Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Pailgos saldžiosios paprikos RIMI, 1kl., 170g
    0
    99 €
    5,82 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Pailgos saldžiosios paprikos RIMI, 1kl., 170g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,76 €/kg

  • Ob.GRANNY SMITH RIMI, 1kl,kg
    Rinkis sveikiau

    Ob.GRANNY SMITH RIMI, 1kl,kg

    1.89 € už kg
    Įprasta kaina: 2,29 €

    Kaina už vienetą: 1,89 €/kg

    Apytikslis prekės kiekis vienetais:

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.52 kg 0.52kg

  • Varšk. grūdeliai su grietinėl. RIMI, 4%, 160g
    Rinkis sveikiau

    Varšk. grūdeliai su grietinėl. RIMI, 4%, 160g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,56 €/kg

  • Liet.obuol. BOGATYR, 2kl, kg
    1
    89 €
    1,89 €/kg
    Naujiena Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Liet.obuol. BOGATYR, 2kl, kg

    2.59 € už kg

    Kaina už vienetą: 2,59 €/kg

    Apytikslis prekės kiekis vienetais:

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:2.2 kg 2.2kg

  • Obuoliai ROYAL GALA,1 kg
    Rinkis sveikiau

    Obuoliai ROYAL GALA,1 kg

    1.79 € už kg
    Įprasta kaina: 2,29 €

    Kaina už vienetą: 1,79 €/kg

    Apytikslis prekės kiekis vienetais:

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.53 kg 0.53kg

  • Žalumynų rinkinys, 1 vnt
    Rinkis sveikiau

    Žalumynų rinkinys, 1 vnt

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,71 €/kg

  • LAIMINGI kiaušiniai RIDO, 10 vnt., 530g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    LAIMINGI kiaušiniai RIDO, 10 vnt., 530g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,30 €/vnt.

  • Tarkuotas sūris RIMI GOUDA, 48 % rieb., 150 g

    Tarkuotas sūris RIMI GOUDA, 48 % rieb., 150 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,93 €/kg

  • Vytinta BERNŲ dešra BIOVELA, a.r., 90g
    1
    99 €
    22,11 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Vytinta BERNŲ dešra BIOVELA, a.r., 90g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,44 €/kg

  • Tark.sūris makaron.DŽIUGAS MIX, 42%rieb.,200g
    Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Tark.sūris makaron.DŽIUGAS MIX, 42%rieb.,200g

    3.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,45 €/kg

  • Šokoladinis plombyras DADU, 120 ml / 65 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Šokoladinis plombyras DADU, 120 ml / 65 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,31 €/kg

  • Ekologiškos morkos, 1 kg
    Rinkis sveikiau Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ekologiškos morkos, 1 kg

    1.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,75 €/kg

  • Gaz.natūral. mineralinis vanduo AKVILĖ, 1,5l
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Gaz.natūral. mineralinis vanduo AKVILĖ, 1,5l

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,53 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Natūralus ROKIŠKIO NAMINIS pienas, 3,5 %, 2 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Natūralus ROKIŠKIO NAMINIS pienas, 3,5 %, 2 l

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,50 €/l

  • Greitai užšald. žiediniai kopūstai RIMI, 400g
    Rinkis sveikiau

    Greitai užšald. žiediniai kopūstai RIMI, 400g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,47 €/kg

  • Sausai brandinta jautiena FEEL THE BEEF, 450g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sausai brandinta jautiena FEEL THE BEEF, 450g

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,53 €/kg

  • Kiaušinių baltymai BALTICOVO PREMIUM , 500 g

    Kiaušinių baltymai BALTICOVO PREMIUM , 500 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,98 €/kg

  • Šald. pavasariškas darž. mišinys RIMI, 400 g
    Rinkis sveikiau
    Gera kaina kasdien

    Šald. pavasariškas darž. mišinys RIMI, 400 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,47 €/kg

  • Šaldytų daržovių mišinys HORTEX MEXICO, 400 g
    1
    09 €
    2,72 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Šaldytų daržovių mišinys HORTEX MEXICO, 400 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,97 €/kg

  • AGOTOS sėklų duona, 45 %, 350 g
    Pagaminta Lietuvoje

    AGOTOS sėklų duona, 45 %, 350 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,26 €/kg

  • Ridikėliai, 300 g
    Rinkis sveikiau

    Ridikėliai, 300 g

    0.99 € už vnt.
    Įprasta kaina: 1,29 €

    Kaina už vienetą: 3,30 €/kg

  • Kiaušiniai ZUJŲ PAUKŠTYNAS, L, 10 vnt.
    Pagaminta Lietuvoje

    Kiaušiniai ZUJŲ PAUKŠTYNAS, L, 10 vnt.

    2.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,30 €/vnt.

  • Pop. nosinaitės Zewa Softis, 4sl.10x9vnt
    -50%
    1
    74 €
    0,17 €/vnt.

    Pop. nosinaitės Zewa Softis, 4sl.10x9vnt

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,35 €/vnt.

  • Tualet. popierius ZEWA DELUXE, 3 sl., 8 rit.
    -50%
    3
    24 €
    0,41 €/vnt.

    Tualet. popierius ZEWA DELUXE, 3 sl., 8 rit.

    6.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,81 €/vnt.

  • Fas.liet. obuoliai  DELIKATES, 2 kl., kg
    1
    79 €
    1,79 €/kg
    Naujiena Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Fas.liet. obuoliai DELIKATES, 2 kl., kg

    2.49 € už kg

    Kaina už vienetą: 2,49 €/kg

    Apytikslis prekės kiekis vienetais:

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:2.2 kg 2.2kg

  • DVARO grietinė, 30 % rieb., 500 g
    Pagaminta Lietuvoje

    DVARO grietinė, 30 % rieb., 500 g

    3.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,18 €/kg

  • Švž. ančiukų filė su oda LAPINO PUOTA, 1 kg

    Švž. ančiukų filė su oda LAPINO PUOTA, 1 kg

    19.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 19,99 €/kg

    Apytikslis prekės kiekis vienetais:

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.53 kg 0.53kg

  • VILVI varšk. užtepėlė su žal., 18 %, 150 g
    Pagaminta Lietuvoje

    VILVI varšk. užtepėlė su žal., 18 %, 150 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,60 €/kg

  • Gaz. citrinų ar. stalo vanduo AKVILĖ, 1,5l
    Pagaminta Lietuvoje

    Gaz. citrinų ar. stalo vanduo AKVILĖ, 1,5l

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,53 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Antienos filė su priesk. KITCHEN ME,170g

    Antienos filė su priesk. KITCHEN ME,170g

    2.79 € už vnt.
    Įprasta kaina: 4,99 €

    Kaina už vienetą: 16,41 €/kg

  • DVARO pienas, 2,5 % rieb., 1 l
    Pagaminta Lietuvoje

    DVARO pienas, 2,5 % rieb., 1 l

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,59 €/l

  • Rudasis cukrus RIMI, 500 g
    1
    09 €
    2,18 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Rudasis cukrus RIMI, 500 g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,78 €/kg

  • Grietinėlė MEADOW STAR UAT, 12 %, 500 ml
    Gera kaina kasdien

    Grietinėlė MEADOW STAR UAT, 12 %, 500 ml

    1.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,70 €/l

  • Ekologiški traškučiai JAVINĖ, 150g
    Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Ekologiški traškučiai JAVINĖ, 150g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,27 €/kg

  • Jautienos antrekoto kepsnys RIMI, 200g

    Jautienos antrekoto kepsnys RIMI, 200g

    8.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 42,45 €/kg

  • Jautienos faršas RIMI SMART, atšald. 400 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Jautienos faršas RIMI SMART, atšald. 400 g

    3.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,72 €/kg

  • Šaldytos vyšnios be kauliukų RIMI, 400 g
    Rinkis sveikiau

    Šaldytos vyšnios be kauliukų RIMI, 400 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,47 €/kg

  • Kons. auks. kukur. BONDUELLE KIDS, 170g/140g
    Rinkis sveikiau

    Kons. auks. kukur. BONDUELLE KIDS, 170g/140g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,36 €/kg

  • Kininiai kopūstai, 1 kg
    Rinkis sveikiau

    Kininiai kopūstai, 1 kg

    1.85 € už kg

    Kaina už vienetą: 1,85 €/kg

    Apytikslis prekės kiekis vienetais:

  • Marinuoti agurkėliai SPILVA, 670 g / 370 g

    Marinuoti agurkėliai SPILVA, 670 g / 370 g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,62 €/kg

Filtrai

Filtrai