Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Batų kempinė SILVER,neutralus

    Batų kempinė SILVER,neutralus

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,39 €/vnt.

  • Konserv.žirneliai RIMI SMART, 400g/280g
    Gera kaina kasdien

    Konserv.žirneliai RIMI SMART, 400g/280g

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,46 €/kg

  • B.vynas RUPPERTSBERGER Riesling 11%,0,75l
    Pagaminta Vokietijoje

    B.vynas RUPPERTSBERGER Riesling 11%,0,75l

    7.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,99 €/l

  • Mikr.šl.langams MICROFIBRE SPONTEX, 1vnt

    Mikr.šl.langams MICROFIBRE SPONTEX, 1vnt

    2.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,85 €/vnt.

  • Padažas su česnak., žolel. HELLMANN'S, 250 ml
    2
    09 €
    8,36 €/l

    Padažas su česnak., žolel. HELLMANN'S, 250 ml

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,96 €/l

  • Padažas RIMI PLANET TROPICAL SALSA, 220 g
    -25%
    1
    57 €
    7,14 €/kg

    Padažas RIMI PLANET TROPICAL SALSA, 220 g

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,50 €/kg

  • Vytinta GINTARINĖ dešra, a.r., 200g
    6
    19 €
    30,95 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Vytinta GINTARINĖ dešra, a.r., 200g

    10.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 51,45 €/kg

  • Plastikinis batų šaukštas SILVER, 50cm

    Plastikinis batų šaukštas SILVER, 50cm

    1.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,65 €/vnt.

  • Mėl.sk. kramtomoji guma su sald., ORBIT, 14g

    Mėl.sk. kramtomoji guma su sald., ORBIT, 14g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 63,57 €/kg

  • Indų ploviklis Mayeri Sensitive 900ml

    Indų ploviklis Mayeri Sensitive 900ml

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,32 €/l

  • Rudieji ryžiai SKANĖJA, 500 g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Rudieji ryžiai SKANĖJA, 500 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,18 €/kg

  • Dovanų krepšelis JUMBO KIDS 44,5x32,4x10cm

    Dovanų krepšelis JUMBO KIDS 44,5x32,4x10cm

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,99 €/vnt.

  • Melionai CANTALOUPE, 1 kg
    -20%
    2
    15 €
    2,15 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Melionai CANTALOUPE, 1 kg

    2.69 € už kg

    Kaina už vienetą: 2,69 €/kg

    Apytikslis prekės kiekis vienetais:

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.98 kg 0.98kg

  • K.r. vištienos filė MORLINY vak., I r., 1kg

    K.r. vištienos filė MORLINY vak., I r., 1kg

    14.49 € už kg

    Kaina už vienetą: 14,49 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.57 kg 0.57kg

  • Sumuštinis su vištiena RIMI, 150g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sumuštinis su vištiena RIMI, 150g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,27 €/kg

  • Batų kremas SILVER,50ml, juodas

    Batų kremas SILVER,50ml, juodas

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,80 €/l

  • Juodasis šokoladas RIMI su vyšniomis, 100 g
    -25%
    2
    24 €
    22,40 €/kg

    Juodasis šokoladas RIMI su vyšniomis, 100 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,90 €/kg

  • Mot. puskojinės IMMAGINE EMI 40,NEUTRO,2 por.
    -40%
    2
    09 €
    2,09 €/vnt.

    Mot. puskojinės IMMAGINE EMI 40,NEUTRO,2 por.

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,49 €/vnt.

  • Šlap.suger.paket.mot.TENA LADY NORMAL,12vnt.
    2 ir daugiau
    -40%
    3
    11 €
    5,19 €
    0,26 €/vnt.

    Šlap.suger.paket.mot.TENA LADY NORMAL,12vnt.

    5.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,43 €/vnt.

  • Baltas sausas vynas EL CHIVO SAUVIGNON, 0,75l
    Pagaminta Čilė

    Baltas sausas vynas EL CHIVO SAUVIGNON, 0,75l

    6.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,79 €/l

  • Plaut., pjaust. salotos ICEBERG, 200g
    -30%
    0
    97 €
    4,85 €/kg
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Plaut., pjaust. salotos ICEBERG, 200g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,95 €/kg

  • Sūrio sk.kukur. traškučiai TAFFEL BALLS, 260g

    Sūrio sk.kukur. traškučiai TAFFEL BALLS, 260g

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,58 €/kg

  • Sūris GERMANTAS GOUDA, 45 % rieb., 200 g
    Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Sūris GERMANTAS GOUDA, 45 % rieb., 200 g

    2.19 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,79 €

    Kaina už vienetą: 10,95 €/kg

  • Negaz. nat. miner. vanduo ŽALIA GIRIA, 1,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Negaz. nat. miner. vanduo ŽALIA GIRIA, 1,5 l

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,53 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Malta kava LAVAZZA DECAFFEINATO, 250 g
    4
    99 €
    19,96 €/kg

    Malta kava LAVAZZA DECAFFEINATO, 250 g

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,96 €/kg

  • Van. mėl. valg. ledai KLASIKA, 65 g / 120 ml
    0
    53 €
    8,15 €/kg

    Van. mėl. valg. ledai KLASIKA, 65 g / 120 ml

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,69 €/kg

  • Kiaul. ir jautienos faršas RIMI SMART, 350 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Kiaul. ir jautienos faršas RIMI SMART, 350 g

    1.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,29 €/kg

  • Pomidorų skonio bulvių traškučiai LAYS, 130 g
    1
    59 €
    12,23 €/kg

    Pomidorų skonio bulvių traškučiai LAYS, 130 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,62 €/kg

  • Žuvies filė su česn. padažu NOWACO, 44%, 800g
    6
    14 €
    7,67 €/kg

    Žuvies filė su česn. padažu NOWACO, 44%, 800g

    8.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,99 €/kg

  • Mėsos prieskoniai SANTA MARIA, 35g

    Mėsos prieskoniai SANTA MARIA, 35g

    1.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 38,57 €/kg

  • Kietojo sūrio užtepėlė su kumpiu KKF, 280 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kietojo sūrio užtepėlė su kumpiu KKF, 280 g

    2.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,82 €/kg

  • Traškučiai PRINGLES PAPRIKA DEEZER, 165g

    Traškučiai PRINGLES PAPRIKA DEEZER, 165g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,12 €/kg

  • Sirupas MONIN GRENADINE, 0,25 l

    Sirupas MONIN GRENADINE, 0,25 l

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,96 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Kep.rūk. karka su č. KLAIPĖDOS MAISTAS, 1kg

    Kep.rūk. karka su č. KLAIPĖDOS MAISTAS, 1kg

    7.69 € už kg
    Įprasta kaina: 10,99 €

    Kaina už vienetą: 7,69 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.81 kg 0.81kg

  • Rūkytas DVARO varškės sūris su česn., 22%,1kg
    16
    99 €
    16,99 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Rūkytas DVARO varškės sūris su česn., 22%,1kg

    21.29 € už kg

    Kaina už vienetą: 21,29 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.25 kg 0.25kg

  • Virti tarkuoti burokėliai RIMI, 350g
    -30%
    0
    69 €
    1,97 €/kg
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Virti tarkuoti burokėliai RIMI, 350g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,83 €/kg

  • Makaronai jautienos skonio MAGGI, 59,2 g
    0
    47 €
    7,97 €/kg

    Makaronai jautienos skonio MAGGI, 59,2 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,39 €/kg

  • Maistinė želatina SANTA MARIA, 25g

    Maistinė želatina SANTA MARIA, 25g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 67,60 €/kg

  • Kramtomieji saldainiai MAMBA, 106g
    1
    19 €
    11,23 €/kg

    Kramtomieji saldainiai MAMBA, 106g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,06 €/kg

  • Geriamoji obuolių braškių tyrė SMOOTHIE, 90 g

    Geriamoji obuolių braškių tyrė SMOOTHIE, 90 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,67 €/kg

Filtrai

Filtrai