Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Gira RUGILĖ, 2l
    Pagaminta Lietuvoje

    Gira RUGILĖ, 2l

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,20 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Vytinta kalakutienos dešra FUET, 150g

    Vytinta kalakutienos dešra FUET, 150g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,60 €/kg

  • Konditerinis maišelis su švirkš. ZENKER, 30cm

    Konditerinis maišelis su švirkš. ZENKER, 30cm

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,69 €/vnt.

  • Javainiai OHO HAPPY RINGS, 175 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Javainiai OHO HAPPY RINGS, 175 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,51 €/kg

  • Šokoladinis pieno gėrimas HOCHWALD,1,5%,500ml

    Šokoladinis pieno gėrimas HOCHWALD,1,5%,500ml

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,78 €/l

  • Gaz.citrinų ir greipfrut.sk. gėrimas, RASA, 2
    1
    19 €
    0,60 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Gaz.citrinų ir greipfrut.sk. gėrimas, RASA, 2

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,00 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Bal. jogurtas su kept. obuol. VALIO,0,7%,200g

    Bal. jogurtas su kept. obuol. VALIO,0,7%,200g

    1.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,25 €/kg

  • Plastikinis matavimo indas, 1l

    Plastikinis matavimo indas, 1l

    2.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,65 €/vnt.

  • Traškučiai PRINGLES PAPRIKA DEEZER, 165g

    Traškučiai PRINGLES PAPRIKA DEEZER, 165g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,12 €/kg

  • Hig. pak. NATURELLA MAXI NORMAL, S2, 10 vnt.
    2 ir daugiau
    -40%
    1
    31 €
    2,19 €
    0,13 €/vnt.

    Hig. pak. NATURELLA MAXI NORMAL, S2, 10 vnt.

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,22 €/vnt.

  • Oro gaiviklis CLERIT OCEAN BREEZE, 300 ml
    -30%
    1
    50 €
    5,00 €/l

    Oro gaiviklis CLERIT OCEAN BREEZE, 300 ml

    2.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,17 €/l

  • Pipirai JALAPENO, 1 kl., 50 g
    -30%
    1
    39 €
    27,80 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Pipirai JALAPENO, 1 kl., 50 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,80 €/kg

  • Rūkytas DVARO varškės sūris su česn., 22%,1kg
    16
    99 €
    16,99 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Rūkytas DVARO varškės sūris su česn., 22%,1kg

    21.29 € už kg

    Kaina už vienetą: 21,29 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.25 kg 0.25kg

  • Vyt.kiaulien.saliamis MILANO, a.r., 1 kg

    Vyt.kiaulien.saliamis MILANO, a.r., 1 kg

    31.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 31,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.2 kg 0.2kg

  • Piltuvas NORDISKA PLAST, baltos spalvos

    Piltuvas NORDISKA PLAST, baltos spalvos

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,99 €/vnt.

  • Persikų sk.juod.arbat. gėrimas FUZE TEA, 1,5l
    1
    49 €
    0,99 €/l

    Persikų sk.juod.arbat. gėrimas FUZE TEA, 1,5l

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,46 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Sodo prieskoninės žolelės SANTA MARIA, 29g

    Sodo prieskoninės žolelės SANTA MARIA, 29g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 61,72 €/kg

  • Rudųjų ryžių traškučiai su sūriu RICE UP, 60g
    Be glitimo Tinka vegetarams

    Rudųjų ryžių traškučiai su sūriu RICE UP, 60g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,50 €/kg

  • Vienk.indai maist.šald.750 ml,5vnt RIMI SMART
    Gera kaina kasdien

    Vienk.indai maist.šald.750 ml,5vnt RIMI SMART

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,30 €/vnt.

  • Balt. vynas ZANTHO GRUNER VELTLINER,12%,0,25l
    Pagaminta Austrijoje

    Balt. vynas ZANTHO GRUNER VELTLINER,12%,0,25l

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,96 €/l

  • Kibinas su kiaulienos sprandine PREMIUM, 100g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kibinas su kiaulienos sprandine PREMIUM, 100g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,90 €/kg

  • Šal. ilgapel. tuno keps. RIMI MARE MSC, 250 g
    -25%
    4
    79 €
    19,16 €/kg
    Sertifikuota pagal MSC žūklės rajonų aplinkos apsaugos standartą

    Šal. ilgapel. tuno keps. RIMI MARE MSC, 250 g

    6.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,56 €/kg

  • Lęšių trapučiai griet. ir svog. skonio, 70 g
    -25%
    1
    42 €
    20,29 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Lęšių trapučiai griet. ir svog. skonio, 70 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,00 €/kg

  • Jogurtas ROKIŠKIO BE LAKTOZĖS, 2,5 %, 360 g
    Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Jogurtas ROKIŠKIO BE LAKTOZĖS, 2,5 %, 360 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,69 €/kg

  • Ekologiška burokėlių sriuba ACTIVUS, 400 g
    1
    59 €
    3,97 €/kg
    Tinka veganams Ekologiškas Tinka vegetarams

    Ekologiška burokėlių sriuba ACTIVUS, 400 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,72 €/kg

  • P. vynas BARCO PROSECCO TREVISO, 11 %, 0,75 l
    Pagaminta Italijoje

    P. vynas BARCO PROSECCO TREVISO, 11 %, 0,75 l

    6.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,65 €/l

  • Humusas SALLING, 310 g
    -25%
    1
    64 €
    5,29 €/kg
    Tinka veganams

    Humusas SALLING, 310 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,06 €/kg

  • Kokosų kremas PLANTON, 180 g
    Tinka veganams Tinka vegetarams

    Kokosų kremas PLANTON, 180 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,50 €/kg

  • Tepamas lydytas sūris RIMI SMART ČEDER., 150g
    Gera kaina kasdien

    Tepamas lydytas sūris RIMI SMART ČEDER., 150g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,60 €/kg

  • Ploni lietiniai blynai RIMI, 6x60g, 360g
    -20%
    2
    23 €
    6,19 €/kg

    Ploni lietiniai blynai RIMI, 6x60g, 360g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,75 €/kg

  • Saldainiai GAIDELIS / KAR KAR, 1 kg
    7
    69 €
    7,69 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Saldainiai GAIDELIS / KAR KAR, 1 kg

    10.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 10,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • Šok. pudingas su balt. ir sald. EHRMANN, 200g
    Be glitimo Be laktozės

    Šok. pudingas su balt. ir sald. EHRMANN, 200g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,95 €/kg

  • Prez.LIFESTYLES SKYN EXTRA LUBRICATED,10vnt.
    2 ir daugiau
    -40%
    7
    79 €
    12,99 €
    0,78 €/vnt.

    Prez.LIFESTYLES SKYN EXTRA LUBRICATED,10vnt.

    12.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,30 €/vnt.

  • Tradicinis antipasto griežinėl. VERONI,110g
    Be glitimo

    Tradicinis antipasto griežinėl. VERONI,110g

    5.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 48,09 €/kg

  • Anona, 1vnt
    1
    79 €
    1,79 €/vnt.
    Rinkis sveikiau

    Anona, 1vnt

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,39 €/vnt.

  • Indų plov. balzamas TRI-BIO, 420ml
    1
    85 €
    4,40 €/l

    Indų plov. balzamas TRI-BIO, 420ml

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,40 €/l

  • Dušo želė NIVEA CREME SOFT, 500 ml
    5
    09 €
    10,18 €/l

    Dušo želė NIVEA CREME SOFT, 500 ml

    6.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,78 €/l

  • Čili ir citr. sk. bulv. traškučiai LAYS, 120g
    1
    39 €
    11,58 €/kg

    Čili ir citr. sk. bulv. traškučiai LAYS, 120g

    2.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,58 €/kg

  • Baz.sk.alyv.aliej., SELECTION BY RIMI, 250ml
    -30%
    5
    70 €
    22,80 €/l
    Rinkis sveikiau

    Baz.sk.alyv.aliej., SELECTION BY RIMI, 250ml

    8.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 32,60 €/l

  • Riešutų ir razinų mišinys ARIMEX, 1 kg
    Rinkis sveikiau

    Riešutų ir razinų mišinys ARIMEX, 1 kg

    13.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,59 €/kg

Filtrai

Filtrai