Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Klasikinis pomidorų kečupas RIMI, 540g
    -30%
    2
    09 €
    3,87 €/kg

    Klasikinis pomidorų kečupas RIMI, 540g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,54 €/kg

  • Švž. sūrio gam. PHILADELPHIA, l. česn., 125 g
    1
    99 €
    15,92 €/kg

    Švž. sūrio gam. PHILADELPHIA, l. česn., 125 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,92 €/kg

  • Alus VOLFAS ENGELMAN BLANC 5%, 0,568 l sk.
    Pagaminta Lietuvoje

    Alus VOLFAS ENGELMAN BLANC 5%, 0,568 l sk.

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,15 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Tunų gabaliukai savo sultyse SUN&SEA, 3 x 80g
    Rinkis sveikiau

    Tunų gabaliukai savo sultyse SUN&SEA, 3 x 80g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,99 €/kg

  • Šald. havajiet. daržovių mišinys RIMI, 400 g
    -40%
    2
    09 €
    5,22 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Šald. havajiet. daržovių mišinys RIMI, 400 g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,72 €/kg

  • Raud. sausas vynas ZANTHO ZWEIGELT 13 %,0,25l
    Pagaminta Austrijoje

    Raud. sausas vynas ZANTHO ZWEIGELT 13 %,0,25l

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,96 €/l

  • Ekologiška MAMUKO vaisių tyrelė, 4 mėn, 100 g
    Ekologiškas Be glitimo Be pieno Be laktozės

    Ekologiška MAMUKO vaisių tyrelė, 4 mėn, 100 g

    1.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,50 €/kg

  • Nami.gyvūnų kvap.naikiklis TRI-BIO,420ml
    2
    99 €
    7,12 €/l

    Nami.gyvūnų kvap.naikiklis TRI-BIO,420ml

    4.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,17 €/l

  • Raud.saus.vyn.RUPPERTSBERGER PINOT NOIR,0,75l
    Pagaminta Vokietijoje

    Raud.saus.vyn.RUPPERTSBERGER PINOT NOIR,0,75l

    7.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,99 €/l

  • Prezervatyvai LIFESTYLES SKYN, 3 vnt.
    2 ir daugiau
    -40%
    2
    25 €
    3,75 €
    0,75 €/vnt.

    Prezervatyvai LIFESTYLES SKYN, 3 vnt.

    3.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,25 €/vnt.

  • Sojų majonezas SOJALITA, 350ml
    Tinka veganams Be glitimo Be pieno Be laktozės

    Sojų majonezas SOJALITA, 350ml

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,69 €/l

  • Šokolado ir riešutų kremas NUTELLA, 350 g

    Šokolado ir riešutų kremas NUTELLA, 350 g

    5.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,54 €/kg

  • Riešutų mišinys SEEBERGER LUXURY, 150g
    Rinkis sveikiau

    Riešutų mišinys SEEBERGER LUXURY, 150g

    5.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 38,60 €/kg

  • Raudon.vynas GRAN CASTILLO SHIRAZ,12,5%,0,75l
    Pagaminta Ispanijoje

    Raudon.vynas GRAN CASTILLO SHIRAZ,12,5%,0,75l

    9.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,79 €/l

  • Vyt. KLEBONIŠKA MOČIUTĖS dešra, a. r., 200 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Vyt. KLEBONIŠKA MOČIUTĖS dešra, a. r., 200 g

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,45 €/kg

  • R.sausas vynas MARQUES RIOJA CRIANZA, 0,75l
    Pagaminta Ispanijoje

    R.sausas vynas MARQUES RIOJA CRIANZA, 0,75l

    10.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,99 €/l

  • Gliaudyti graikiniai riešutai, 150g
    Rinkis sveikiau

    Gliaudyti graikiniai riešutai, 150g

    7.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 51,27 €/kg

  • B.saus.vynas LOUIS ESCHENAUER BORDEAUX, 0,75l
    Pagaminta Prancūzijoje

    B.saus.vynas LOUIS ESCHENAUER BORDEAUX, 0,75l

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,65 €/l

  • Prieskonių mišinys paukštienai SALDVA, 35g
    Pagaminta Lietuvoje

    Prieskonių mišinys paukštienai SALDVA, 35g

    0.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,43 €/kg

  • Prieskonių mišinys kepsniams SALDVA, 35g
    Pagaminta Lietuvoje

    Prieskonių mišinys kepsniams SALDVA, 35g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,57 €/kg

  • Papaja Formosa, 1.kl., kg
    -20%
    4
    39 €
    4,39 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Papaja Formosa, 1.kl., kg

    5.49 € už kg

    Kaina už vienetą: 5,49 €/kg

    Apytikslis prekės kiekis vienetais:

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:1.1 kg 1.1kg

  • Pietų lėkštė LUMINARC ZELIE 25cm
    -30%
    1
    04 €
    1,04 €/vnt.

    Pietų lėkštė LUMINARC ZELIE 25cm

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,49 €/vnt.

  • Kmynai ALVO, 300g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kmynai ALVO, 300g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,97 €/kg

  • Ekol. kefyras CANTERO UP, braškių sk. 500 ml
    Ekologiškas

    Ekol. kefyras CANTERO UP, braškių sk. 500 ml

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,98 €/l

  • Sojų gėrimas ORIGINAL VALSOIA, 1l
    Tinka veganams Be pieno Be laktozės Tinka vegetarams

    Sojų gėrimas ORIGINAL VALSOIA, 1l

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,89 €/l

  • Pipirų mišinys SANTA MARIA, 25g

    Pipirų mišinys SANTA MARIA, 25g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 75,60 €/kg

  • Vover. pad. sk. bulvių traškučiai LAYS, 110 g

    Vover. pad. sk. bulvių traškučiai LAYS, 110 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,64 €/kg

  • Avižų košė su mėlyn. ir obuol. SEMPER, 120 g

    Avižų košė su mėlyn. ir obuol. SEMPER, 120 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 20,75 €/kg

  • Belgiškų šok., saldainių rinkinys RIMI, 250 g
    2 ir daugiau
    -30%
    2
    44 €
    3,49 €
    9,76 €/kg

    Belgiškų šok., saldainių rinkinys RIMI, 250 g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,96 €/kg

  • Mango tyrelė SEMPER 6 +, 110 g

    Mango tyrelė SEMPER 6 +, 110 g

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,00 €/kg

  • Deserto lėkštė LUMINARC ZELIE 18cm
    -30%
    1
    04 €
    1,04 €/vnt.

    Deserto lėkštė LUMINARC ZELIE 18cm

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,49 €/vnt.

  • Virtas rūkytas KRIVIO saliamis, a.r., 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Virtas rūkytas KRIVIO saliamis, a.r., 400 g

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,47 €/kg

  • Ek. jogurtas be lakt. su pers. BIOS,3,1%,370g
    Ekologiškas Be glitimo Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Ek. jogurtas be lakt. su pers. BIOS,3,1%,370g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,19 €/kg

  • Mediniai peiliai RIMI BASIC, 16,5cm, 10 vnt.
    Pagaminta Lietuvoje

    Mediniai peiliai RIMI BASIC, 16,5cm, 10 vnt.

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,10 €/vnt.

  • Baterijos DURACELL AAA, LR03, 8 vnt.

    Baterijos DURACELL AAA, LR03, 8 vnt.

    10.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,29 €/vnt.

  • Saldainiai TOFFIFEE, 200 g
    2 ir daugiau
    -30%
    3
    70 €
    5,29 €
    18,50 €/kg

    Saldainiai TOFFIFEE, 200 g

    5.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,45 €/kg

  • Kruasanas 7 DAYS, su kakaviniu įdaru, 60 g
    Įsidėk 2 už
    0
    95 €
    8,00 €/kg

    Kruasanas 7 DAYS, su kakaviniu įdaru, 60 g

    0.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,83 €/kg

  • Tailand.priesk. mišinys SELECTION BY RIMI, 50
    -30%
    2
    44 €
    48,80 €/kg

    Tailand.priesk. mišinys SELECTION BY RIMI, 50

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 69,80 €/kg

  • Bazilikai KOTANYI, 9g
    0
    83 €
    92,22 €/kg

    Bazilikai KOTANYI, 9g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 132,22 €/kg

  • Balt.saus.vynas RUPPERTSBERGER RIE.,  0,75l
    Pagaminta Vokietijoje

    Balt.saus.vynas RUPPERTSBERGER RIE., 0,75l

    7.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,99 €/l

Filtrai

Filtrai