Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Š. r. atl. lašišų juostelės RIMI SMART, 200 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Š. r. atl. lašišų juostelės RIMI SMART, 200 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,95 €/kg

  • Ving. pj. sūr. sk. bul. trašk. ESTRELLA, 180g
    1
    59 €
    8,83 €/kg

    Ving. pj. sūr. sk. bul. trašk. ESTRELLA, 180g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,72 €/kg

  • 3 in 1 valiklis TRI-BIO, 420 ml
    3
    19 €
    7,60 €/l

    3 in 1 valiklis TRI-BIO, 420 ml

    4.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,93 €/l

  • Itališkos žolelės KOTANYI, 17g
    0
    83 €
    48,82 €/kg

    Itališkos žolelės KOTANYI, 17g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 70,00 €/kg

  • Rudasis cukrus RIMI, 1kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Rudasis cukrus RIMI, 1kg

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,99 €/kg

  • Pjaustytas puskietis sūris SVALIA 45 %, 150 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Pjaustytas puskietis sūris SVALIA 45 %, 150 g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,27 €/kg

  • Slyvų nektaras CIDO, 1 l

    Slyvų nektaras CIDO, 1 l

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,29 €/l

  • Higien.įklotai LIBRESSE CLASSIC, 50vnt
    2 ir daugiau
    -40%
    1
    25 €
    2,09 €
    0,03 €/vnt.

    Higien.įklotai LIBRESSE CLASSIC, 50vnt

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,04 €/vnt.

  • Šald. mielinė sluoksniuota tešla RIMI, 500 g
    Gera kaina kasdien

    Šald. mielinė sluoksniuota tešla RIMI, 500 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,18 €/kg

  • Indų ploviklis citrinų kvapo CLERIT, 500ml

    Indų ploviklis citrinų kvapo CLERIT, 500ml

    0.68 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,36 €/l

  • Neraf. cukranendrių cukrus DAN SUKKER, 750g

    Neraf. cukranendrių cukrus DAN SUKKER, 750g

    3.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,20 €/kg

  • Žiebtuvelis RIMI

    Žiebtuvelis RIMI

    0.58 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,58 €/vnt.

  • Ekol. MAMUKO obuolių tyrelė, 4 mėn, 100 g
    Ekologiškas Be glitimo Be pieno Be laktozės

    Ekol. MAMUKO obuolių tyrelė, 4 mėn, 100 g

    1.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,50 €/kg

  • Malti juodieji pipirai SANTA MARIA, 45g

    Malti juodieji pipirai SANTA MARIA, 45g

    3.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 86,44 €/kg

  • Gr. ir žol. sk. bulvių traškučiai LAYS, 250 g

    Gr. ir žol. sk. bulvių traškučiai LAYS, 250 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,96 €/kg

  • BRUSCHETTA pap. kump. SELECT. BY RIMI, 130 g

    BRUSCHETTA pap. kump. SELECT. BY RIMI, 130 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,00 €/kg

  • Kons. anan. griež. sirupe RIMI, 825 g / 490 g

    Kons. anan. griež. sirupe RIMI, 825 g / 490 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,49 €/kg

  • Vienk.indai maist.šald.500 ml,5vnt RIMI SMART
    Gera kaina kasdien

    Vienk.indai maist.šald.500 ml,5vnt RIMI SMART

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,30 €/vnt.

  • Raud.saus.vynas COMTE DUMAS BORDEAUX, 0,75l
    Pagaminta Prancūzijoje

    Raud.saus.vynas COMTE DUMAS BORDEAUX, 0,75l

    8.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,92 €/l

  • Broilerių filė gabaliukai be antibiotikų,500g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Broilerių filė gabaliukai be antibiotikų,500g

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,98 €/kg

  • Kvietiniai miltai MALSENA SELF RAISING, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Kvietiniai miltai MALSENA SELF RAISING, 1 kg

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,59 €/kg

  • J. arbata BASILUR LEAF OF CEYLON UVA, 100 g

    J. arbata BASILUR LEAF OF CEYLON UVA, 100 g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 59,90 €/kg

  • Žolelių arbata ŽOLYNĖLIS SAPNAS, 30 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Žolelių arbata ŽOLYNĖLIS SAPNAS, 30 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 86,33 €/kg

  • Gazuotas citrinų skonio gėrimas RASA, 2l
    1
    19 €
    0,60 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Gazuotas citrinų skonio gėrimas RASA, 2l

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,00 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Džinas STRANGE LUVE PINK, 40 %, 0,7l

    Džinas STRANGE LUVE PINK, 40 %, 0,7l

    18.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,41 €/l

  • Žuvies priesk. žol. mišinys SANTA MARIA, 15g

    Žuvies priesk. žol. mišinys SANTA MARIA, 15g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 72,67 €/kg

  • Aštrūs mėsos prieskoniai SANTA MARIA, 20g

    Aštrūs mėsos prieskoniai SANTA MARIA, 20g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 54,50 €/kg

  • Vištienos prieskoniai SANTA MARIA, 30g

    Vištienos prieskoniai SANTA MARIA, 30g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 36,33 €/kg

  • Kietasis sūris PARNIDŽIO, 38% riebumo,  200g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kietasis sūris PARNIDŽIO, 38% riebumo, 200g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,95 €/kg

  • Avižinė košė su persikais RIMI, 55 g

    Avižinė košė su persikais RIMI, 55 g

    0.84 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,27 €/kg

  • Braškių sk. geriam. jogurtas RIMI SMART, 1 kg
    Gera kaina kasdien

    Braškių sk. geriam. jogurtas RIMI SMART, 1 kg

    0.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,95 €/kg

  • Universalūs prieskoniai SANTA MARIA, 160g

    Universalūs prieskoniai SANTA MARIA, 160g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,94 €/kg

  • Fejerverkai tortams 14cm 4vnt

    Fejerverkai tortams 14cm 4vnt

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,87 €/vnt.

  • LIETUVIŠKAS ORIGINALUS majonezas KKF,73%,620g
    Pagaminta Lietuvoje

    LIETUVIŠKAS ORIGINALUS majonezas KKF,73%,620g

    3.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,73 €/kg

  • Saldainiai PUPA, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Saldainiai PUPA, 1 kg

    8.39 € už kg

    Kaina už vienetą: 8,39 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • Sviesto skonio buvių košė MAGGI, 35g
    0
    59 €
    16,86 €/kg

    Sviesto skonio buvių košė MAGGI, 35g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,29 €/kg

  • Saldiklių mišinys STEVIJA ALVO, 300 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Saldiklių mišinys STEVIJA ALVO, 300 g

    4.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,30 €/kg

  • Muilas DOVE CREAM, 90g
    0
    87 €
    9,67 €/kg

    Muilas DOVE CREAM, 90g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,44 €/kg

  • Sūris RIMI SMART TILSIT, 45 % rieb., 1 kg
    Be laktozės Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Sūris RIMI SMART TILSIT, 45 % rieb., 1 kg

    4.95 € už kg

    Kaina už vienetą: 4,95 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.28 kg 0.28kg

  • Traškus migdolų riešutų kremas ULDUKAS, 250 g
    Tinka veganams Pagaminta Lietuvoje

    Traškus migdolų riešutų kremas ULDUKAS, 250 g

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,96 €/kg

Filtrai

Filtrai