Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Keksiukai pranc. MADELEINES ST MICHEL, 175 g

    Keksiukai pranc. MADELEINES ST MICHEL, 175 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,37 €/kg

  • Takų formelės RIMI PLANET, 135g
    2
    49 €
    18,44 €/kg

    Takų formelės RIMI PLANET, 135g

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,59 €/kg

  • PIRMAS LIETUVIŠKAS majonezas VILNIUS, 475 ml
    Pagaminta Lietuvoje

    PIRMAS LIETUVIŠKAS majonezas VILNIUS, 475 ml

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,26 €/kg

  • Vais. arbata su anan. kriauš., LOYD, 20 pak.

    Vais. arbata su anan. kriauš., LOYD, 20 pak.

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 74,75 €/kg

  • Avinžirnių trapukai su daržovėmis VIKIS, 150g
    Tinka vegetarams Pagaminta Lietuvoje

    Avinžirnių trapukai su daržovėmis VIKIS, 150g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,93 €/kg

  • Kar. sk. plombyras su s. kar. DIONE, 90ml/69g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kar. sk. plombyras su s. kar. DIONE, 90ml/69g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,19 €/kg

  • Figų sk. balzaminis acto kremas RIMI, 250ml

    Figų sk. balzaminis acto kremas RIMI, 250ml

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,96 €/l

  • Jogurtas su med. GRAIKIŠKA AMFORA, 3,1 %,150g
    1
    25 €
    8,33 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Jogurtas su med. GRAIKIŠKA AMFORA, 3,1 %,150g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,60 €/kg

  • Didelis dovanų krepšelis KRAFT 33x25x11cm

    Didelis dovanų krepšelis KRAFT 33x25x11cm

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,99 €/vnt.

  • Pasta TOM YUM KANOKWAN, 30g

    Pasta TOM YUM KANOKWAN, 30g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,80 €/kg

  • Baravykų sultinys GALLINA BLANCA, 80g

    Baravykų sultinys GALLINA BLANCA, 80g

    0.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,63 €/kg

  • Vištienos sriuba MAGGI 5MIN su makaron., 12g
    0
    47 €
    39,17 €/kg

    Vištienos sriuba MAGGI 5MIN su makaron., 12g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 65,83 €/kg

  • Tortilijos trašk.RIMI sūrio skonio, 200g
    1
    55 €
    7,75 €/kg

    Tortilijos trašk.RIMI sūrio skonio, 200g

    2.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,25 €/kg

  • Priesk. mišinys SANTA MARIA TIKKA MASALA, 35g

    Priesk. mišinys SANTA MARIA TIKKA MASALA, 35g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 45,43 €/kg

  • Saldainiai PERGALĖ Vilnius ORIGINAL,170g
    2 ir daugiau
    -30%
    3
    28 €
    4,69 €
    19,29 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Saldainiai PERGALĖ Vilnius ORIGINAL,170g

    4.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,59 €/kg

  • Saus. pusryč. šok. sk. įd. OHO KRAMSI, 175 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Saus. pusryč. šok. sk. įd. OHO KRAMSI, 175 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,51 €/kg

  • Šunų konservai VON FEINSTEN Puppy, 150g
    1
    69 €
    11,27 €/kg

    Šunų konservai VON FEINSTEN Puppy, 150g

    2.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,33 €/kg

  • Petražolės vazonėlyje, vnt
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Petražolės vazonėlyje, vnt

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 94,50 €/kg

  • Miltel. kalkių šalinti HI-LABS, 100 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Miltel. kalkių šalinti HI-LABS, 100 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,90 €/kg

  • Vyt.kap.jaut.kump. dešra BIOVELA, a.r., 200g
    6
    99 €
    34,95 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Vyt.kap.jaut.kump. dešra BIOVELA, a.r., 200g

    11.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 57,45 €/kg

  • Audinių minkštiklis FROSCH, 1 l

    Audinių minkštiklis FROSCH, 1 l

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,39 €/l

  • Vyt. dešrelės SELECTION BY RIMI FUET, 150g
    2
    99 €
    19,93 €/kg

    Vyt. dešrelės SELECTION BY RIMI FUET, 150g

    4.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,93 €/kg

  • Ekologiška MAMUKO avižų tyrelė, 4 mėn, 100 g
    Ekologiškas Be glitimo Be pieno Be laktozės

    Ekologiška MAMUKO avižų tyrelė, 4 mėn, 100 g

    1.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,50 €/kg

  • Varškės kremas su persikais RIMI, 6,1%, 150 g
    Gera kaina kasdien

    Varškės kremas su persikais RIMI, 6,1%, 150 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,60 €/kg

  • Tamsusis sojų padažas RIMI, 150ml

    Tamsusis sojų padažas RIMI, 150ml

    3.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 20,60 €/l

  • Virt. TIGRIUKO dešrelės be ant., a. r., 250 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Virt. TIGRIUKO dešrelės be ant., a. r., 250 g

    1.65 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,39 €

    Kaina už vienetą: 6,60 €/kg

  • Karališkas marmurinis keksiukas, 115 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Karališkas marmurinis keksiukas, 115 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,61 €/kg

  • Klasikinis salotų mišinys, 70 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Klasikinis salotų mišinys, 70 g

    0.99 € už vnt.
    Įprasta kaina: 1,29 €

    Kaina už vienetą: 14,14 €/kg

  • Lietuviški slyv. pomidorai RIMI,kl.1, 500 g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Lietuviški slyv. pomidorai RIMI,kl.1, 500 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,38 €/kg

  • Tualet. popierius RIMI, 6 rit. 4 sl. 150 lap.

    Tualet. popierius RIMI, 6 rit. 4 sl. 150 lap.

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,67 €/vnt.

  • Varškės sūris su kmynais ŽAGARĖS, 14%, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Varškės sūris su kmynais ŽAGARĖS, 14%, 1 kg

    10.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 10,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.325 kg 0.325kg

  • Ekol. avinžirniai SALLING EKO, 400/240 g
    Ekologiškas

    Ekol. avinžirniai SALLING EKO, 400/240 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,88 €/kg

  • KIJEVO kotletas, 135g
    Pagaminta Lietuvoje

    KIJEVO kotletas, 135g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,74 €/kg

  • Šaltai rūkyta lašišos filė RIMI, 120 g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Šaltai rūkyta lašišos filė RIMI, 120 g

    4.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,08 €/kg

  • Žalioji arbata RIMI, 40 g

    Žalioji arbata RIMI, 40 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 62,25 €/kg

  • Karštai rūkytas Klaipėdos saliamis,500g

    Karštai rūkytas Klaipėdos saliamis,500g

    3.99 € už vnt.
    Įprasta kaina: 6,49 €

    Kaina už vienetą: 7,98 €/kg

  • Gėrimas su alavijų sult., ALEO NATURAL, 1,5l

    Gėrimas su alavijų sult., ALEO NATURAL, 1,5l

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,99 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Pien.šok. saldainiai lazd.rieš., GEISHA, 150g
    2 ir daugiau
    -30%
    3
    84 €
    5,49 €
    25,60 €/kg

    Pien.šok. saldainiai lazd.rieš., GEISHA, 150g

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 36,60 €/kg

  • Tualetų valiklis TRI-BIO, 710ml

    Tualetų valiklis TRI-BIO, 710ml

    4.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,89 €/l

  • Ties. bulvytės kepti orkait. FARM FRITES,750g

    Ties. bulvytės kepti orkait. FARM FRITES,750g

    3.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,60 €/kg

Filtrai

Filtrai