Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Saliamio rink. SELECTION BY RIMI MILANO, 70 g

    Saliamio rink. SELECTION BY RIMI MILANO, 70 g

    3.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 44,14 €/kg

  • Tualetinis popierius ZEWA EVERYDAY, 12 rit.
    -50%
    4
    49 €
    0,37 €/vnt.

    Tualetinis popierius ZEWA EVERYDAY, 12 rit.

    8.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,75 €/vnt.

  • Saulėgrąžų aliejus NATURA, 1l
    Gera kaina kasdien

    Saulėgrąžų aliejus NATURA, 1l

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,79 €/l

  • Avižų gėrimas ALPRO Barista, 1 l
    -25%
    2
    92 €
    2,92 €/l
    Tinka veganams Be pieno Be laktozės

    Avižų gėrimas ALPRO Barista, 1 l

    3.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,89 €/l

  • ŽEMAITIJOS jogurtinė grietinė, 10 %, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    ŽEMAITIJOS jogurtinė grietinė, 10 %, 400 g

    1.39 € už vnt.
    Įprasta kaina: 1,79 €

    Kaina už vienetą: 3,47 €/kg

  • Gaz. vanduo AKVILĖ ŽAL. TAHITI CITRINA, 1,5l
    Pagaminta Lietuvoje

    Gaz. vanduo AKVILĖ ŽAL. TAHITI CITRINA, 1,5l

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,53 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Žaliosios lapinės salotos RIMI, 1vnt
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Žaliosios lapinės salotos RIMI, 1vnt

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,90 €/kg

  • Obuoliai KANZI, 1 kl., 1 kg
    Rinkis sveikiau

    Obuoliai KANZI, 1 kl., 1 kg

    2.09 € už kg
    Įprasta kaina: 2,79 €

    Kaina už vienetą: 2,09 €/kg

    Apytikslis prekės kiekis vienetais:

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.5 kg 0.5kg

  • Makaronai LA MOLISANA GNOCCHETTI, 500 g
    1
    09 €
    2,18 €/kg

    Makaronai LA MOLISANA GNOCCHETTI, 500 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,78 €/kg

  • Ekologiška pusriebė varškė AUGA, 9%rieb.180g
    Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ekologiška pusriebė varškė AUGA, 9%rieb.180g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,28 €/kg

  • Saulėgrąžų aliejus RIMI, 1l
    1
    99 €
    1,99 €/l

    Saulėgrąžų aliejus RIMI, 1l

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,99 €/l

  • Maistinė acto rūgštis RIMI SMART, 9%, 1 l
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Maistinė acto rūgštis RIMI SMART, 9%, 1 l

    0.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,35 €/l

  • Mar. agurkai KKF LEGENDINIAI, 660 g / 330 g

    Mar. agurkai KKF LEGENDINIAI, 660 g / 330 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,66 €/kg

  • Žal. alyvuogės RIMI be kaul., 345 g / 160 g

    Žal. alyvuogės RIMI be kaul., 345 g / 160 g

    1.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,19 €/kg

  • Kiaul. sprandinė RIMI be kaulo, pjaust., 720g

    Kiaul. sprandinė RIMI be kaulo, pjaust., 720g

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,71 €/kg

  • Glaist. varšk. sūrelis su vanilinu URIGA, 50g
    Pagaminta Lietuvoje

    Glaist. varšk. sūrelis su vanilinu URIGA, 50g

    0.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,00 €/kg

  • Kalak. krūt. filė pjausniai RIMI, A kl. 360 g

    Kalak. krūt. filė pjausniai RIMI, A kl. 360 g

    5.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,08 €/kg

  • Ekolog. vištienos krūtinėlės filė RIMI, 260 g
    Rinkis sveikiau Ekologiškas

    Ekolog. vištienos krūtinėlės filė RIMI, 260 g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,04 €/kg

  • DVARO grietinėlė, 35 % rieb., 200 ml
    Pagaminta Lietuvoje

    DVARO grietinėlė, 35 % rieb., 200 ml

    2.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,25 €/l

  • Višč. br. filė gabaliukai RIMI, A kl., 400 g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Višč. br. filė gabaliukai RIMI, A kl., 400 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,97 €/kg

  • Grūd. varškė su vyšn. PIENO ŽVAIGŽDĖS,7%,150g
    Pagaminta Lietuvoje

    Grūd. varškė su vyšn. PIENO ŽVAIGŽDĖS,7%,150g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,93 €/kg

  • Plėš. sūrio lazdelės PIK-NIK, 40% rieb., 280g
    Pagaminta Lietuvoje

    Plėš. sūrio lazdelės PIK-NIK, 40% rieb., 280g

    5.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,89 €/kg

  • KARALIŠKI manai MALSENA, 400 g
    0
    76 €
    1,90 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    KARALIŠKI manai MALSENA, 400 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,72 €/kg

  • Kaparėliai RIMI, 100 g / 60 g

    Kaparėliai RIMI, 100 g / 60 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,50 €/kg

  • Majonezas HELLMANN'S LIGHT, 405 ml

    Majonezas HELLMANN'S LIGHT, 405 ml

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,85 €/l

  • Bulvių traškučiai griet.svog., PRINGLES, 165g

    Bulvių traškučiai griet.svog., PRINGLES, 165g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,12 €/kg

  • Putpelių kiaušiniai RIMI, 18 vnt.
    Rinkis sveikiau

    Putpelių kiaušiniai RIMI, 18 vnt.

    2.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,13 €/vnt.

  • Ilgragrūdžiai BASMATI ryžiai GRALLA, 800 g

    Ilgragrūdžiai BASMATI ryžiai GRALLA, 800 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,74 €/kg

  • Ekologiškas pienas AUGA, 3,5 % rieb. 1 l
    Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ekologiškas pienas AUGA, 3,5 % rieb. 1 l

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,79 €/l

  • Višč. br. blauzdelės be sąn. RIMI, A kl. 500g
    Pagaminta Lietuvoje

    Višč. br. blauzdelės be sąn. RIMI, A kl. 500g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,38 €/kg

  • Šaldytų daržovių mišinys HORTEX VIP MIX, 400g
    1
    25 €
    3,12 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Šaldytų daržovių mišinys HORTEX VIP MIX, 400g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,47 €/kg

  • Ekol. jogurtas be laktozės BIOS, 3,8 %, 370 g
    -25%
    1
    64 €
    4,43 €/kg
    Ekologiškas Be glitimo Be laktozės

    Ekol. jogurtas be laktozės BIOS, 3,8 %, 370 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,92 €/kg

  • Mažos morkytės 200 g RIMI ECO
    Ekologiškas

    Mažos morkytės 200 g RIMI ECO

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,45 €/kg

  • Špinatai fasuoti indeliuose PRIMAVEGA, 100 g
    Rinkis sveikiau

    Špinatai fasuoti indeliuose PRIMAVEGA, 100 g

    1.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,50 €/kg

  • Nesmulkintas tunas savo sultyse CALVO, 240 g
    3
    89 €
    16,21 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Nesmulkintas tunas savo sultyse CALVO, 240 g

    5.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,04 €/kg

  • Lietuviškas sviestinis moliūgas, kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Lietuviškas sviestinis moliūgas, kg

    1.69 € už kg

    Kaina už vienetą: 1,69 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:1.12 kg 1.12kg

  • Kokosų gėrimas RIMI PLANET, 400 ml
    1
    65 €
    4,12 €/l

    Kokosų gėrimas RIMI PLANET, 400 ml

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,97 €/l

  • Bazilikų Pesto padažas SELECTION BY RIMI,130g

    Bazilikų Pesto padažas SELECTION BY RIMI,130g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,62 €/kg

  • Šok. valg. ledai vaflin. ind. RIMI, 120ml/65g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Šok. valg. ledai vaflin. ind. RIMI, 120ml/65g

    0.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,00 €/kg

  • Tortilijos SANTA MARIA ORIGINAL, 8 vnt, 320 g

    Tortilijos SANTA MARIA ORIGINAL, 8 vnt, 320 g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,97 €/kg

Filtrai

Filtrai