Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Bulvių košė RIMI, 200g

    Bulvių košė RIMI, 200g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,95 €/kg

  • Braškių sk. pieno gėrimas su vit. RASA, 200ml

    Braškių sk. pieno gėrimas su vit. RASA, 200ml

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,45 €/l

  • Arbūzų skonio kramtomoji guma ORBIT, 14g

    Arbūzų skonio kramtomoji guma ORBIT, 14g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 63,57 €/kg

  • Dantų past.ELMEX SENSITIVE PROFESSIONAL,75ml

    Dantų past.ELMEX SENSITIVE PROFESSIONAL,75ml

    10.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 138,53 €/l

  • GAMTOS raug. pasukos su slyv. sėl.,0,3%,0,5kg
    Pagaminta Lietuvoje

    GAMTOS raug. pasukos su slyv. sėl.,0,3%,0,5kg

    1.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,30 €/kg

  • Konservuoti svogūnėliai KKF, 330 g/190 g

    Konservuoti svogūnėliai KKF, 330 g/190 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,47 €/kg

  • Granola su kakava ir avietėmis, 450 g

    Granola su kakava ir avietėmis, 450 g

    6.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,42 €/kg

  • Unit. valikl. HARPIC POWER PLUS CITRUS, 750ml

    Unit. valikl. HARPIC POWER PLUS CITRUS, 750ml

    4.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,39 €/l

  • Pien. brašk. valg. ledai AURUM, 150 ml / 98 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Pien. brašk. valg. ledai AURUM, 150 ml / 98 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,22 €/kg

  • Atitirpinta spurga BUBBLE GUM DONUT, 55 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Atitirpinta spurga BUBBLE GUM DONUT, 55 g

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,55 €/kg

  • Gaz.citrinų,žal.citr.sk. gėrimas SPRITE,0,33l

    Gaz.citrinų,žal.citr.sk. gėrimas SPRITE,0,33l

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,30 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Šokoladinis batonėlis BOUNTY, 2 x 28,5g, 57g

    Šokoladinis batonėlis BOUNTY, 2 x 28,5g, 57g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,14 €/kg

  • Pjau. sūris GERMANTAS GOUDA, 45 % rieb. 300 g
    Be glitimo Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Pjau. sūris GERMANTAS GOUDA, 45 % rieb. 300 g

    3.49 € už vnt.
    Įprasta kaina: 4,39 €

    Kaina už vienetą: 11,63 €/kg

  • Sutiršt. pieno skonio sausainiai SELGA, 180 g
    0
    69 €
    3,83 €/kg

    Sutiršt. pieno skonio sausainiai SELGA, 180 g

    1.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,39 €/kg

  • Makaronai RIMI SPAGHETTI, 500 g

    Makaronai RIMI SPAGHETTI, 500 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,38 €/kg

  • Virta dešra UTENOS MĖSA,250g
    Pagaminta Lietuvoje

    Virta dešra UTENOS MĖSA,250g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,16 €/kg

  • Saldžiųjų paprikų lečas RIMI, 700 g

    Saldžiųjų paprikų lečas RIMI, 700 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,41 €/kg

  • Vitaminizuotas vanduo OSHEE ZERO, 555ml

    Vitaminizuotas vanduo OSHEE ZERO, 555ml

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,05 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Provanso žolelės KOTANYI, 17g
    0
    83 €
    48,82 €/kg

    Provanso žolelės KOTANYI, 17g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 70,00 €/kg

  • Pupelių sriuba KKF, 480 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Pupelių sriuba KKF, 480 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,23 €/kg

  • Pomidorų sultys HEINZ, 290 ml

    Pomidorų sultys HEINZ, 290 ml

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,86 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Žalioji arbata su jazminais RIMI, 40 g

    Žalioji arbata su jazminais RIMI, 40 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 62,25 €/kg

  • Duonos traškučiai sūr.česn., BON CHANCE, 240g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Duonos traškučiai sūr.česn., BON CHANCE, 240g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,63 €/kg

  • Kukurūzų spragėsiai su druska, ESTRELLA, 90g

    Kukurūzų spragėsiai su druska, ESTRELLA, 90g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,33 €/kg

  • Rud.ryž. trapučiai Himal.druska RICE UP, 120g
    Tinka veganams Be glitimo Be laktozės Tinka vegetarams

    Rud.ryž. trapučiai Himal.druska RICE UP, 120g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,58 €/kg

  • Cinam. sk. dribsniai NESTLE CINI MINIS, 645 g

    Cinam. sk. dribsniai NESTLE CINI MINIS, 645 g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,29 €/kg

  • Traškučiai TAFFEL NACHO CHEESE BALLS, 110g

    Traškučiai TAFFEL NACHO CHEESE BALLS, 110g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,91 €/kg

  • Surimio lazdelės RIMI, atšaldytos, 300 g
    1
    69 €
    5,63 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Surimio lazdelės RIMI, atšaldytos, 300 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,97 €/kg

  • Juodojo šokolado diskeliai RIMI, 100g

    Juodojo šokolado diskeliai RIMI, 100g

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 54,90 €/kg

  • Toskan. aug. kilm. užtepėlė VETO PATIFU, 100g
    Tinka veganams Tinka vegetarams

    Toskan. aug. kilm. užtepėlė VETO PATIFU, 100g

    1.29 € už vnt.
    Įprasta kaina: 1,59 €

    Kaina už vienetą: 12,90 €/kg

  • Aug. kilm. užtepėlė su gryb. VETO PATIFU,100g
    Tinka veganams Be pieno Tinka vegetarams

    Aug. kilm. užtepėlė su gryb. VETO PATIFU,100g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,90 €/kg

  • Tep.sūrelis su k. s. RAMBYNO, 50% rieb., 175g
    Pagaminta Lietuvoje

    Tep.sūrelis su k. s. RAMBYNO, 50% rieb., 175g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,37 €/kg

  • Vais. arbata su žem. ŽOLYNĖLIS, 20 pak., 50 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Vais. arbata su žem. ŽOLYNĖLIS, 20 pak., 50 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 49,80 €/kg

  • Dažančios tabl. tualet.vand. RIMI SMART,2x35g
    Gera kaina kasdien

    Dažančios tabl. tualet.vand. RIMI SMART,2x35g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,60 €/vnt.

  • Malti kardamonai SAUDA, 15g

    Malti kardamonai SAUDA, 15g

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 46,00 €/kg

  • Jalapeno paprikų griežinėliai ANIRA,350g/190g

    Jalapeno paprikų griežinėliai ANIRA,350g/190g

    2.05 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,79 €/kg

  • Padažas makar.dž.pom., SELECTION BY RIMI,350g

    Padažas makar.dž.pom., SELECTION BY RIMI,350g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,83 €/kg

  • Paklotai kūd., SANASET, 40 X 60 cm, 30 vnt.
    Gera kaina kasdien

    Paklotai kūd., SANASET, 40 X 60 cm, 30 vnt.

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,27 €/vnt.

  • Koldūnai su vištiena SKONIO TRADICIJA, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Koldūnai su vištiena SKONIO TRADICIJA, 1 kg

    9.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,79 €/kg

  • Krembr. sk. valg. ledai SUPER VIVA,170ml/100g
    1
    55 €
    15,50 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Krembr. sk. valg. ledai SUPER VIVA,170ml/100g

    2.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,50 €/kg

Filtrai

Filtrai