Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Ekol. jogurtas su mėlyn., aviet. AUGA, 350 g
    Ekologiškas Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Ekol. jogurtas su mėlyn., aviet. AUGA, 350 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,69 €/kg

  • Lietuviški moliūgai, kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Lietuviški moliūgai, kg

    1.29 € už kg

    Kaina už vienetą: 1,29 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:1.05 kg 1.05kg

  • Ekol. ferm. sūris DVARO, 50 %, raikyt., 150 g
    Ekologiškas Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Ekol. ferm. sūris DVARO, 50 %, raikyt., 150 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,60 €/kg

  • Ekol. migd. gėrimas SALLING VEGGIE, UHT, 1 l
    Tinka veganams Ekologiškas
    Gera kaina kasdien

    Ekol. migd. gėrimas SALLING VEGGIE, UHT, 1 l

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,59 €/l

  • Mėtos RIMI, 20g

    Mėtos RIMI, 20g

    1.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 62,50 €/kg

  • Pyragėlis su klevų sir., pekano rieš., 86 g
    Tinka vegetarams Pagaminta Lietuvoje

    Pyragėlis su klevų sir., pekano rieš., 86 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,19 €/kg

  • Ilgagrūd. basmati ryžiai RIMI PLANET, 400 g
    1
    09 €
    2,72 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Ilgagrūd. basmati ryžiai RIMI PLANET, 400 g

    1.61 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,02 €/kg

  • Paketai Lady Anion Day Use Duo Pack, 20
    2 ir daugiau
    -40%
    3
    11 €
    5,19 €
    0,16 €/vnt.

    Paketai Lady Anion Day Use Duo Pack, 20

    5.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,26 €/vnt.

  • Vištienos skonio makaronai OYAKATA, 89g

    Vištienos skonio makaronai OYAKATA, 89g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 20,36 €/kg

  • Virtos dešrelės dešrainiams HOT DOG, 910 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Virtos dešrelės dešrainiams HOT DOG, 910 g

    2.65 € už vnt.
    Įprasta kaina: 3,79 €

    Kaina už vienetą: 2,91 €/kg

  • Batų dezodorantas SILVER,100ml

    Batų dezodorantas SILVER,100ml

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 37,90 €/l

  • Jogurtas av. gran. GRAIKIŠKA AMFORA,2,4%,500g
    Pagaminta Lietuvoje

    Jogurtas av. gran. GRAIKIŠKA AMFORA,2,4%,500g

    2.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,70 €/kg

  • Šokoladiniai saldainiai RIMI, 250g
    2 ir daugiau
    -30%
    2
    51 €
    3,59 €
    10,04 €/kg

    Šokoladiniai saldainiai RIMI, 250g

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,36 €/kg

  • SOBA makaronai su grikių miltais AJI, 300 g

    SOBA makaronai su grikių miltais AJI, 300 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,97 €/kg

  • Kukurūzai BONDUELLE, 530g/360g

    Kukurūzai BONDUELLE, 530g/360g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,31 €/kg

  • Vanilinis plombyras KAR KAR, 130 ml / 70 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Vanilinis plombyras KAR KAR, 130 ml / 70 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,57 €/kg

  • K.r.dešrelės Medžiotojų ekstra,A,200g
    Pagaminta Lietuvoje

    K.r.dešrelės Medžiotojų ekstra,A,200g

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,95 €/kg

  • Kačių ėdalo rinkinys FELIX su lašiša, 4x85 g

    Kačių ėdalo rinkinys FELIX su lašiša, 4x85 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,03 €/kg

  • Vienk.indai maist.šald.350 ml,5vnt RIMI SMART
    Gera kaina kasdien

    Vienk.indai maist.šald.350 ml,5vnt RIMI SMART

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,30 €/vnt.

  • Balt.saus.vynas ANCIEN TEMPS SAUVIGNON, 0,75l
    Pagaminta Prancūzijoje

    Balt.saus.vynas ANCIEN TEMPS SAUVIGNON, 0,75l

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,32 €/l

  • Smulkintos kalendros SANTA MARIA, 20 g

    Smulkintos kalendros SANTA MARIA, 20 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 54,50 €/kg

  • Ličio baterija ENERGIZER CR2025 3V, 1 vnt.
    1
    29 €
    1,29 €/vnt.

    Ličio baterija ENERGIZER CR2025 3V, 1 vnt.

    2.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,15 €/vnt.

  • Gaivusis gėrimas SCHWEPPES PINK MIXER, 1,5 l
    Gera kaina kasdien

    Gaivusis gėrimas SCHWEPPES PINK MIXER, 1,5 l

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,93 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Gervuogės RIMI, 125 g
    Rinkis sveikiau

    Gervuogės RIMI, 125 g

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 30,32 €/kg

  • Viščiukų broilerių blauzdelės RIMI,A,1kg
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Viščiukų broilerių blauzdelės RIMI,A,1kg

    3.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 3,99 €/kg

  • Žali popieriniai puodeliai RIMI, 240ml,10vnt.

    Žali popieriniai puodeliai RIMI, 240ml,10vnt.

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,15 €/vnt.

  • Avietiniai trapučiai iš kviečių NATURE, 210g
    Pagaminta Lietuvoje

    Avietiniai trapučiai iš kviečių NATURE, 210g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,00 €/kg

  • Spalvoti cukraus pabarstukai RIMI, 100g

    Spalvoti cukraus pabarstukai RIMI, 100g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,90 €/kg

  • Grietin. svog. sk. krekeriai TUC MINI, 100 g

    Grietin. svog. sk. krekeriai TUC MINI, 100 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,90 €/kg

  • Alyvuogės KALAMATA be kaul. GAEA, 150 g/140g

    Alyvuogės KALAMATA be kaul. GAEA, 150 g/140g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,64 €/kg

  • Ekologiškas rūkytas sojų tofu BERIEF, 350 g
    Tinka veganams Rinkis sveikiau Ekologiškas Tinka vegetarams

    Ekologiškas rūkytas sojų tofu BERIEF, 350 g

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,83 €/kg

  • Kač.ėd. NUTRIBALANCE laš.menk.upėt.415g
    0
    75 €
    1,81 €/kg

    Kač.ėd. NUTRIBALANCE laš.menk.upėt.415g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,87 €/kg

  • Dantų pasta ELMEX OPTINAMEL PROFESSIONAL,75ml

    Dantų pasta ELMEX OPTINAMEL PROFESSIONAL,75ml

    9.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 126,53 €/l

  • Geriam. jogurt. tyrė SEMPER SMOOTHIE, 90 g

    Geriam. jogurt. tyrė SEMPER SMOOTHIE, 90 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,89 €/kg

  • Marinuoti artišokai aliejuje, 280 g/151g

    Marinuoti artišokai aliejuje, 280 g/151g

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,10 €/kg

  • SENOVIŠKI koldūnai su mėsos įd. KOGUS, 800 g
    Pagaminta Lietuvoje

    SENOVIŠKI koldūnai su mėsos įd. KOGUS, 800 g

    8.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,24 €/kg

  • Svarainių ir opuncijų sk. arbata LOYD, 34 g

    Svarainių ir opuncijų sk. arbata LOYD, 34 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 87,94 €/kg

  • Žalioji arbata su jazminu AHMAD TEA, 100 g

    Žalioji arbata su jazminu AHMAD TEA, 100 g

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 44,90 €/kg

  • Indų plovimo balzamas TRI-BIO, 840ml

    Indų plovimo balzamas TRI-BIO, 840ml

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,94 €/l

  • Ekol. banan. kriauš. mang. tyrelė HIPP, 100 g
    1
    29 €
    12,90 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. banan. kriauš. mang. tyrelė HIPP, 100 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,90 €/kg

Filtrai

Filtrai