Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • DVARO steril. plakamoji grietinėlė, 35%,450ml
    Pagaminta Lietuvoje

    DVARO steril. plakamoji grietinėlė, 35%,450ml

    4.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,64 €/kg

  • Negazuotas mineralinis vanduo NEPTŪNAS, 1,5l
    0
    49 €
    0,33 €/l
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Negazuotas mineralinis vanduo NEPTŪNAS, 1,5l

    0.86 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,57 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Kepimo milteliai, 30g
    0
    27 €
    9,00 €/kg

    Kepimo milteliai, 30g

    0.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,00 €/kg

  • Kalendra RIMI, 20g

    Kalendra RIMI, 20g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 59,50 €/kg

  • Juoda duona AGOTOS, 375 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Juoda duona AGOTOS, 375 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,44 €/kg

  • Lašišų filė be kaulų, be odos, RIMI, 250 g
    Rinkis sveikiau

    Lašišų filė be kaulų, be odos, RIMI, 250 g

    8.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,96 €/kg

  • Kriaušės GUYOT, 60-70mm, 1 kl., 1kg
    Rinkis sveikiau

    Kriaušės GUYOT, 60-70mm, 1 kl., 1kg

    2.29 € už kg

    Kaina už vienetą: 2,29 €/kg

    Apytikslis prekės kiekis vienetais:

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.5 kg 0.5kg

  • Majonezas HELLMANN'S ORIGINAL, 855 ml
    3
    39 €
    3,96 €/l

    Majonezas HELLMANN'S ORIGINAL, 855 ml

    7.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,76 €/l

  • Lukštentos moliūgų sėklos ARIMEX, 100g
    -40%
    1
    43 €
    14,30 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Lukštentos moliūgų sėklos ARIMEX, 100g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,90 €/kg

  • Ekologiški grikiai DOBELE, 500 g
    Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ekologiški grikiai DOBELE, 500 g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,78 €/kg

  • Rauginti kopūstai su spanguolėmis, 800 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Rauginti kopūstai su spanguolėmis, 800 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,99 €/kg

  • Virtos MAŽYLIŲ dešrelės su jod.,druska,210g
    Pagaminta Lietuvoje

    Virtos MAŽYLIŲ dešrelės su jod.,druska,210g

    1.99 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,99 €

    Kaina už vienetą: 9,48 €/kg

  • Pop. rankšluostis ZEWA WISCH&WEG, 2sl., 2rit.
    -50%
    2
    74 €
    1,37 €/vnt.

    Pop. rankšluostis ZEWA WISCH&WEG, 2sl., 2rit.

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,75 €/vnt.

  • Meksikietiškos tortilijos TEX MEX, 371g

    Meksikietiškos tortilijos TEX MEX, 371g

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,22 €/kg

  • Plautų salotų mišinys FIT&EASY FAMILY, 150 g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Plautų salotų mišinys FIT&EASY FAMILY, 150 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,60 €/kg

  • Ekol.citrinos PRIMOFIORE, 2kl,500g
    Rinkis sveikiau Ekologiškas

    Ekol.citrinos PRIMOFIORE, 2kl,500g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,98 €/kg

  • Raudonieji greipfrutai, 1 kl., 1 kg
    Rinkis sveikiau

    Raudonieji greipfrutai, 1 kl., 1 kg

    1.69 € už kg

    Kaina už vienetą: 1,69 €/kg

    Apytikslis prekės kiekis vienetais:

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.5 kg 0.5kg

  • Grūdėta varškė su grietinėle 3% RIMI, 500G
    Rinkis sveikiau
    Gera kaina kasdien

    Grūdėta varškė su grietinėle 3% RIMI, 500G

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,58 €/kg

  • Makaronai LA MOLISANA FARFALLE, 500 g
    1
    09 €
    2,18 €/kg

    Makaronai LA MOLISANA FARFALLE, 500 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,78 €/kg

  • Jūržolės užkandis SAMLIP, 12g
    Gera kaina kasdien

    Jūržolės užkandis SAMLIP, 12g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 182,50 €/kg

  • Švž. sūrio gam. PHILADELPHIA ORIGINAL, 200 g
    2
    49 €
    12,45 €/kg

    Švž. sūrio gam. PHILADELPHIA ORIGINAL, 200 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,95 €/kg

  • Svogūnai SHALLOT BANANA RIMI, 300 g
    Rinkis sveikiau

    Svogūnai SHALLOT BANANA RIMI, 300 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,30 €/kg

  • Š.rūk. kiaulienos šoninė BIOVELA, a.r., 140g
    Pagaminta Lietuvoje

    Š.rūk. kiaulienos šoninė BIOVELA, a.r., 140g

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,07 €/kg

  • Sūris RIMI SMART TILSIT 45%, 250 g
    Be laktozės Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Sūris RIMI SMART TILSIT 45%, 250 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,76 €/kg

  • Kiet. sūris DŽIUGAS, 40% rieb., 100g (tark.)
    Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Kiet. sūris DŽIUGAS, 40% rieb., 100g (tark.)

    1.65 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,19 €

    Kaina už vienetą: 16,50 €/kg

  • Gaz.natūral. mineralinis vanduo BIRUTĖ, 1,5l
    Pagaminta Lietuvoje

    Gaz.natūral. mineralinis vanduo BIRUTĖ, 1,5l

    0.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,57 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Mandarinai Nadorcott, 1 kl., kg
    1
    99 €
    1,99 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Mandarinai Nadorcott, 1 kl., kg

    2.39 € už kg

    Kaina už vienetą: 2,39 €/kg

    Apytikslis prekės kiekis vienetais:

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.58 kg 0.58kg

  • Varšk. sūrelis su želė g. MAGIJA, 23,9 %, 45g
    Be glitimo Pagaminta Lietuvoje

    Varšk. sūrelis su želė g. MAGIJA, 23,9 %, 45g

    0.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,44 €/kg

  • Humusas RIMI PLANET su karameliz.svogūn.,180g
    Tinka veganams

    Humusas RIMI PLANET su karameliz.svogūn.,180g

    2.04 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,55 €

    Kaina už vienetą: 11,33 €/kg

  • Džiūvėsėliai RIMI, 400g
    Pagaminta Lietuvoje

    Džiūvėsėliai RIMI, 400g

    2.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,37 €/kg

  • Glaist. varškės sūrelis su aguon. URIGA, 50 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Glaist. varškės sūrelis su aguon. URIGA, 50 g

    0.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,00 €/kg

  • Smulki jūros druska RIMI, 500g

    Smulki jūros druska RIMI, 500g

    0.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,30 €/kg

  • Geltonieji melionai Honey Dew, 1 kg
    Rinkis sveikiau

    Geltonieji melionai Honey Dew, 1 kg

    2.49 € už kg

    Kaina už vienetą: 2,49 €/kg

    Apytikslis prekės kiekis vienetais:

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:1.8 kg 1.8kg

  • Virtos GIMINIŲ dešrelės, a.r., 860g
    3
    99 €
    4,64 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Virtos GIMINIŲ dešrelės, a.r., 860g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,80 €/kg

  • Fasuotos plautos morkos NKP, 1 kg
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Fasuotos plautos morkos NKP, 1 kg

    1.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,65 €/kg

  • Plikyta KLAIPĖDOS duona, 380g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Plikyta KLAIPĖDOS duona, 380g

    0.77 € už vnt.
    Įprasta kaina: 1,39 €

    Kaina už vienetą: 2,03 €/kg

  • Šiukšlių maišai PACLAN Premium 35l,15vnt
    -50%
    1
    22 €
    0,08 €/vnt.

    Šiukšlių maišai PACLAN Premium 35l,15vnt

    2.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,16 €/vnt.

  • Valg. ledai su mišk. uog. įd. RIMI, 120ml/72g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Valg. ledai su mišk. uog. įd. RIMI, 120ml/72g

    0.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,42 €/kg

  • Makaronai LA MOLISANA RADIATORI, 500 g
    1
    09 €
    2,18 €/kg

    Makaronai LA MOLISANA RADIATORI, 500 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,78 €/kg

  • Šaldytas trijų daržovių mišinys RIMI, 400 g
    Rinkis sveikiau
    Gera kaina kasdien

    Šaldytas trijų daržovių mišinys RIMI, 400 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,97 €/kg

Filtrai

Filtrai