Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Dovanų maišelis (vidutinis)

    Dovanų maišelis (vidutinis)

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,99 €/vnt.

  • Kuk. traškučiai sūr.jal., SANTA MARIA, 185g
    1
    79 €
    9,68 €/kg

    Kuk. traškučiai sūr.jal., SANTA MARIA, 185g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,16 €/kg

  • Hig.paketai LIBRESSE Invis. Super,36vnt
    2 ir daugiau
    -40%
    3
    59 €
    5,99 €
    0,10 €/vnt.

    Hig.paketai LIBRESSE Invis. Super,36vnt

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,17 €/vnt.

  • Indų ploviklis ALOE VERA FROSCH, 500 ml

    Indų ploviklis ALOE VERA FROSCH, 500 ml

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,58 €/l

  • Riešutų mišinys SEEBERGER LUXURY, 150g
    Rinkis sveikiau

    Riešutų mišinys SEEBERGER LUXURY, 150g

    5.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 38,60 €/kg

  • Raud.saus.vynas MARQUES RIOJA RESERVA, 0,75l
    Pagaminta Ispanijoje

    Raud.saus.vynas MARQUES RIOJA RESERVA, 0,75l

    11.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,05 €/l

  • Šašlykų prieskoniai SANTA MARIA, 45g

    Šašlykų prieskoniai SANTA MARIA, 45g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,22 €/kg

  • Raudon.vynas GRAN CASTILLO SHIRAZ,12,5%,0,75l
    Pagaminta Ispanijoje

    Raudon.vynas GRAN CASTILLO SHIRAZ,12,5%,0,75l

    9.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,79 €/l

  • Trumų sk. balzaminis acto kremas RIMI, 250ml
    -25%
    2
    99 €
    11,96 €/l

    Trumų sk. balzaminis acto kremas RIMI, 250ml

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,96 €/l

  • Raud.p.sald.vynas J.P.CHENET MOELLEUX, 0,75l
    Pagaminta Prancūzijoje

    Raud.p.sald.vynas J.P.CHENET MOELLEUX, 0,75l

    6.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,39 €/l

  • Raudonos saldžiosios paprikos SAUDA, 40g

    Raudonos saldžiosios paprikos SAUDA, 40g

    0.57 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,25 €/kg

  • Kiet. sūris DŽIUGAS DELICATE, 40% rieb., 180g
    Be glitimo Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Kiet. sūris DŽIUGAS DELICATE, 40% rieb., 180g

    4.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,50 €/kg

  • Įvairių augalų žiedų medus RIMI, 500 g
    -25%
    3
    74 €
    7,48 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Įvairių augalų žiedų medus RIMI, 500 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,98 €/kg

  • Obuolių ir braškių glotnutis RIMI, 500ml
    -20%
    2
    39 €
    4,78 €/l
    Rinkis sveikiau

    Obuolių ir braškių glotnutis RIMI, 500ml

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,98 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Kačių ėdalas PRIMA CAT tunas sriuboje, 40 g
    1
    29 €
    32,25 €/kg

    Kačių ėdalas PRIMA CAT tunas sriuboje, 40 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 37,25 €/kg

  • Put. sausas vynas CIELO PROSECCO ROSE, 0,75l
    Pagaminta Italijoje

    Put. sausas vynas CIELO PROSECCO ROSE, 0,75l

    9.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,92 €/l

  • Žolelių arbata ŽOLYNĖLIS IMUNITETUI, 40 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Žolelių arbata ŽOLYNĖLIS IMUNITETUI, 40 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 64,75 €/kg

  • Citr. kepsnių prieskoniai SANTA MARIA, 35 g

    Citr. kepsnių prieskoniai SANTA MARIA, 35 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 48,29 €/kg

  • Vanilės skonio valgomieji ledai AURUM, 180 ml
    Pagaminta Lietuvoje

    Vanilės skonio valgomieji ledai AURUM, 180 ml

    1.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,50 €/l

  • Pipirmėčių lapų arbata RIMI, 50 g
    -30%
    1
    39 €
    27,80 €/kg

    Pipirmėčių lapų arbata RIMI, 50 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,80 €/kg

  • Akvarelinis sąsiuvinis, A4, As-20, 20 l.
    Pagaminta Lietuvoje

    Akvarelinis sąsiuvinis, A4, As-20, 20 l.

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,49 €/vnt.

  • Cinamonas TASTE FROM GARDEN, 50 g

    Cinamonas TASTE FROM GARDEN, 50 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,80 €/kg

  • Dribsn. batonėl. su jogurt., vais. AXA, 25 g

    Dribsn. batonėl. su jogurt., vais. AXA, 25 g

    0.42 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,80 €/kg

  • Lietiniai su vištienos ir sūrio įdaru, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Lietiniai su vištienos ir sūrio įdaru, 400 g

    3.39 € už vnt.
    Įprasta kaina: 4,29 €

    Kaina už vienetą: 8,47 €/kg

  • Šiukšlių maišai CLERIT, 35 l, 50 vnt.
    Gera kaina kasdien

    Šiukšlių maišai CLERIT, 35 l, 50 vnt.

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,03 €/vnt.

  • Tualetin. popierius RIMI SMART, 8 rit., 2 sl.
    Gera kaina kasdien

    Tualetin. popierius RIMI SMART, 8 rit., 2 sl.

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,22 €/vnt.

  • PUSRYČIŲ batonas LIETUVOS KEPĖJAS, 500 g
    Pagaminta Lietuvoje

    PUSRYČIŲ batonas LIETUVOS KEPĖJAS, 500 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,98 €/kg

  • Saus. su viso grūdo dalių miltais RIMI, 300 g
    -25%
    0
    97 €
    3,23 €/kg
    Tinka veganams Pagaminta Lietuvoje

    Saus. su viso grūdo dalių miltais RIMI, 300 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,30 €/kg

  • Gaz. gaiv. gėrimas COCA-COLA ZERO, 0,85 l
    Be cukraus

    Gaz. gaiv. gėrimas COCA-COLA ZERO, 0,85 l

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,99 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Jog. GRAIKIŠKA AMFORA, su pers. 3,1 %, 370 g
    1
    72 €
    4,65 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Jog. GRAIKIŠKA AMFORA, su pers. 3,1 %, 370 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,92 €/kg

  • Maskarponės sūris Galbani 250g

    Maskarponės sūris Galbani 250g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,56 €/kg

  • Fermentuot.sojos produktas su vais.ALPRO,400g
    Tinka veganams Be glitimo Be pieno Be laktozės

    Fermentuot.sojos produktas su vais.ALPRO,400g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,97 €/kg

  • Vyt. kiaulien. šiaudeliai KLASIKA VIKIS, 75 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Vyt. kiaulien. šiaudeliai KLASIKA VIKIS, 75 g

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 50,53 €/kg

  • Persikų sk. ledai, avieč. įd. KLASIKA, 120 ml
    0
    53 €
    7,07 €/kg

    Persikų sk. ledai, avieč. įd. KLASIKA, 120 ml

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,87 €/kg

  • Lešių užkandis ME2U griet. ir svog. sk., 65 g
    1
    39 €
    21,38 €/kg

    Lešių užkandis ME2U griet. ir svog. sk., 65 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 30,62 €/kg

  • Ekol. apelsinų sultys SALLING EKO, 1 l
    -25%
    2
    24 €
    2,24 €/l
    Ekologiškas

    Ekol. apelsinų sultys SALLING EKO, 1 l

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,99 €/l

  • Duonos traškučiai su svog., BON CHANCE, 120g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Duonos traškučiai su svog., BON CHANCE, 120g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,92 €/kg

  • Prieskonių mišinys salotoms SALDVA, 25g
    Pagaminta Lietuvoje

    Prieskonių mišinys salotoms SALDVA, 25g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,60 €/kg

  • Mėtų skonio kramtomoji guma, ORBIT WHITE, 14g

    Mėtų skonio kramtomoji guma, ORBIT WHITE, 14g

    0.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 67,86 €/kg

  • Mentelė BANQUET AKCENT, 33cm

    Mentelė BANQUET AKCENT, 33cm

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,49 €/vnt.

Filtrai

Filtrai