Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Tirpioji kava RIMI, 100 g
    -25%
    3
    56 €
    35,60 €/kg

    Tirpioji kava RIMI, 100 g

    4.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 47,50 €/kg

  • Purškiama grietinėlė PRESIDENT, 20 %, 250 g

    Purškiama grietinėlė PRESIDENT, 20 %, 250 g

    2.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,80 €/kg

  • Balti popieriniai puodeliai RIMI,240ml,40vnt.

    Balti popieriniai puodeliai RIMI,240ml,40vnt.

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,09 €/vnt.

  • Obuolių sultys CIDO, 1 l

    Obuolių sultys CIDO, 1 l

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,49 €/l

  • ORIGINALUS OBELIŲ majonezas, 72 %, 350 ml
    Pagaminta Lietuvoje

    ORIGINALUS OBELIŲ majonezas, 72 %, 350 ml

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,97 €/l

  • Nealkoholinis sidras VILKMERGĖS, 0,5 l SK
    Pagaminta Lietuvoje

    Nealkoholinis sidras VILKMERGĖS, 0,5 l SK

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,98 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Jogurtas su mėl., van. BIFI ACTIVE, 2%, 900g
    Pagaminta Lietuvoje

    Jogurtas su mėl., van. BIFI ACTIVE, 2%, 900g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,54 €/kg

  • Put.vyn.FRANCOIS MARTENOT CREMANT BRUT, 0,75l
    Pagaminta Prancūzijoje

    Put.vyn.FRANCOIS MARTENOT CREMANT BRUT, 0,75l

    12.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,32 €/l

  • Avižų košė su kriauš. ir abrik. SEMPER, 120 g

    Avižų košė su kriauš. ir abrik. SEMPER, 120 g

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,42 €/kg

  • Žaliosios paprikos (80+ mm), 1 kl., 1 kg
    -30%
    2
    37 €
    2,37 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Žaliosios paprikos (80+ mm), 1 kl., 1 kg

    3.39 € už kg

    Kaina už vienetą: 3,39 €/kg

    Apytikslis prekės kiekis vienetais:

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.43 kg 0.43kg

  • Negaz. aviečių skonio gėrimas, KUBUŠ, 500ml

    Negaz. aviečių skonio gėrimas, KUBUŠ, 500ml

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,78 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Dešra SALAMIS MILANO griežinėliais, 70 g
    Be glitimo

    Dešra SALAMIS MILANO griežinėliais, 70 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 71,29 €/kg

  • Ekol. jaut. tyrelė HIPP BIO, 4 mėn., 125 g
    2
    79 €
    22,32 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. jaut. tyrelė HIPP BIO, 4 mėn., 125 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,92 €/kg

  • Klijų lazdelė CENTRUM, 15 g

    Klijų lazdelė CENTRUM, 15 g

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,69 €/vnt.

  • Malta kava LAVAZZA QUALITA ROSSA, 250 g
    4
    69 €
    18,76 €/kg

    Malta kava LAVAZZA QUALITA ROSSA, 250 g

    8.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 34,36 €/kg

  • Ekol. avižų ir kukuruzų košė MAMUKO, 240 g
    Ekologiškas Be pieno Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Ekol. avižų ir kukuruzų košė MAMUKO, 240 g

    4.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,54 €/kg

  • Dantų pasta vaikams JORDAN, 6-12m., 50ml

    Dantų pasta vaikams JORDAN, 6-12m., 50ml

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 59,80 €/l

  • Tunai savo sultyse JOHN WEST, 160 g
    Rinkis sveikiau

    Tunai savo sultyse JOHN WEST, 160 g

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,44 €/kg

  • Juoda BOČIŲ duona, 400g
    Pagaminta Lietuvoje

    Juoda BOČIŲ duona, 400g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,33 €/kg

  • Gr. kanalizac. vamzdžių valiklis KURMIS, 500g
    Pagaminta Lietuvoje

    Gr. kanalizac. vamzdžių valiklis KURMIS, 500g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,98 €/kg

  • Česnakinė druska SANTA MARIA, 40g

    Česnakinė druska SANTA MARIA, 40g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,25 €/kg

  • Kanaliz. vamzdžių valiklis TIRET TURBO, 500ml

    Kanaliz. vamzdžių valiklis TIRET TURBO, 500ml

    8.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,98 €/l

  • Trašk. rugin. duonelės su česnaku RIMI, 150g

    Trašk. rugin. duonelės su česnaku RIMI, 150g

    1.59 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,59 €

    Kaina už vienetą: 10,60 €/kg

  • Juodasis šokoladas PERGALĖ 72%, 85 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Juodasis šokoladas PERGALĖ 72%, 85 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,29 €/kg

  • Fas. nokinti kiviai, 1 kl., 350g
    -20%
    2
    39 €
    6,83 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Fas. nokinti kiviai, 1 kl., 350g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,54 €/kg

  • Varškės sūrelis su saldain. PASAKA, 19 %, 40g
    Pagaminta Lietuvoje

    Varškės sūrelis su saldain. PASAKA, 19 %, 40g

    0.49 € už vnt.
    Įprasta kaina: 0,65 €

    Kaina už vienetą: 12,25 €/kg

  • Švieži makaronai SALLING FETTUCCINE, 250 g
    -20%
    1
    59 €
    6,36 €/kg

    Švieži makaronai SALLING FETTUCCINE, 250 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,96 €/kg

  • Bulviniai virtiniai LA MOLISANA 622, 500 g
    1
    09 €
    2,18 €/kg

    Bulviniai virtiniai LA MOLISANA 622, 500 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,78 €/kg

  • Paviršių valymo servetėlės SALLING, 48 vnt.

    Paviršių valymo servetėlės SALLING, 48 vnt.

    1.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,03 €/vnt.

  • Mėsainių bandelės STREET FOOD, 160 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Mėsainių bandelės STREET FOOD, 160 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,81 €/kg

  • Poliar. duonelės su aviž. STREET FOOD, 310 g

    Poliar. duonelės su aviž. STREET FOOD, 310 g

    3.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,97 €/kg

  • Higieniniai įklotai LIBRESSE NATURAL, 40vnt.
    2 ir daugiau
    -40%
    1
    77 €
    2,95 €
    0,04 €/vnt.

    Higieniniai įklotai LIBRESSE NATURAL, 40vnt.

    2.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,07 €/vnt.

  • Indų ploviklis RIMI SMART su alij.arom., 1l
    Gera kaina kasdien

    Indų ploviklis RIMI SMART su alij.arom., 1l

    1.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,35 €/l

  • BOLOGNESE makaronų padažas RIMI, 390 g
    -30%
    2
    51 €
    6,44 €/kg

    BOLOGNESE makaronų padažas RIMI, 390 g

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,21 €/kg

  • Pien. šokoladas RŪTA su sūr.karamele,90g
    2
    47 €
    27,44 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Pien. šokoladas RŪTA su sūr.karamele,90g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 36,56 €/kg

  • Greitai užšald. sluoksniuota tešla RIMI, 500g
    Gera kaina kasdien

    Greitai užšald. sluoksniuota tešla RIMI, 500g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,18 €/kg

  • Klasik. pieniniai saldainiai RIMI GOTINA, 1kg
    -25%
    7
    49 €
    7,49 €/kg

    Klasik. pieniniai saldainiai RIMI GOTINA, 1kg

    9.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 9,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • Obuol. mėlynių ir imbiero sultys RIMI, 500ml
    -20%
    2
    39 €
    4,78 €/l

    Obuol. mėlynių ir imbiero sultys RIMI, 500ml

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,98 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Ekol. obuol. banan. brašk. tyrelė HIPP, 100 g
    1
    29 €
    12,90 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. obuol. banan. brašk. tyrelė HIPP, 100 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,90 €/kg

  • Greipfrutų nektaras RIMI, 1 l
    -25%
    1
    94 €
    1,94 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Greipfrutų nektaras RIMI, 1 l

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,59 €/l

Filtrai

Filtrai