Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Dribsniai su džiov. vaisiais RIMI SMART, 1 kg
    Be pieno
    Gera kaina kasdien

    Dribsniai su džiov. vaisiais RIMI SMART, 1 kg

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,69 €/kg

  • Stalo žaidimas kortos TACTIC

    Stalo žaidimas kortos TACTIC

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,99 €/vnt.

  • Vanil. valg. ledai su šok. g. B&J, 465ml/406g

    Vanil. valg. ledai su šok. g. B&J, 465ml/406g

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,61 €/kg

  • Guminukai RED BAND TUTTI FRUTTI, 15g

    Guminukai RED BAND TUTTI FRUTTI, 15g

    0.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 32,67 €/kg

  • Sūdytų vaivorykštin. upėtakio filė RIMI, 100g
    -25%
    3
    52 €
    35,20 €/kg

    Sūdytų vaivorykštin. upėtakio filė RIMI, 100g

    4.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 46,90 €/kg

  • Česnakinis padažas HESBURGER, 370g

    Česnakinis padažas HESBURGER, 370g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,31 €/l

  • Apelsinų sultys DON SIMON PREMIUM, 100 %, 1 l

    Apelsinų sultys DON SIMON PREMIUM, 100 %, 1 l

    4.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,39 €/l

  • Hig.įklotai LIBRESSE NORMAL BLACK, 30 vnt.
    2 ir daugiau
    -40%
    1
    47 €
    2,45 €
    0,05 €/vnt.

    Hig.įklotai LIBRESSE NORMAL BLACK, 30 vnt.

    2.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,08 €/vnt.

  • Džiov.mangų riekutės THE BEST OF ARIMEX, 200g
    Rinkis sveikiau

    Džiov.mangų riekutės THE BEST OF ARIMEX, 200g

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 34,95 €/kg

  • Sūris ILE DE FRANCE TRANCHES DE BRIE, 150g

    Sūris ILE DE FRANCE TRANCHES DE BRIE, 150g

    5.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 38,60 €/kg

  • Persikų sk.juod.arbat. gėrimas FUZE TEA, 1,5l
    1
    49 €
    0,99 €/l

    Persikų sk.juod.arbat. gėrimas FUZE TEA, 1,5l

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,46 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Prezervatyvai LIFESTYLES THIN, 12 vnt.
    2 ir daugiau
    -40%
    6
    35 €
    10,59 €
    0,53 €/vnt.

    Prezervatyvai LIFESTYLES THIN, 12 vnt.

    10.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,88 €/vnt.

  • Malti penkių rūšių pipirai SALDVA, 25g
    Pagaminta Lietuvoje

    Malti penkių rūšių pipirai SALDVA, 25g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 59,60 €/kg

  • Austrių, česn.padažas SANTA MARIA WOK, 150g

    Austrių, česn.padažas SANTA MARIA WOK, 150g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,93 €/kg

  • Sūrio sriuba su skrebučiais MAGGI, 19g
    0
    47 €
    24,74 €/kg

    Sūrio sriuba su skrebučiais MAGGI, 19g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 41,58 €/kg

  • Baterijos ENERGIZER MAX LR03 AAA, 4 vnt.
    3
    35 €
    0,84 €/vnt.

    Baterijos ENERGIZER MAX LR03 AAA, 4 vnt.

    5.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,40 €/vnt.

  • Tortil.traškučiai RIMI griet.sūr.sk,200g
    -30%
    1
    57 €
    7,85 €/kg

    Tortil.traškučiai RIMI griet.sūr.sk,200g

    2.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,25 €/kg

  • Tunų gabaliukai savo sultyse SUN&SEA, 3 x 80g
    Rinkis sveikiau

    Tunų gabaliukai savo sultyse SUN&SEA, 3 x 80g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,99 €/kg

  • Ilgragrūdžiai ryžiai JASMINE GRALLA, 800 g

    Ilgragrūdžiai ryžiai JASMINE GRALLA, 800 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,49 €/kg

  • Obuolių, pers. gėrimas TYMBARK, 30 %, 200 ml

    Obuolių, pers. gėrimas TYMBARK, 30 %, 200 ml

    0.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,95 €/l

  • Indų ploviklis aviečių kvapo FROSCH, 500 ml

    Indų ploviklis aviečių kvapo FROSCH, 500 ml

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,58 €/l

  • Vyt.kiaulien.saliamis MILANO, a.r., 1 kg

    Vyt.kiaulien.saliamis MILANO, a.r., 1 kg

    31.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 31,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.2 kg 0.2kg

  • Alus LEFFE BLONDE, 6,6 %, 0,5 l

    Alus LEFFE BLONDE, 6,6 %, 0,5 l

    2.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,90 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Sumuštinis su vištienos kebabu MEGA, 255 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sumuštinis su vištienos kebabu MEGA, 255 g

    2.39 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,99 €

    Kaina už vienetą: 9,37 €/kg

  • Mėtų skonio ledinukai su sald. ORBIT, 28g

    Mėtų skonio ledinukai su sald. ORBIT, 28g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 49,64 €/kg

  • Miltų mišinys bananų pyragui RIMI, 500 g
    -25%
    1
    64 €
    3,28 €/kg

    Miltų mišinys bananų pyragui RIMI, 500 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,38 €/kg

  • Ital.priesk. mišinys SELECTION BY RIMI, 50g
    -30%
    2
    44 €
    48,80 €/kg

    Ital.priesk. mišinys SELECTION BY RIMI, 50g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 69,80 €/kg

  • Put.vynas GRAN SATIVA CAVA BRUT NATURE, 0,75l
    Tinka veganams Pagaminta Ispanijoje

    Put.vynas GRAN SATIVA CAVA BRUT NATURE, 0,75l

    11.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,79 €/l

  • Muilas PALMOLIVE CAMOMILE, 90 g

    Muilas PALMOLIVE CAMOMILE, 90 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,00 €/kg

  • Dušo želė NIVEA CREME SOFT, 500 ml
    5
    09 €
    10,18 €/l

    Dušo želė NIVEA CREME SOFT, 500 ml

    6.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,78 €/l

  • Stiklinis dangtis GOODCOOK, 20 cm

    Stiklinis dangtis GOODCOOK, 20 cm

    4.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,09 €/vnt.

  • Rud.ryžių trapučiai boliv.bal., RICE UP, 120g
    Tinka veganams Be glitimo Be laktozės Tinka vegetarams

    Rud.ryžių trapučiai boliv.bal., RICE UP, 120g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,58 €/kg

  • Greit.par. makaronai OYAKATA JAPANESE C., 93g

    Greit.par. makaronai OYAKATA JAPANESE C., 93g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,77 €/kg

  • Aitriųjų paprikų padažas SANTA MARIA, 200ml

    Aitriųjų paprikų padažas SANTA MARIA, 200ml

    2.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,75 €/l

  • Arbatos rink. ŽOLYNĖLIS VASAROS SKONIS, 125 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Arbatos rink. ŽOLYNĖLIS VASAROS SKONIS, 125 g

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 63,92 €/kg

  • Vasabi, sez.priesk. mišinys SANTA MARIA, 44g

    Vasabi, sez.priesk. mišinys SANTA MARIA, 44g

    3.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 88,41 €/kg

  • Sausučiai 2000 JAVINĖ 150g
    -20%
    1
    83 €
    12,20 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Sausučiai 2000 JAVINĖ 150g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,27 €/kg

  • Sūris BRIE PRESIDENT su riešutais, 32%, 125g

    Sūris BRIE PRESIDENT su riešutais, 32%, 125g

    2.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 20,40 €/kg

  • Tunas savo sultyse SUN & SEA, 80 g
    Rinkis sveikiau

    Tunas savo sultyse SUN & SEA, 80 g

    2.05 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,63 €/kg

  • Maisto dėžutė 4x1,7dl

    Maisto dėžutė 4x1,7dl

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,37 €/vnt.

Filtrai

Filtrai