Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Knyga MAŽYLIŲ MOKYKLĖLĖ. GYVŪNAI
    Naujiena

    Knyga MAŽYLIŲ MOKYKLĖLĖ. GYVŪNAI

    14.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,99 €/vnt.

  • Višt. prieskoniai gelt.kar., SANTA MARIA, 24g

    Višt. prieskoniai gelt.kar., SANTA MARIA, 24g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 45,42 €/kg

  • Vidutinis dovanų krepšelis 17x23x10cm

    Vidutinis dovanų krepšelis 17x23x10cm

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,79 €/vnt.

  • Šald. didžkukuliai su mėsos įd. RESTERA, 400g
    Pagaminta Lietuvoje

    Šald. didžkukuliai su mėsos įd. RESTERA, 400g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,47 €/kg

  • Sausainiai MILKA CHOCO & CHOCO, 150 g

    Sausainiai MILKA CHOCO & CHOCO, 150 g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,93 €/kg

  • Žirklės  CENTRUM, 13 cm

    Žirklės CENTRUM, 13 cm

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,79 €/vnt.

  • Koldūnai su vištiena SKONIO TRADICIJA, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Koldūnai su vištiena SKONIO TRADICIJA, 400 g

    4.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,97 €/kg

  • Batonėlis 3 BIT, 46g

    Batonėlis 3 BIT, 46g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,35 €/kg

  • Gazuotas mineralinis vanduo NEPTŪNAS, 500 ml
    Pagaminta Lietuvoje

    Gazuotas mineralinis vanduo NEPTŪNAS, 500 ml

    0.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,30 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Muskatų riešutai SANTA MARIA, 10g

    Muskatų riešutai SANTA MARIA, 10g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 189,00 €/kg

  • Baterija ENERGIZER POWER 9V 522, 1 vnt.
    2
    93 €
    2,93 €/vnt.

    Baterija ENERGIZER POWER 9V 522, 1 vnt.

    4.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,89 €/vnt.

  • Baltojo vyno actas RIMI, 250 ml

    Baltojo vyno actas RIMI, 250 ml

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,96 €/l

  • Traškučiai OHO! Mexicana, 60g
    Pagaminta Lietuvoje

    Traškučiai OHO! Mexicana, 60g

    0.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,83 €/kg

  • Užtepėlė su ikrais ir lašiša ZIGMAS, 160 g

    Užtepėlė su ikrais ir lašiša ZIGMAS, 160 g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 20,56 €/kg

  • Daržovių ir kalakut. košė MARMALUZI, 190 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Daržovių ir kalakut. košė MARMALUZI, 190 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,53 €/kg

  • Miško uogų vaisinė arbata LOYD, 20 pak.

    Miško uogų vaisinė arbata LOYD, 20 pak.

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 74,75 €/kg

  • Tualetinis popierius ZEWA DELUXE, 3sl., 4rit.

    Tualetinis popierius ZEWA DELUXE, 3sl., 4rit.

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,85 €/vnt.

  • Avižinė košė su braškėmis RIMI, 55 g

    Avižinė košė su braškėmis RIMI, 55 g

    0.84 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,27 €/kg

  • Makaronai BARILLA PENNE RIGATE, 500 g

    Makaronai BARILLA PENNE RIGATE, 500 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,78 €/kg

  • Sausainiai GAIDELIS SPANGUOLĖ, 160 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sausainiai GAIDELIS SPANGUOLĖ, 160 g

    0.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,31 €/kg

  • Ekol. viso grūdo avižin. dribsn. AUGA, 500 g
    Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ekol. viso grūdo avižin. dribsn. AUGA, 500 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,78 €/kg

  • Švediški mėsos kukuliai NOWACO, 300 g
    3
    49 €
    11,63 €/kg

    Švediški mėsos kukuliai NOWACO, 300 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,63 €/kg

  • Ekol. mak. RIMI ECO TROCOLOR STELLINE, 250 g
    Ekologiškas

    Ekol. mak. RIMI ECO TROCOLOR STELLINE, 250 g

    1.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,20 €/kg

  • Pjaustytas sūris RIMI MAASDAM, 47 %, 150 g
    Gera kaina kasdien

    Pjaustytas sūris RIMI MAASDAM, 47 %, 150 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,27 €/kg

  • Ledo kubeliai iš gryninto vandens RIMI, 1 kg

    Ledo kubeliai iš gryninto vandens RIMI, 1 kg

    0.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,75 €/kg

  • Džiovintos, nesulfit. razinos SEEBERGER, 200g

    Džiovintos, nesulfit. razinos SEEBERGER, 200g

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,95 €/kg

  • Gaz. mineralinis vanduo S.PELLEGRINO, 0,75 l

    Gaz. mineralinis vanduo S.PELLEGRINO, 0,75 l

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,79 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Įvairių vaisių gėrimas CIDO, 30 %, 200 ml

    Įvairių vaisių gėrimas CIDO, 30 %, 200 ml

    0.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,25 €/l

  • Marinuoti agurkai RIMI, 670 g / 370 g

    Marinuoti agurkai RIMI, 670 g / 370 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,73 €/kg

  • Ekologiška avižų košė MAMUKO, 4 mėn, 240 g
    Ekologiškas Be pieno Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Ekologiška avižų košė MAMUKO, 4 mėn, 240 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 20,79 €/kg

  • Ob. apels. ir morkų sultys VAISIŲ SULTYS, 3 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Ob. apels. ir morkų sultys VAISIŲ SULTYS, 3 l

    6.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,30 €/l

  • Gazuotas gaiv. gėrimas, SCHWEPPES TONIC, 1,5l
    Gera kaina kasdien

    Gazuotas gaiv. gėrimas, SCHWEPPES TONIC, 1,5l

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,93 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Jogurtas su brašk. ir bifi. ACTIVIA,2,6%,480g

    Jogurtas su brašk. ir bifi. ACTIVIA,2,6%,480g

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,06 €/kg

  • Alus HEINEKEN, 5 %, 6 X 0,5 l

    Alus HEINEKEN, 5 %, 6 X 0,5 l

    9.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,16 €/l

    Užstatas už tarą: 0,60 €

  • Kuk. traškučiai su druska SANTA MARIA, 185 g
    1
    49 €
    8,05 €/kg

    Kuk. traškučiai su druska SANTA MARIA, 185 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,16 €/kg

  • Džiovintos spanguolės ARIMEX, 300g
    Gera kaina kasdien

    Džiovintos spanguolės ARIMEX, 300g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,30 €/kg

  • Universalus valiklis su soda FROSCH, 500 ml

    Universalus valiklis su soda FROSCH, 500 ml

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,38 €/l

  • Plastikinės pakabos SPONTEX
    Pagaminta Lietuvoje

    Plastikinės pakabos SPONTEX

    8.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,59 €/vnt.

  • Baltasis pusiau saldus vynas ARRUMACO, 0,75l
    Pagaminta Ispanijoje

    Baltasis pusiau saldus vynas ARRUMACO, 0,75l

    6.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,79 €/l

  • Vanilės skonio mini traškučiai RIMI, 220g
    Tinka veganams Tinka vegetarams
    Gera kaina kasdien

    Vanilės skonio mini traškučiai RIMI, 220g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,95 €/kg

Filtrai

Filtrai