Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Knyga GYVŪNAI. SKAITINIAI MAŽIESIEMS
    Naujiena

    Knyga GYVŪNAI. SKAITINIAI MAŽIESIEMS

    8.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,09 €/vnt.

  • Knyga SANTUOKA
    Naujiena Pagaminta Lietuvoje

    Knyga SANTUOKA

    21.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,39 €/vnt.

  • Knyga KAIMYNAS
    Naujiena Pagaminta Lietuvoje

    Knyga KAIMYNAS

    22.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,59 €/vnt.

  • Knyga TIRŠTESNIS UŽ VANDENĮ
    Naujiena Pagaminta Lietuvoje

    Knyga TIRŠTESNIS UŽ VANDENĮ

    19.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,19 €/vnt.

  • Knyga BŪTI JOHNU LEHNONU. NERAMUS GYVEN.
    Naujiena Pagaminta Lietuvoje

    Knyga BŪTI JOHNU LEHNONU. NERAMUS GYVEN.

    33.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,79 €/vnt.

  • Knyga LIP. IR UŽD. SKRYN. PROTING. BERN.
    Naujiena

    Knyga LIP. IR UŽD. SKRYN. PROTING. BERN.

    13.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,89 €/vnt.

  • Knyga TIK TAK. MAŽYLIŲ PRAMOGOS
    Naujiena

    Knyga TIK TAK. MAŽYLIŲ PRAMOGOS

    4.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,59 €/vnt.

  • Knyga MAŽYLIŲ MOKYKLĖLĖ. PIRMOSIOS KNYG.
    Naujiena

    Knyga MAŽYLIŲ MOKYKLĖLĖ. PIRMOSIOS KNYG.

    14.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,99 €/vnt.

  • Knyga STEBUKLINGASIS RAIDYNAS
    Naujiena Pagaminta Lietuvoje

    Knyga STEBUKLINGASIS RAIDYNAS

    11.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,49 €/vnt.

  • Knyga SUD. BAIS. SAP. SVEIKI GRAŽ. SAPN.
    Naujiena

    Knyga SUD. BAIS. SAP. SVEIKI GRAŽ. SAPN.

    8.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,09 €/vnt.

  • Knyga PYPLIUKŲ PASAK. 2 MAŽ. KN. 6 IST.
    Naujiena

    Knyga PYPLIUKŲ PASAK. 2 MAŽ. KN. 6 IST.

    8.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,09 €/vnt.

  • Knyga KAS PASAKĖ MŪ
    Naujiena

    Knyga KAS PASAKĖ MŪ

    5.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,79 €/vnt.

  • Knyga ŠUNIUKO PUPIO IŠKYLA
    Naujiena

    Knyga ŠUNIUKO PUPIO IŠKYLA

    8.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,09 €/vnt.

  • Knyga KAS TAI. MAŽYLIŲ PRAMOGOS
    Naujiena

    Knyga KAS TAI. MAŽYLIŲ PRAMOGOS

    4.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,59 €/vnt.

  • Mot.rut.antip.NIVEA INVISIB. BLACK&WHITE,50ml

    Mot.rut.antip.NIVEA INVISIB. BLACK&WHITE,50ml

    5.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 103,00 €/l

  • RAMEN vermišelių sriuba SHIN RAMYUN,120g
    Gera kaina kasdien

    RAMEN vermišelių sriuba SHIN RAMYUN,120g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,08 €/kg

  • Rausvi popier. puodeliai RIMI, 240ml, 10 vnt.

    Rausvi popier. puodeliai RIMI, 240ml, 10 vnt.

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,15 €/vnt.

  • R.saus. v. J.P. CHENET CABERNET SYRAH, 13%,3l
    Pagaminta Prancūzijoje

    R.saus. v. J.P. CHENET CABERNET SYRAH, 13%,3l

    21.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,33 €/l

  • Plėšoma sūrio lazdelė PIK-NIK, 40% rieb., 20g
    Pagaminta Lietuvoje

    Plėšoma sūrio lazdelė PIK-NIK, 40% rieb., 20g

    0.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,50 €/kg

  • Kakav. sausainiai krem.be cukr., GULLON, 210g
    Tinka veganams

    Kakav. sausainiai krem.be cukr., GULLON, 210g

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,38 €/kg

  • TOM YUM skonio sriuba THAI CHOICE, 85g

    TOM YUM skonio sriuba THAI CHOICE, 85g

    1.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,06 €/kg

  • Žal. alyvuogės su kaul. BENESCA, 295 g /170 g

    Žal. alyvuogės su kaul. BENESCA, 295 g /170 g

    4.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,82 €/kg

  • Šald., virtos šiaur. dryžak. krevetės, 180 g
    Sertifikuota pagal MSC žūklės rajonų aplinkos apsaugos standartą Rinkis sveikiau

    Šald., virtos šiaur. dryžak. krevetės, 180 g

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 38,83 €/kg

  • Dantų pasta ECODENTA Vytautas,100ml
    4
    19 €
    41,90 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Dantų pasta ECODENTA Vytautas,100ml

    5.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 52,90 €/l

  • Žal. alyv. su papr. RIMI SMART, 180 g / 80 g
    Gera kaina kasdien

    Žal. alyv. su papr. RIMI SMART, 180 g / 80 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,88 €/kg

  • Sviestiniai sausainiai SELECTION, 100 g

    Sviestiniai sausainiai SELECTION, 100 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,90 €/kg

  • Mikropluošto šluostė SPONTEX, 1vnt

    Mikropluošto šluostė SPONTEX, 1vnt

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,89 €/vnt.

  • Pomidorų skonio makaronai KNORR, 65 g

    Pomidorų skonio makaronai KNORR, 65 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,15 €/kg

  • Mėtų, ment.sk.becukr.kramt. guma, ORBIT, 14g

    Mėtų, ment.sk.becukr.kramt. guma, ORBIT, 14g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 63,57 €/kg

  • Stiklo valiklis su bioalkoholiu FROSCH, 1 l

    Stiklo valiklis su bioalkoholiu FROSCH, 1 l

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,99 €/l

  • Varškės žagarėliai, 1kg
    Tinka vegetarams Pagaminta Lietuvoje

    Varškės žagarėliai, 1kg

    13.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 13,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • Žurnalas SAVAITĖ /4/
    Pagaminta Lietuvoje

    Žurnalas SAVAITĖ /4/

    0.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,85 €/vnt.

  • Varšk.sūr.MAGIJA su saus.sk.įd.21,6%r.40g
    Pagaminta Lietuvoje

    Varšk.sūr.MAGIJA su saus.sk.įd.21,6%r.40g

    0.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,25 €/kg

  • Viso grūdo aviž. dribsniai be gl. RIMI, 500 g
    Tinka veganams Be glitimo

    Viso grūdo aviž. dribsniai be gl. RIMI, 500 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,38 €/kg

  • Fetos sūris brand. statinėje PRINCIP, 150 g

    Fetos sūris brand. statinėje PRINCIP, 150 g

    2.79 € už vnt.
    Įprasta kaina: 3,29 €

    Kaina už vienetą: 18,60 €/kg

  • Gaz. apelsin. gėrimas su sald. SP ZERO, 0,33l
    0
    99 €
    3,00 €/l

    Gaz. apelsin. gėrimas su sald. SP ZERO, 0,33l

    1.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,39 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Kukurūzų lazd. su topinambais MORKŪNAS, 100 g
    Tinka veganams Pagaminta Lietuvoje

    Kukurūzų lazd. su topinambais MORKŪNAS, 100 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,90 €/kg

  • Izotoninis multiv.sk. gėrimas OSHEE, 750ml

    Izotoninis multiv.sk. gėrimas OSHEE, 750ml

    1.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,33 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • KAIMIŠKI sausainiai KATU KATU, 300 g
    Pagaminta Lietuvoje

    KAIMIŠKI sausainiai KATU KATU, 300 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,97 €/kg

  • Ž. svogūnų sk. bulvių traškučiai LAYS, 130 g
    1
    59 €
    12,23 €/kg

    Ž. svogūnų sk. bulvių traškučiai LAYS, 130 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,62 €/kg

Filtrai

Filtrai