Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Sausainiai su šokolado gabalėliais RIMI, 150g
    Tinka veganams
    Gera kaina kasdien

    Sausainiai su šokolado gabalėliais RIMI, 150g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,60 €/kg

  • Atšaldyta smulkinta kiauliena, 30 %, 1kg
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Atšaldyta smulkinta kiauliena, 30 %, 1kg

    4.79 € už kg

    Kaina už vienetą: 4,79 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.5 kg 0.5kg

  • Ekologiškas jogurtas DOBILAS, 2,3-4,6 %, 300g
    -25%
    1
    64 €
    5,47 €/kg
    Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ekologiškas jogurtas DOBILAS, 2,3-4,6 %, 300g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,30 €/kg

  • BEATOS juoda duona su sėklomis, 300 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    BEATOS juoda duona su sėklomis, 300 g

    1.59 € už vnt.
    Įprasta kaina: 1,99 €

    Kaina už vienetą: 5,30 €/kg

  • Prinokęs mangas Rimi OSTEEN, 1 vnt.
    1
    49 €
    3,39 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Prinokęs mangas Rimi OSTEEN, 1 vnt.

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,66 €/kg

  • Graikiškas jogurtas be priedų RIMI, 400 g
    -25%
    0
    39 €
    0,97 €/kg
    Gera kaina kasdien

    Graikiškas jogurtas be priedų RIMI, 400 g

    0.52 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,30 €/kg

  • Žiedinis kopūstas, 1 vnt.
    Rinkis sveikiau

    Žiedinis kopūstas, 1 vnt.

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,39 €/vnt.

  • Geltonieji pomidorai (82-102 mm), 1 kl., 1 kg
    2
    99 €
    2,99 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Geltonieji pomidorai (82-102 mm), 1 kl., 1 kg

    3.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 3,99 €/kg

    Apytikslis prekės kiekis vienetais:

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.55 kg 0.55kg

  • Negaz. geriamasis vanduo RIMI SMART, 5 l
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Negaz. geriamasis vanduo RIMI SMART, 5 l

    0.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,11 €/l

  • Vatos pagaliukai ALMEDA, 200 vnt.
    Gera kaina kasdien

    Vatos pagaliukai ALMEDA, 200 vnt.

    0.89 € už vnt.

  • Ekol. kiaušiniai AUGA, A kl., 6 vnt., M dydis
    Rinkis sveikiau Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ekol. kiaušiniai AUGA, A kl., 6 vnt., M dydis

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,50 €/vnt.

  • Š. rūk. pjaustyta lašišos filė ZIGMAS, 100 g
    -30%
    2
    79 €
    27,90 €/kg
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Š. rūk. pjaustyta lašišos filė ZIGMAS, 100 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,90 €/kg

  • Mocarelos sūris FORMAGIA 125g

    Mocarelos sūris FORMAGIA 125g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,32 €/kg

  • Riešutų mišinys ARIMEX PREMIUM, 300g
    -40%
    4
    79 €
    15,97 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Riešutų mišinys ARIMEX PREMIUM, 300g

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,63 €/kg

  • Rankų darbo itališka duona CIABATTA, 350 g
    Tinka vegetarams Pagaminta Lietuvoje

    Rankų darbo itališka duona CIABATTA, 350 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,26 €/kg

  • Mažieji KIETAVIŠKIŲ agurkėliai, 200 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Mažieji KIETAVIŠKIŲ agurkėliai, 200 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,45 €/kg

  • Šiukšlių maišai PACLAN Eco, 60l, 15vnt
    -50%
    1
    79 €
    0,12 €/vnt.

    Šiukšlių maišai PACLAN Eco, 60l, 15vnt

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,24 €/vnt.

  • Šviesūs kvietiniai miltai SPELTA, 1 kg
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Šviesūs kvietiniai miltai SPELTA, 1 kg

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,39 €/kg

  • Koldūnai su vištiena VIČI TRADITIONAL, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Koldūnai su vištiena VIČI TRADITIONAL, 400 g

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,47 €/kg

  • Makaronai LA MOLISANA CAPELLINI, 500 g
    1
    09 €
    2,18 €/kg

    Makaronai LA MOLISANA CAPELLINI, 500 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,78 €/kg

  • Pop.rankšluosčiai RIMI, 2 sluok., 400 lapelių
    -50%
    1
    49 €
    1,49 €/vnt.

    Pop.rankšluosčiai RIMI, 2 sluok., 400 lapelių

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,99 €/vnt.

  • Lašišų filė be kaulų, be odos, RIMI, 500 g
    Rinkis sveikiau
    Gera kaina kasdien

    Lašišų filė be kaulų, be odos, RIMI, 500 g

    14.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,98 €/kg

  • Greitai užšaldyti brokoliai RIMI, 400 g
    Rinkis sveikiau

    Greitai užšaldyti brokoliai RIMI, 400 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,72 €/kg

  • Skrudinimo duona PUSRYČIŲ, 500 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Skrudinimo duona PUSRYČIŲ, 500 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,38 €/kg

  • Juod. alyvuogės RIMI be kaul., 345 g / 160 g

    Juod. alyvuogės RIMI be kaul., 345 g / 160 g

    1.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,19 €/kg

  • Vištų kiauš. RIMI SMART, A/M, Nr.2, 10 vnt.
    Gera kaina kasdien

    Vištų kiauš. RIMI SMART, A/M, Nr.2, 10 vnt.

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,22 €/vnt.

  • Šaldytos braškės RIMI, 400 g
    Rinkis sveikiau

    Šaldytos braškės RIMI, 400 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,72 €/kg

  • Lietuviški česnakai, 2 vnt.
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Lietuviški česnakai, 2 vnt.

    1.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,36 €/kg

  • DVARO ster. grietinėlė kavai, 10 %, 250 ml
    Pagaminta Lietuvoje

    DVARO ster. grietinėlė kavai, 10 %, 250 ml

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,62 €/kg

  • Pilno grūdo avižų dribsniai DOBELE, 500 g
    Rinkis sveikiau

    Pilno grūdo avižų dribsniai DOBELE, 500 g

    1.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,50 €/kg

  • Šviežios voveraitės, 200 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Šviežios voveraitės, 200 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,95 €/kg

  • Pilno grūdo makar. LA MOLISANA RADIAT., 500 g
    1
    19 €
    2,38 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Pilno grūdo makar. LA MOLISANA RADIAT., 500 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,98 €/kg

  • Gazuotas nat. mineralinis vanduo VYTAUTAS, 1l
    0
    49 €
    0,49 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Gazuotas nat. mineralinis vanduo VYTAUTAS, 1l

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,79 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Cukrus PANEVĖŽIO PLIUS, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Cukrus PANEVĖŽIO PLIUS, 1 kg

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,79 €/kg

  • Virti burokėliai KVEDARŲ ŪKIS, 500 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Virti burokėliai KVEDARŲ ŪKIS, 500 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,58 €/kg

  • Pop. rankšluosčiai ZEWA KLASSIC, 2sl., 2rit.
    -50%
    1
    19 €
    0,60 €/vnt.

    Pop. rankšluosčiai ZEWA KLASSIC, 2sl., 2rit.

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,20 €/vnt.

  • Mini tortilijos SANTA MARIA ORIGINAL, 200g

    Mini tortilijos SANTA MARIA ORIGINAL, 200g

    2.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,25 €/kg

  • Šald. gruzd. saldžiosios bulvytės RIMI, 450 g
    1
    99 €
    4,42 €/kg

    Šald. gruzd. saldžiosios bulvytės RIMI, 450 g

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,53 €/kg

  • Liesa varškė VILVI, 0,5 % rieb., 180 g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Liesa varškė VILVI, 0,5 % rieb., 180 g

    1.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,39 €/kg

  • Gazuotas mineralinis vanduo NEPTŪNAS, 1,5 l
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Gazuotas mineralinis vanduo NEPTŪNAS, 1,5 l

    0.86 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,57 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

Filtrai

Filtrai