Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Saldžios kukurūzų lazdelės AHA, 110g
    Pagaminta Lietuvoje

    Saldžios kukurūzų lazdelės AHA, 110g

    1.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,36 €/kg

  • Kukurūzų miltai MALSENA, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Kukurūzų miltai MALSENA, 1 kg

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,29 €/kg

  • Ekolog.baltasis sausas vynas 3 PASSO, 0,75l
    Tinka veganams Ekologiškas Pagaminta Italijoje

    Ekolog.baltasis sausas vynas 3 PASSO, 0,75l

    12.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,05 €/l

  • Bulvių košė su grietinėle, MAGGI, 35g
    0
    59 €
    16,86 €/kg

    Bulvių košė su grietinėle, MAGGI, 35g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,29 €/kg

  • Sūris salotoms  RIMI, 40 %, 500 g
    -25%
    2
    77 €
    5,54 €/kg

    Sūris salotoms RIMI, 40 %, 500 g

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,38 €/kg

  • Liniuočių rinkinys Centrum

    Liniuočių rinkinys Centrum

    1.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,15 €/vnt.

  • SOBA makaronai su grikių miltais AJI, 300 g

    SOBA makaronai su grikių miltais AJI, 300 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,97 €/kg

  • Griliažiniai sausučiai JAVINĖ, 150g
    -20%
    1
    35 €
    9,00 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Griliažiniai sausučiai JAVINĖ, 150g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,27 €/kg

  • Virtas KREKENAVOS paštetas be konser., 150g
    Pagaminta Lietuvoje

    Virtas KREKENAVOS paštetas be konser., 150g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,60 €/kg

  • Troškinta jautiena BIOVELA, 240 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Troškinta jautiena BIOVELA, 240 g

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,38 €/kg

  • Malta aitriosioji paprika SALDVA, 25 g

    Malta aitriosioji paprika SALDVA, 25 g

    0.80 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 32,00 €/kg

  • SENOVIŠKI koldūnai su mėsos įd. KOGUS, 800 g
    Pagaminta Lietuvoje

    SENOVIŠKI koldūnai su mėsos įd. KOGUS, 800 g

    8.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,24 €/kg

  • Kiaulienos šonkauliai RIMI,1 kg

    Kiaulienos šonkauliai RIMI,1 kg

    5.79 € už kg

    Kaina už vienetą: 5,79 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.65 kg 0.65kg

  • Šokolado sk. dribsniai NESTLE NESQUIK, 625 g

    Šokolado sk. dribsniai NESTLE NESQUIK, 625 g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,58 €/kg

  • Grūsti juodieji pipirai SANTA MARIA, 18g

    Grūsti juodieji pipirai SANTA MARIA, 18g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 93,89 €/kg

  • Sūris ROKIŠKIO MOZZARELLA, 45 %, 200 g
    2
    52 €
    12,60 €/kg
    Tinka vegetarams Pagaminta Lietuvoje

    Sūris ROKIŠKIO MOZZARELLA, 45 %, 200 g

    3.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,75 €/kg

  • Poliar. duonelės su aviž. STREET FOOD, 310 g

    Poliar. duonelės su aviž. STREET FOOD, 310 g

    3.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,97 €/kg

  • Datulės su kakava BEATOS VIRTUVĖ, 100 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Datulės su kakava BEATOS VIRTUVĖ, 100 g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,90 €/kg

  • Kač.ėd. NUTRIBALANCE kalak.viš.jaut.415g
    -25%
    0
    89 €
    2,14 €/kg

    Kač.ėd. NUTRIBALANCE kalak.viš.jaut.415g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,87 €/kg

  • GAMTOS raugintos pasukos, 0,3 % rieb., 0,5 kg
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    GAMTOS raugintos pasukos, 0,3 % rieb., 0,5 kg

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,98 €/kg

  • Put.p.saus.vynas CIELO CUVEE PRIVEE, 0,75l
    Pagaminta Italijoje

    Put.p.saus.vynas CIELO CUVEE PRIVEE, 0,75l

    12.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,25 €/l

  • Žolelės ir pipirai SELECTION BY RIMI, 20g
    -35%
    2
    27 €
    113,50 €/kg

    Žolelės ir pipirai SELECTION BY RIMI, 20g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 174,50 €/kg

  • Sviesto sk. kukurūzų spragėsiai ESTRELLA, 90g

    Sviesto sk. kukurūzų spragėsiai ESTRELLA, 90g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,33 €/kg

  • Indų plovimo gelis su soda FROSCH, 500 ml

    Indų plovimo gelis su soda FROSCH, 500 ml

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,58 €/l

  • Gaivusis gėrimas 7UP, 1,5l

    Gaivusis gėrimas 7UP, 1,5l

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,66 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • DZŪKIJOS sausainiai LAUMĖS JUOSTA, 245 g
    Pagaminta Lietuvoje

    DZŪKIJOS sausainiai LAUMĖS JUOSTA, 245 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,94 €/kg

  • Tailandietiškas kario padažas RIMI, 480g
    -30%
    2
    79 €
    5,81 €/kg

    Tailandietiškas kario padažas RIMI, 480g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,31 €/kg

  • Dantų šepetėlis JORDAN CLEAN SMILE SOFT, 1vnt

    Dantų šepetėlis JORDAN CLEAN SMILE SOFT, 1vnt

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,99 €/vnt.

  • Vonios kambario valiklis LEMON FROSCH, 500 ml

    Vonios kambario valiklis LEMON FROSCH, 500 ml

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,38 €/l

  • Granola su braškėmis HERKULESS, 350 g

    Granola su braškėmis HERKULESS, 350 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,54 €/kg

  • Javainis CORNY BIG MILK DARK & WHITE, 40 g
    Gera kaina kasdien

    Javainis CORNY BIG MILK DARK & WHITE, 40 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,25 €/kg

  • B.s. vynas OBRA PRIMA ESCOLHA, 10,5 %, 0,75 l
    Pagaminta Portugalijoje

    B.s. vynas OBRA PRIMA ESCOLHA, 10,5 %, 0,75 l

    10.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,52 €/l

  • Malti juodieji pipirai SAUDA, 100g

    Malti juodieji pipirai SAUDA, 100g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,90 €/kg

  • Sausainiai RIMI SFOGLIATINE, 200 g
    -30%
    1
    88 €
    9,40 €/kg

    Sausainiai RIMI SFOGLIATINE, 200 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,45 €/kg

  • Smilkalų stovelis STIGLA, 1 vnt
    -30%
    0
    69 €
    0,69 €/vnt.

    Smilkalų stovelis STIGLA, 1 vnt

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,99 €/vnt.

  • Saldž.kuk. lazdelės kond.pien., RIMI, 130g
    -25%
    0
    97 €
    7,46 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Saldž.kuk. lazdelės kond.pien., RIMI, 130g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,92 €/kg

  • Pom. padažas be k., KĖDAINIŲ KONSERVAI, 500g
    1
    59 €
    3,31 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Pom. padažas be k., KĖDAINIŲ KONSERVAI, 500g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,77 €/l

  • Mangų batonėlis THE BEGINNINGS, 40 g
    -20%
    1
    35 €
    33,75 €/kg
    Tinka veganams Be glitimo Be pieno

    Mangų batonėlis THE BEGINNINGS, 40 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 42,25 €/kg

  • Garstyčios RIMI, 190g
    -30%
    0
    90 €
    4,74 €/kg

    Garstyčios RIMI, 190g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,79 €/kg

  • Kons. ananasų gab. sirupe RIMI, 825 g / 490 g
    -25%
    2
    02 €
    4,12 €/kg

    Kons. ananasų gab. sirupe RIMI, 825 g / 490 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,49 €/kg

Filtrai

Filtrai