Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • VARĖNOS varšk. sūrelis lazd.rieš., 26,5%, 40g
    Pagaminta Lietuvoje

    VARĖNOS varšk. sūrelis lazd.rieš., 26,5%, 40g

    0.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,75 €/kg

  • Maisto pap. vitam.C ICA ananasų sk., 20 tabl.
    -30%
    1
    39 €
    0,07 €/vnt.

    Maisto pap. vitam.C ICA ananasų sk., 20 tabl.

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,10 €/vnt.

  • Maisto pap. vitam.C ICA apels. sk., 20 tabl.
    -30%
    1
    39 €
    0,07 €/vnt.

    Maisto pap. vitam.C ICA apels. sk., 20 tabl.

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,10 €/vnt.

  • Ananasų ir kokosų sultys PFANNER, 1 l
    2
    09 €
    2,09 €/l

    Ananasų ir kokosų sultys PFANNER, 1 l

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,99 €/l

  • Raud.sausas vynas ANCIEN TEMPS MERLOT, 0,75l
    Pagaminta Prancūzijoje

    Raud.sausas vynas ANCIEN TEMPS MERLOT, 0,75l

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,32 €/l

  • Penkių pipirų mišinys SELECTION BY RIMI, 40g
    -30%
    2
    44 €
    61,00 €/kg

    Penkių pipirų mišinys SELECTION BY RIMI, 40g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 87,25 €/kg

  • Žemės riešutų plombyras KAR KAR, 150ml/90g
    Pagaminta Lietuvoje

    Žemės riešutų plombyras KAR KAR, 150ml/90g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,33 €/kg

  • Kavos kapsulės LOR PROFONDO, 10 vnt. 52 g
    3
    79 €
    0,38 €/vnt.

    Kavos kapsulės LOR PROFONDO, 10 vnt. 52 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,50 €/vnt.

  • Šokoladas KINDER T8, 100g

    Šokoladas KINDER T8, 100g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,90 €/kg

  • Šviesi bemielė duona PONIŠKA, 600 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Šviesi bemielė duona PONIŠKA, 600 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,15 €/kg

  • Saus.plaukų šampūnas SYOSS ANTI-GREASE, 200ml
    5
    29 €
    26,45 €/l

    Saus.plaukų šampūnas SYOSS ANTI-GREASE, 200ml

    8.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 42,45 €/l

  • Hig. naktiniai paketai LADY ANION, 8vnt.
    2 ir daugiau
    -40%
    2
    13 €
    3,55 €
    2,13 €/vnt.

    Hig. naktiniai paketai LADY ANION, 8vnt.

    3.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,55 €/vnt.

  • Gaz. gėrimas SELITA KLASIKA TARCHUNAS, 1,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Gaz. gėrimas SELITA KLASIKA TARCHUNAS, 1,5 l

    1.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,10 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Putoj.vynas MARCEL MARTIN CREMANT, 0,75l
    Pagaminta Prancūzijoje

    Putoj.vynas MARCEL MARTIN CREMANT, 0,75l

    10.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,65 €/l

  • Vanil. valg. ledai su karam. DIONE, 90ml/ 79g
    Pagaminta Lietuvoje

    Vanil. valg. ledai su karam. DIONE, 90ml/ 79g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,99 €/kg

  • Ruoš. makaronams SPAG.,BOLOG., MAGGI IDEA,44g
    0
    83 €
    17,66 €/kg

    Ruoš. makaronams SPAG.,BOLOG., MAGGI IDEA,44g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,57 €/kg

  • Trašk.višt.priesk. mišinys SANTA MARIA, 50g

    Trašk.višt.priesk. mišinys SANTA MARIA, 50g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 43,80 €/kg

  • Kiet. sūris DŽIUGAS 24 mėn. DELICATE, 40g
    Be glitimo Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Kiet. sūris DŽIUGAS 24 mėn. DELICATE, 40g

    0.75 € už vnt.
    Įprasta kaina: 0,99 €

    Kaina už vienetą: 18,75 €/kg

  • Pleistras HANSAPLAST UNIVERSAL, 10 vnt.

    Pleistras HANSAPLAST UNIVERSAL, 10 vnt.

    3.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,31 €/vnt.

  • Dantų šepet. JORDAN CLEAN SMILE MEDIUM, 1vnt.

    Dantų šepet. JORDAN CLEAN SMILE MEDIUM, 1vnt.

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,79 €/vnt.

  • Karšto rūkymo lašišų nugara RIMI SMART, 1 kg
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Karšto rūkymo lašišų nugara RIMI SMART, 1 kg

    3.85 € už kg

    Kaina už vienetą: 3,85 €/kg

    Apytikslis prekės kiekis vienetais:

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.5 kg 0.5kg

  • Pomidorų sultys RIMI, 3 l
    -25%
    3
    74 €
    1,25 €/l

    Pomidorų sultys RIMI, 3 l

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,66 €/l

  • Česnakiniai pipirai SANTA MARIA, 70g

    Česnakiniai pipirai SANTA MARIA, 70g

    2.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 40,71 €/kg

  • Olandiškas sūris RIMI, 45% rieb., 500g
    -25%
    2
    99 €
    5,98 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Olandiškas sūris RIMI, 45% rieb., 500g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,98 €/kg

  • Makaron., OYAKATA JAPAN CHICKEN TERIYAKI, 96g

    Makaron., OYAKATA JAPAN CHICKEN TERIYAKI, 96g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,94 €/kg

  • Džiovintos slyvos be kauliukų AWAKE, 150 g

    Džiovintos slyvos be kauliukų AWAKE, 150 g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,93 €/kg

  • Šviesi bemielė NAMINĖ duona, 300g
    Tinka vegetarams Pagaminta Lietuvoje

    Šviesi bemielė NAMINĖ duona, 300g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,97 €/kg

  • Ekologiški česnakų milteliai SANTA MARIA, 46g
    Ekologiškas

    Ekologiški česnakų milteliai SANTA MARIA, 46g

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 82,39 €/kg

  • Kepimo milteliai RIMI, 30g
    -25%
    0
    26 €
    8,67 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Kepimo milteliai RIMI, 30g

    0.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,67 €/kg

  • Džiovintos slyvos be kauliukų ARIMEX, 140 g

    Džiovintos slyvos be kauliukų ARIMEX, 140 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,36 €/kg

  • Sausainis su žemės riešutų mase, 50 g
    -25%
    0
    97 €
    19,40 €/kg
    Tinka veganams Be glitimo

    Sausainis su žemės riešutų mase, 50 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,80 €/kg

  • Lietuviški moliūgai kepimui, kg
    -30%
    1
    08 €
    1,08 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Lietuviški moliūgai kepimui, kg

    1.55 € už kg

    Kaina už vienetą: 1,55 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:1.35 kg 1.35kg

  • Drėgnos servetėlės WATER WIPES, 48 vnt

    Drėgnos servetėlės WATER WIPES, 48 vnt

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,08 €/vnt.

  • Ekol. sviestin. moliūgų sriuba ACTIVUS, 400 g
    1
    65 €
    4,12 €/kg
    Tinka veganams Ekologiškas Tinka vegetarams

    Ekol. sviestin. moliūgų sriuba ACTIVUS, 400 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,97 €/kg

  • Baltym. saus. su šok., kakava FRANK&OLI, 50 g
    -25%
    0
    97 €
    19,40 €/kg

    Baltym. saus. su šok., kakava FRANK&OLI, 50 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,80 €/kg

  • Ekologiški žalieji lęšiai SALLING EKO, 400 g
    -25%
    2
    02 €
    5,05 €/kg
    Ekologiškas

    Ekologiški žalieji lęšiai SALLING EKO, 400 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,72 €/kg

  • Avižų gėrimas SALLING VEGGIE BARISTA, 1 l
    -25%
    1
    72 €
    1,72 €/l
    Tinka veganams
    Gera kaina kasdien

    Avižų gėrimas SALLING VEGGIE BARISTA, 1 l

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,29 €/l

  • Rozmarinas RIMI, 20g
    -30%
    0
    87 €
    43,50 €/kg

    Rozmarinas RIMI, 20g

    1.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 62,50 €/kg

  • Porcijinės duonelės TOSTE GOLDEN BITE, 240 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Porcijinės duonelės TOSTE GOLDEN BITE, 240 g

    1.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,46 €/kg

  • Pomidorai COEUR DE BOEUF, 1 klasė, 400 g

    Pomidorai COEUR DE BOEUF, 1 klasė, 400 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,47 €/kg

Filtrai

Filtrai