezodorantas-antipersp. MARGARITA 2IN1 50ml
    3
    09 €
    61,80 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Dezodorantas-antipersp. MARGARITA 2IN1 50ml

    3.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 77,80 €/l

  • Rausv.sausas vynas CIELO PINOT GRIGIO, 0,75l
    Pagaminta Italijoje

    Rausv.sausas vynas CIELO PINOT GRIGIO, 0,75l

    6.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,79 €/l

  • Avižų košė su avietėmis SKANĖJA, 40 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Avižų košė su avietėmis SKANĖJA, 40 g

    0.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,25 €/kg

  • Mot. pėdkelnės IMMAGINE MARLEN 40, NERO, 3 d.
    -40%
    2
    39 €
    2,39 €/vnt.

    Mot. pėdkelnės IMMAGINE MARLEN 40, NERO, 3 d.

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,99 €/vnt.

  • Tepamasis kremas Oatly 150g
    Tinka veganams Be pieno Be laktozės Tinka vegetarams

    Tepamasis kremas Oatly 150g

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,27 €/kg

  • Kuk. traškučiai su sūriu, SANTA MARIA, 185g
    1
    49 €
    8,05 €/kg

    Kuk. traškučiai su sūriu, SANTA MARIA, 185g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,16 €/kg

  • Kačių ėdalas su mėsa GOURMET GOLD, 4 X 85g
    -25%
    2
    54 €
    7,47 €/kg
    Gera kaina kasdien

    Kačių ėdalas su mėsa GOURMET GOLD, 4 X 85g

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,97 €/kg

  • Mentolio skonio ledinukai LOCKETS, 41g

    Mentolio skonio ledinukai LOCKETS, 41g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,59 €/kg

  • Miežinės kruopos SKANĖJA, 400 g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Miežinės kruopos SKANĖJA, 400 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,47 €/kg

  • Ekologiška ryžių košė MAMUKO, 240 g
    Ekologiškas Be pieno Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Ekologiška ryžių košė MAMUKO, 240 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 20,79 €/kg

  • Ekol. MAMUKO kruopyčių mišinys, 6 mėn, 240 g
    Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ekol. MAMUKO kruopyčių mišinys, 6 mėn, 240 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 20,79 €/kg

  • Žalios popierinės lėkštės RIMI, 22cm, 10 vnt.

    Žalios popierinės lėkštės RIMI, 22cm, 10 vnt.

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,20 €/vnt.

  • B.pus.sald.vynas ADATI ALAZANI VALLEY, 0,75l
    Pagaminta Gruzijoje

    B.pus.sald.vynas ADATI ALAZANI VALLEY, 0,75l

    10.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,59 €/l

  • Itališkos salotos su atl. lašiša RIMI, 220 g
    -30%
    2
    72 €
    12,36 €/kg

    Itališkos salotos su atl. lašiša RIMI, 220 g

    3.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,68 €/kg

  • Šokoladas KINDER JOY, 20g
    Gera kaina kasdien

    Šokoladas KINDER JOY, 20g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 79,50 €/kg

  • Batų kempinė SILVER SHINE,juoda

    Batų kempinė SILVER SHINE,juoda

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,39 €/vnt.

  • Ekol. trap. GERBER av. dr. po. mor. sk. 35 g
    Ekologiškas

    Ekol. trap. GERBER av. dr. po. mor. sk. 35 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 114,00 €/kg

  • Garstyčių sėklos SAUDA, 70g

    Garstyčių sėklos SAUDA, 70g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,29 €/kg

  • Jūros dumblių užkandis su ait.papr.ZIGMAS, 5g
    Pagaminta Lietuvoje

    Jūros dumblių užkandis su ait.papr.ZIGMAS, 5g

    0.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 130,00 €/kg

  • Kokosiniai trapučiai iš kviečių NATURE, 210g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kokosiniai trapučiai iš kviečių NATURE, 210g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,00 €/kg

  • Mišinys širdiniams blynams MALSENA, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Mišinys širdiniams blynams MALSENA, 400 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,97 €/kg

  • Skystas batų tepalas SILVER, juodas, 75 ml

    Skystas batų tepalas SILVER, juodas, 75 ml

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,20 €/l

  • Citr.sk.alyv.aliej., SELECTION BY RIMI, 250ml
    -30%
    5
    70 €
    22,80 €/l
    Rinkis sveikiau

    Citr.sk.alyv.aliej., SELECTION BY RIMI, 250ml

    8.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 32,60 €/l

  • Vištien. sultinys GALLINA BLANCA, 8 kub., 80g

    Vištien. sultinys GALLINA BLANCA, 8 kub., 80g

    0.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,63 €/kg

  • Ryžių vermišeliai AJI, 200g

    Ryžių vermišeliai AJI, 200g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,45 €/kg

  • Vištien. kepsn. prieskoniai, SANTA MARIA, 75g

    Vištien. kepsn. prieskoniai, SANTA MARIA, 75g

    5.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 70,53 €/kg

Filtrai

Filtrai