Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Vaniliniai ledai RIMI SMART 1l/500g
    Gera kaina kasdien

    Vaniliniai ledai RIMI SMART 1l/500g

    1.18 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,36 €/kg

  • Faršas V.PAUKŠTYNAS iš višt. filė be E, 400g
    Pagaminta Lietuvoje

    Faršas V.PAUKŠTYNAS iš višt. filė be E, 400g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,47 €/kg

  • MIESTO koldūnai RIMI SMART, 1 kg
    Gera kaina kasdien

    MIESTO koldūnai RIMI SMART, 1 kg

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,39 €/kg

  • Kons. balt. pupelės RIMI SMART, 400 g / 240 g
    Gera kaina kasdien

    Kons. balt. pupelės RIMI SMART, 400 g / 240 g

    0.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,71 €/kg

  • Indapl. tabl. ALL IN ONE SALLING FRI, 30 vnt.

    Indapl. tabl. ALL IN ONE SALLING FRI, 30 vnt.

    5.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,18 €/vnt.

  • Saldaus pieno sūris RITA DIRVINIENĖ, 300 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Saldaus pieno sūris RITA DIRVINIENĖ, 300 g

    4.99 € už vnt.
    Įprasta kaina: 5,99 €

    Kaina už vienetą: 16,63 €/kg

  • Vyšniniai pomidorai  ant šakelių RIMI, 200 g

    Vyšniniai pomidorai ant šakelių RIMI, 200 g

    2.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,75 €/kg

  • Ekol. smulkinti pomidorai SALLING EKO, 400 g
    Ekologiškas

    Ekol. smulkinti pomidorai SALLING EKO, 400 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,97 €/kg

  • Pleistras HANSAPLAST UNIVERSAL, 20vnt.

    Pleistras HANSAPLAST UNIVERSAL, 20vnt.

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,22 €/vnt.

  • Javainis su spanguolėmis CORNY BIG, 50 g
    Gera kaina kasdien

    Javainis su spanguolėmis CORNY BIG, 50 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,80 €/kg

  • Šunų maist. ANIMONDA, paukšt., verš., 150 g
    1
    15 €
    7,67 €/kg

    Šunų maist. ANIMONDA, paukšt., verš., 150 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,27 €/kg

  • Perlinės kruopos RIMI SMART, 800 g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Perlinės kruopos RIMI SMART, 800 g

    0.67 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,84 €/kg

  • Sėklų traškiai, 135g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sėklų traškiai, 135g

    2.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,41 €/kg

  • Put.pus.sausas vynas CIELO 10 BIANCO, 0,75l
    Pagaminta Italijoje

    Put.pus.sausas vynas CIELO 10 BIANCO, 0,75l

    8.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,72 €/l

  • Popieriniai dubenėliai RIMI, 19cm, 20 vnt.

    Popieriniai dubenėliai RIMI, 19cm, 20 vnt.

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,20 €/vnt.

  • Keturių grūdų dribsniai DOBELE, 500 g
    Rinkis sveikiau

    Keturių grūdų dribsniai DOBELE, 500 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,38 €/kg

  • Džiovintos spanguolės SEEBERGER, 125g
    2
    39 €
    19,12 €/kg

    Džiovintos spanguolės SEEBERGER, 125g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,52 €/kg

  • Van. plombyr. su migd. NYKŠTUKAS, 4x80ml/252g
    Pagaminta Lietuvoje

    Van. plombyr. su migd. NYKŠTUKAS, 4x80ml/252g

    4.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,61 €/kg

  • Kviečių sėlenos MALSENA, 200 g
    0
    55 €
    2,75 €/kg
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Kviečių sėlenos MALSENA, 200 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,95 €/kg

  • Persiladas SANTA MARIA, 48g

    Persiladas SANTA MARIA, 48g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 37,29 €/kg

  • Pien.šok. batonėlis su nuga, karam., MARS, 70
    1
    25 €
    17,86 €/kg

    Pien.šok. batonėlis su nuga, karam., MARS, 70

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,57 €/kg

  • Kvapieji pipirai SANTA MARIA, 15 g

    Kvapieji pipirai SANTA MARIA, 15 g

    1.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 116,67 €/kg

  • Apelsinų marmeladas BONNE MAMAN, 370 g

    Apelsinų marmeladas BONNE MAMAN, 370 g

    4.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,95 €/kg

  • Valg. ledai su lazd. r. KARALIŠKI, 800ml/420g
    Pagaminta Lietuvoje

    Valg. ledai su lazd. r. KARALIŠKI, 800ml/420g

    8.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 20,21 €/kg

  • Kuskusas su čederio sūriu ACTIVUS, 60 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kuskusas su čederio sūriu ACTIVUS, 60 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,83 €/kg

  • Pastilės MYNTHON EXTRA STRONG, 34 g

    Pastilės MYNTHON EXTRA STRONG, 34 g

    0.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,94 €/kg

  • Kavos pupelės SELECTION COLOMBIA, 1 kg

    Kavos pupelės SELECTION COLOMBIA, 1 kg

    22.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,99 €/kg

  • Miso makaronai OYAKATA, 89g

    Miso makaronai OYAKATA, 89g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,99 €/kg

  • Vaško kreidelės  CENTRUM, 12 vnt

    Vaško kreidelės CENTRUM, 12 vnt

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,99 €/vnt.

  • SUMUŠTINIŲ duona, 250g

    SUMUŠTINIŲ duona, 250g

    1.19 € už vnt.
    Įprasta kaina: 1,49 €

    Kaina už vienetą: 4,76 €/kg

  • Steril. braš. pieno gėrimas MIAU, 2,3%, 0,45l
    Pagaminta Lietuvoje

    Steril. braš. pieno gėrimas MIAU, 2,3%, 0,45l

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,98 €/l

  • Pusriebis KLASIKINIS DAUMANTŲ majonezas, 420g
    Pagaminta Lietuvoje

    Pusriebis KLASIKINIS DAUMANTŲ majonezas, 420g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,21 €/kg

  • Gl. vanilin. plombyras NYKŠTUKAS, 4x80ml/232g
    Pagaminta Lietuvoje

    Gl. vanilin. plombyras NYKŠTUKAS, 4x80ml/232g

    4.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 20,22 €/kg

  • Vasariškas daržovių mišinys kepimui RIMI,400g
    Rinkis sveikiau

    Vasariškas daržovių mišinys kepimui RIMI,400g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,72 €/kg

  • Yp. gr. al. aliejus GOURMANTE KALA.EV, 500 ml
    Naujiena Rinkis sveikiau

    Yp. gr. al. aliejus GOURMANTE KALA.EV, 500 ml

    12.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,98 €/l

  • Maisto papildas ULTRAVIT VITAMIN D3, 180 vnt.
    Naujiena

    Maisto papildas ULTRAVIT VITAMIN D3, 180 vnt.

    11.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,07 €/vnt.

  • Karamelės sk. kramtom. guma FINI ZOMBIE, 80 g
    1
    59 €
    19,88 €/kg
    Naujiena

    Karamelės sk. kramtom. guma FINI ZOMBIE, 80 g

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,13 €/kg

  • Mentelė BOLLIRE, 34 cm, AW26
    Naujiena

    Mentelė BOLLIRE, 34 cm, AW26

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,99 €/vnt.

  • Pleistrai MEDRULL ALOE VERA XL N10
    Naujiena

    Pleistrai MEDRULL ALOE VERA XL N10

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,69 €/vnt.

  • Tr. vaflis su įd. KINDER HAPPY HIPPO, 103,5 g
    Naujiena

    Tr. vaflis su įd. KINDER HAPPY HIPPO, 103,5 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,75 €/kg

Filtrai

Filtrai