Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Graikiškas jogurtas ALMA, 4 % rieb., 180 g

    Graikiškas jogurtas ALMA, 4 % rieb., 180 g

    0.99 € už vnt.
    Įprasta kaina: 1,25 €

    Kaina už vienetą: 5,50 €/kg

  • Šald. atl. lašišų sriubos rinkinys JUNGA,800g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Šald. atl. lašišų sriubos rinkinys JUNGA,800g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,36 €/kg

  • Kukurūzų dribsniai su cukraus gl. RIMI, 500 g

    Kukurūzų dribsniai su cukraus gl. RIMI, 500 g

    2.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,90 €/kg

  • Karamelė RIMI SMART MĖTA, 100 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Karamelė RIMI SMART MĖTA, 100 g

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,90 €/kg

  • Kiniškas daržovių mišinys kepimui RIMI, 400 g
    Rinkis sveikiau

    Kiniškas daržovių mišinys kepimui RIMI, 400 g

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,97 €/kg

  • Vyt.dešra Jubiliejaus BIOVELA A.r., 200 g
    4
    39 €
    21,95 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Vyt.dešra Jubiliejaus BIOVELA A.r., 200 g

    7.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,95 €/kg

  • Vaik.dant.šep., JORDAN STEP 3-5 SOFT, 1vnt.

    Vaik.dant.šep., JORDAN STEP 3-5 SOFT, 1vnt.

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,19 €/vnt.

  • Greitai užšald. avietės ir mangai RIMI, 400 g
    3
    19 €
    7,97 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Greitai užšald. avietės ir mangai RIMI, 400 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,97 €/kg

  • Vaik. dantų pasta ECODENTA KAKĖ MAKĖ, 75ml
    2
    55 €
    34,00 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Vaik. dantų pasta ECODENTA KAKĖ MAKĖ, 75ml

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 42,53 €/l

  • Braškių jogurt. gėrimas ACTIMEL, 1,5%, 4x100g

    Braškių jogurt. gėrimas ACTIMEL, 1,5%, 4x100g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,97 €/kg

  • Ličio baterija ENERGIZER CR2032 3V, 1 vnt.
    1
    29 €
    1,29 €/vnt.

    Ličio baterija ENERGIZER CR2032 3V, 1 vnt.

    2.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,15 €/vnt.

  • Šokoladinis batonėlis TWIX Xtra, 2*37,5g, 75g
    0
    99 €
    13,20 €/kg

    Šokoladinis batonėlis TWIX Xtra, 2*37,5g, 75g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,87 €/kg

  • Bulvių tarkis SAMSONAS, 900 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Bulvių tarkis SAMSONAS, 900 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,69 €/kg

  • ANANASINIAI saldainiai, 1kg
    Pagaminta Lietuvoje

    ANANASINIAI saldainiai, 1kg

    7.59 € už kg

    Kaina už vienetą: 7,59 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • Žaliųjų citrinų skonio ledinukai HALLS, 33,5g

    Žaliųjų citrinų skonio ledinukai HALLS, 33,5g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,12 €/kg

  • Ledinukai HALLS EXTRA STRONG, 33,5g

    Ledinukai HALLS EXTRA STRONG, 33,5g

    0.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,94 €/kg

  • Įvairių augalų žiedų medus RIMI, 300 g
    2
    79 €
    9,30 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Įvairių augalų žiedų medus RIMI, 300 g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,63 €/kg

  • El. oro gaiviklio užp. AMBI PUR COTTON, 20 ml
    Naujiena

    El. oro gaiviklio užp. AMBI PUR COTTON, 20 ml

    7.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 382,50 €/l

  • Dinozauro kolekcinė figūrėlė DINKIDOO
    2
    99 €
    2,99 €/vnt.
    Naujiena Pagaminta Lietuvoje

    Dinozauro kolekcinė figūrėlė DINKIDOO

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,99 €/vnt.

  • Indapl. gelis SOMAT ANTI-GREASE, 30 skalb.
    Naujiena

    Indapl. gelis SOMAT ANTI-GREASE, 30 skalb.

    15.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,69 €/l

  • Oro gaiviklis AT HOME CHERRY BLOSSOM, 400 ml
    Naujiena

    Oro gaiviklis AT HOME CHERRY BLOSSOM, 400 ml

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,97 €/l

  • WC valikliai AT HOME FLOWER, 2 x 45 g
    Naujiena

    WC valikliai AT HOME FLOWER, 2 x 45 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,44 €/kg

  • Avižiniai dribsniai JUMBO GALINTA, 500 g
    Naujiena

    Avižiniai dribsniai JUMBO GALINTA, 500 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,98 €/kg

  • Batų laikymo maišeliai SNEAKER CARE, 2 vnt.
    Naujiena

    Batų laikymo maišeliai SNEAKER CARE, 2 vnt.

    8.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,50 €/vnt.

  • Tirpi kava NESCAFÉ CLASSIC CREMA, 200 g
    Naujiena

    Tirpi kava NESCAFÉ CLASSIC CREMA, 200 g

    11.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 59,95 €/kg

  • Šokolad. batonėlis KNOPPERS PEANUTBAR, 200 g
    2 ir daugiau
    -30%
    3
    49 €
    4,99 €
    17,45 €/kg
    Naujiena

    Šokolad. batonėlis KNOPPERS PEANUTBAR, 200 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,95 €/kg

  • Šokolad. batonėlis KNOPPERS COCONUTBAR, 200 g
    2 ir daugiau
    -30%
    3
    49 €
    4,99 €
    17,45 €/kg
    Naujiena

    Šokolad. batonėlis KNOPPERS COCONUTBAR, 200 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,95 €/kg

  • Kept. kalakutien. sk. makaronai SUN YAN, 85 g
    Naujiena Pagaminta Lietuvoje

    Kept. kalakutien. sk. makaronai SUN YAN, 85 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,12 €/kg

  • Ener. gėrimas RED BULL WINTER EDITION, 0,25 l
    Naujiena

    Ener. gėrimas RED BULL WINTER EDITION, 0,25 l

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,76 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Neg. cit-ap. sk. gėrimas su vit. OSHEE, 1,1 l
    Naujiena

    Neg. cit-ap. sk. gėrimas su vit. OSHEE, 1,1 l

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,99 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Neg. citrinų sk. arbatos gėrimas OSHEE, 1,1 l
    Naujiena

    Neg. citrinų sk. arbatos gėrimas OSHEE, 1,1 l

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,99 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Neg. vynuog. sk. gėrimas su vit. OSHEE, 1,1 l
    Naujiena

    Neg. vynuog. sk. gėrimas su vit. OSHEE, 1,1 l

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,99 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Ekologiškas rapsų aliejus RIMI ECO, 0,5 l
    Naujiena Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ekologiškas rapsų aliejus RIMI ECO, 0,5 l

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,78 €/l

  • Tirpus kavos gėrimas JACOBS 2IN1, 10 x 12,4 g
    Naujiena

    Tirpus kavos gėrimas JACOBS 2IN1, 10 x 12,4 g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,73 €/kg

  • Tirp. kavos gėr. NESCAFÉ CLAS.3IN1, 10 x 16 g
    Naujiena

    Tirp. kavos gėr. NESCAFÉ CLAS.3IN1, 10 x 16 g

    4.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,68 €/kg

  • Įvairių vaisių sultys GRANINI, 100 %, 0,75 l
    Naujiena

    Įvairių vaisių sultys GRANINI, 100 %, 0,75 l

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,99 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Šalta arbata matcha brašk. sk. YUSAKI, 220 ml
    Naujiena

    Šalta arbata matcha brašk. sk. YUSAKI, 220 ml

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,95 €/l

  • Spalv. knyga 100 PRAŠMATNIAUSIŲ PRINCESIŲ
    Naujiena

    Spalv. knyga 100 PRAŠMATNIAUSIŲ PRINCESIŲ

    4.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,59 €/vnt.

  • Spalv. knyga 100 MIELŲ GYVŪNĖLIŲ
    Naujiena

    Spalv. knyga 100 MIELŲ GYVŪNĖLIŲ

    4.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,59 €/vnt.

  • Spalv. knyga GABBYS DOLLHOUSE. SU LIPDUK.
    Naujiena

    Spalv. knyga GABBYS DOLLHOUSE. SU LIPDUK.

    5.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,19 €/vnt.

Filtrai

Filtrai