Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Šaldytos figūrinės bulvių lazdelės RIMI, 1 kg
    Rinkis sveikiau

    Šaldytos figūrinės bulvių lazdelės RIMI, 1 kg

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,89 €/kg

  • Kosmet.servet. ZEWA SOFTIS 4sl.80vnt
    -50%
    1
    44 €
    0,02 €/vnt.

    Kosmet.servet. ZEWA SOFTIS 4sl.80vnt

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,04 €/vnt.

  • Graikiškas jogurtas ALMA, 4 % rieb., 370 g

    Graikiškas jogurtas ALMA, 4 % rieb., 370 g

    1.39 € už vnt.
    Įprasta kaina: 1,79 €

    Kaina už vienetą: 3,76 €/kg

  • ŽEMAITIJOS grietinė, 30 % rieb., 200 g
    Be glitimo Pagaminta Lietuvoje

    ŽEMAITIJOS grietinė, 30 % rieb., 200 g

    1.35 € už vnt.
    Įprasta kaina: 1,69 €

    Kaina už vienetą: 6,75 €/kg

  • Grietinė be laktozės RIMI FREE FROM, 20%,300g
    Be laktozės Tinka vegetarams

    Grietinė be laktozės RIMI FREE FROM, 20%,300g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,63 €/kg

  • Kosmetiniai vatos padeliai ALMEDA, 120 vnt.
    0
    92 €
    0,01 €/vnt.
    Gera kaina kasdien

    Kosmetiniai vatos padeliai ALMEDA, 120 vnt.

    1.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,01 €/vnt.

  • Valg. ledai ESKIMO KARVUTĖ KLASIKA, 70 ml/60g

    Valg. ledai ESKIMO KARVUTĖ KLASIKA, 70 ml/60g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,17 €/kg

  • Ypatingai saldus ananasas, 1 vnt
    Rinkis sveikiau

    Ypatingai saldus ananasas, 1 vnt

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,59 €/vnt.

  • Varškės sūrelis su vanile MAGIJA, 24,3 %, 45g
    Be glitimo Pagaminta Lietuvoje

    Varškės sūrelis su vanile MAGIJA, 24,3 %, 45g

    0.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,44 €/kg

  • Drėgnas tualetin. popierius ZEWA PURE, 42vnt.
    -50%
    1
    79 €
    0,04 €/vnt.

    Drėgnas tualetin. popierius ZEWA PURE, 42vnt.

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,09 €/vnt.

  • Maltos saldžiosios paprikos SANTA MARIA, 22g

    Maltos saldžiosios paprikos SANTA MARIA, 22g

    1.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 52,27 €/kg

  • Pristatymo abonementas
    Pagaminta Lietuvoje

    Pristatymo abonementas

    Prisijunkite, norėdami įsigyti

  • Kvietiniai miltai EKSTRA, 405 D, 1,75 kg
    1
    59 €
    0,91 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Kvietiniai miltai EKSTRA, 405 D, 1,75 kg

    2.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,29 €/kg

  • Greitai užšaldyti mangai RIMI, 400 g
    Rinkis sveikiau

    Greitai užšaldyti mangai RIMI, 400 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,47 €/kg

  • Viščiukų vidinė filė RIMI, 400 g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Viščiukų vidinė filė RIMI, 400 g

    4.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,97 €/kg

  • Kepimo popierius RIMI, 8m

    Kepimo popierius RIMI, 8m

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,49 €/vnt.

  • Jautienos kumpio kepsnys RIMI, 200 g
    Rinkis sveikiau

    Jautienos kumpio kepsnys RIMI, 200 g

    4.99 € už vnt.
    Įprasta kaina: 7,49 €

    Kaina už vienetą: 24,95 €/kg

  • Gaz. gėrimas su sald. COCA-COLA ZERO, 2 l
    Be cukraus
    Gera kaina kasdien

    Gaz. gėrimas su sald. COCA-COLA ZERO, 2 l

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,50 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Ekol. pilno grūdo avižų dribsn. DOBELE, 500 g
    Rinkis sveikiau Ekologiškas

    Ekol. pilno grūdo avižų dribsn. DOBELE, 500 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,98 €/kg

  • Varškė su šilauog. GRAIKIŠKA AMFORA,0,8%,200g
    Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Varškė su šilauog. GRAIKIŠKA AMFORA,0,8%,200g

    1.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,25 €/kg

  • GARDĖSIO sumuštinių duona su kefyru, 450g

    GARDĖSIO sumuštinių duona su kefyru, 450g

    1.59 € už vnt.
    Įprasta kaina: 1,99 €

    Kaina už vienetą: 3,53 €/kg

  • Šald. pranc. batonai česn. įd. MANTINGA, 350g
    Pagaminta Lietuvoje

    Šald. pranc. batonai česn. įd. MANTINGA, 350g

    2.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,14 €/kg

  • Pienas RIMI SMART,  2,5 %, 1 l
    Gera kaina kasdien

    Pienas RIMI SMART, 2,5 %, 1 l

    0.58 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,58 €/l

  • Šviežiai parauginti agurkai, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Šviežiai parauginti agurkai, 400 g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,72 €/kg

  • Plėšomos sūrio lazdelės MIAU, 40% rieb., 100g
    1
    69 €
    16,90 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Plėšomos sūrio lazdelės MIAU, 40% rieb., 100g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,90 €/kg

  • Varškės sūrelis su kokosais KARUMS, 45 g
    Gera kaina kasdien

    Varškės sūrelis su kokosais KARUMS, 45 g

    0.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,44 €/kg

  • Natūralus tofu LUNTER, 180 g
    Tinka veganams Tinka vegetarams

    Natūralus tofu LUNTER, 180 g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,94 €/kg

  • Valg. ledai su uogų įd. RIMI, 200 ml / 120 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Valg. ledai su uogų įd. RIMI, 200 ml / 120 g

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,35 €/kg

  • Sūris salotoms RIMI, 40% rieb., 200g
    Gera kaina kasdien

    Sūris salotoms RIMI, 40% rieb., 200g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,45 €/kg

  • Šviež.viščiuko broilerio filė be antib., 500g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Šviež.viščiuko broilerio filė be antib., 500g

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,98 €/kg

  • Gazuotas gaivusis gėrimas COCA-COLA, 2 l
    Gera kaina kasdien

    Gazuotas gaivusis gėrimas COCA-COLA, 2 l

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,50 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Virtas KARALIŠKAS kalak. kumpis BIOVELA, 90 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Virtas KARALIŠKAS kalak. kumpis BIOVELA, 90 g

    1.99 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,89 €

    Kaina už vienetą: 22,11 €/kg

  • Mėl.bes.vynuog.Midnight RIMI,L,1kl,400g
    Rinkis sveikiau

    Mėl.bes.vynuog.Midnight RIMI,L,1kl,400g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,22 €/kg

  • Natūralus ŽEMAITIJOS kefyras, 2,5 %, 500 g
    Be glitimo Pagaminta Lietuvoje

    Natūralus ŽEMAITIJOS kefyras, 2,5 %, 500 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,18 €/kg

  • Šald. krevetės NOWACO EXLUSIVE, ASC, 300 g
    -40%
    5
    99 €
    19,97 €/kg
    ASC sertifikuotos užaugintos jūros gėrybės

    Šald. krevetės NOWACO EXLUSIVE, ASC, 300 g

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,30 €/kg

  • Liesa DVARO varškė, 400 g
    2
    49 €
    6,22 €/kg
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Liesa DVARO varškė, 400 g

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,97 €/kg

  • Kečupas HEINZ, 460g
    Gera kaina kasdien

    Kečupas HEINZ, 460g

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,37 €/kg

  • Klevų sir. sk. valg. ledai RIMI, 120 ml/ 73 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Klevų sir. sk. valg. ledai RIMI, 120 ml/ 73 g

    0.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,34 €/kg

  • Žalios. besėklės vynuogės Autumn Crisp, 500 g
    Rinkis sveikiau

    Žalios. besėklės vynuogės Autumn Crisp, 500 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,98 €/kg

  • Karštai rūkytas VALSTIEČIŲ kumpis, a.r., 105g

    Karštai rūkytas VALSTIEČIŲ kumpis, a.r., 105g

    1.79 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,29 €

    Kaina už vienetą: 17,05 €/kg

Filtrai

Filtrai