Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Paviršių valymo servetėlės SALLING, 48 vnt.

    Paviršių valymo servetėlės SALLING, 48 vnt.

    1.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,03 €/vnt.

  • Avižų gėrimas be lakt.,pien.b.,cuk. ALPRO, 1l
    Tinka veganams Be pieno Be laktozės Tinka vegetarams

    Avižų gėrimas be lakt.,pien.b.,cuk. ALPRO, 1l

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,39 €/l

  • Univers. miltų kep. mišinys RIMI FREEFROM,1kg
    -25%
    2
    99 €
    2,99 €/kg
    Be glitimo

    Univers. miltų kep. mišinys RIMI FREEFROM,1kg

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,99 €/kg

  • Kapų žvakė P-2 balta dega iki 8val.
    2 ir daugiau
    -50%
    0
    19 €
    0,39 €
    0,19 €/vnt.
    Pagaminta Lietuvoje

    Kapų žvakė P-2 balta dega iki 8val.

    0.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,39 €/vnt.

  • Žemės riešutai kep.,sūdyti ARIMEX, 1 kg
    4
    39 €
    4,39 €/kg

    Žemės riešutai kep.,sūdyti ARIMEX, 1 kg

    6.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,39 €/kg

  • Pilno gr. makaron. SPAGHETTI INTEGRALE, 500 g
    Rinkis sveikiau

    Pilno gr. makaron. SPAGHETTI INTEGRALE, 500 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,98 €/kg

  • Šviežios ančiukų kulšelės LAPINO PUOTA, 1kg

    Šviežios ančiukų kulšelės LAPINO PUOTA, 1kg

    13.49 € už kg

    Kaina už vienetą: 13,49 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.65 kg 0.65kg

  • Valom. pienelis CIF CREAM LEMON FRESH, 250ml

    Valom. pienelis CIF CREAM LEMON FRESH, 250ml

    2.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,20 €/l

  • Balt.saus.vynas COMTE DUMAS BORDEAUX, 0,75l
    Pagaminta Prancūzijoje

    Balt.saus.vynas COMTE DUMAS BORDEAUX, 0,75l

    8.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,79 €/l

  • Vanilės skon. desertas su griet. EHRMANN,190g

    Vanilės skon. desertas su griet. EHRMANN,190g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,89 €/kg

  • Lęšiai SKANĖJA, 500 g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Lęšiai SKANĖJA, 500 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,58 €/kg

  • Žol. arbata su kanap. ŽOLYNĖLIS RELAX, 30 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Žol. arbata su kanap. ŽOLYNĖLIS RELAX, 30 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 86,33 €/kg

  • Higien.paketai LIBRESSE MAXI NORMAL, 10 vnt.
    2 ir daugiau
    -40%
    1
    55 €
    2,59 €
    0,16 €/vnt.

    Higien.paketai LIBRESSE MAXI NORMAL, 10 vnt.

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,26 €/vnt.

  • Pelėsinis sūris GORGONZOLA DOLCE, 200g
    Be laktozės

    Pelėsinis sūris GORGONZOLA DOLCE, 200g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,95 €/kg

  • Triufeliai PERGALĖ CLASSIC, 200g
    2 ir daugiau
    -30%
    2
    51 €
    3,59 €
    12,55 €/kg

    Triufeliai PERGALĖ CLASSIC, 200g

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,95 €/kg

  • Švž.triušienos mėsos juost.LAPINO PUOTA,200g
    Rinkis sveikiau

    Švž.triušienos mėsos juost.LAPINO PUOTA,200g

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,45 €/kg

  • Virtas vištienos vyniotinis su kmynais, 150 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Virtas vištienos vyniotinis su kmynais, 150 g

    2.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,67 €/kg

  • Gaivusis gėrimas SCHWEPPES PINK MIXER, 1,5 l
    Gera kaina kasdien

    Gaivusis gėrimas SCHWEPPES PINK MIXER, 1,5 l

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,93 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Malta kava LAVAZZA QUALITA ROSSA, 250 g
    4
    69 €
    18,76 €/kg

    Malta kava LAVAZZA QUALITA ROSSA, 250 g

    8.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 34,36 €/kg

  • Kmynai SALDVA, 35g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kmynai SALDVA, 35g

    0.82 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,43 €/kg

  • Juod. arb. IMPRA ROYAL ELIXIER KNIGHT, 100 g

    Juod. arb. IMPRA ROYAL ELIXIER KNIGHT, 100 g

    3.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 30,90 €/kg

  • Karštai rūkyta argentininė jūros lydeka, 1 kg
    Rinkis sveikiau

    Karštai rūkyta argentininė jūros lydeka, 1 kg

    13.59 € už kg

    Kaina už vienetą: 13,59 €/kg

    Apytikslis prekės kiekis vienetais:

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • Česnakinė druska SANTA MARIA, 40g

    Česnakinė druska SANTA MARIA, 40g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,25 €/kg

  • Maltos mėsos prieskoniai SANTA MARIA, 30g

    Maltos mėsos prieskoniai SANTA MARIA, 30g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 36,33 €/kg

  • Žuvies prieskoniai krap., SANTA MARIA, 25g

    Žuvies prieskoniai krap., SANTA MARIA, 25g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 43,60 €/kg

  • Vafliniai batonėliai KINDER BUENO MINI, 108g
    2 ir daugiau
    -30%
    2
    65 €
    3,79 €
    24,54 €/kg

    Vafliniai batonėliai KINDER BUENO MINI, 108g

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,09 €/kg

  • Troškinta jautiena RIMI, 250g
    -35%
    2
    79 €
    11,16 €/kg

    Troškinta jautiena RIMI, 250g

    4.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,16 €/kg

  • Arbatiniai traškučiai TALER, 180 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Arbatiniai traškučiai TALER, 180 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,06 €/kg

  • Šok. plombyras vafl. p. NYKŠTUKAS, 130ml /72g
    Pagaminta Lietuvoje

    Šok. plombyras vafl. p. NYKŠTUKAS, 130ml /72g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,53 €/kg

  • Pienas MŪ, UAT, 1 % rieb., 1 l
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Pienas MŪ, UAT, 1 % rieb., 1 l

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,09 €/l

  • Stiklo ker. valiklis FROSCH citr. kv., 300 ml

    Stiklo ker. valiklis FROSCH citr. kv., 300 ml

    4.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,97 €/l

  • Balt. p. sald. vynas RUPPERTSBERGER, 11%, 3 l
    Pagaminta Vokietijoje

    Balt. p. sald. vynas RUPPERTSBERGER, 11%, 3 l

    22.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,66 €/l

  • Batų kremas SILVER,50ml,neutralus

    Batų kremas SILVER,50ml,neutralus

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,80 €/l

  • Tekila AGAVITA GOLD, 38 %, 0,7l

    Tekila AGAVITA GOLD, 38 %, 0,7l

    24.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 34,84 €/l

  • Rūkytas ROKIŠKIO ferment. sūris, 43 %, 1 kg
    10
    20 €
    10,20 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Rūkytas ROKIŠKIO ferment. sūris, 43 %, 1 kg

    12.75 € už kg

    Kaina už vienetą: 12,75 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.35 kg 0.35kg

  • Piešimo sąsiuvinis
    Pagaminta Lietuvoje

    Piešimo sąsiuvinis

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,49 €/vnt.

  • Virta SAMSONO DAKTARIŠKA dešra, a. r., 160 g
    1
    29 €
    8,06 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Virta SAMSONO DAKTARIŠKA dešra, a. r., 160 g

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,06 €/kg

  • Sausainiai MILKA CHOCOLATE CHIP, 135 g

    Sausainiai MILKA CHOCOLATE CHIP, 135 g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,41 €/kg

  • Kavos pupelės SELECTION BRAZIL, 1 kg
    -25%
    17
    24 €
    17,24 €/kg

    Kavos pupelės SELECTION BRAZIL, 1 kg

    22.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,99 €/kg

  • B.saus.v.JP.CHENET COLOMB.CHARDONNAY,11,5%,3l
    Pagaminta Prancūzijoje

    B.saus.v.JP.CHENET COLOMB.CHARDONNAY,11,5%,3l

    21.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,33 €/l

Filtrai

Filtrai