Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Silkių filė gab. su kar. burokėl. VIČI, 210 g
    Naujiena Pagaminta Lietuvoje

    Silkių filė gab. su kar. burokėl. VIČI, 210 g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,62 €/kg

  • Indapl. tabletės AT HOME PREMIUM, 37 vnt.
    Naujiena

    Indapl. tabletės AT HOME PREMIUM, 37 vnt.

    6.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,18 €/vnt.

  • WC valikliai AT HOME CITRUS, 2 x 45 g
    Naujiena

    WC valikliai AT HOME CITRUS, 2 x 45 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,44 €/kg

  • Lipnus voras, AW26
    Naujiena

    Lipnus voras, AW26

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,99 €/vnt.

  • Tirpusis grūdų gėrimas INKA, 150 g
    Naujiena

    Tirpusis grūdų gėrimas INKA, 150 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,27 €/kg

  • Užkandis PRINGLES SOUR CREAM &ONION, 185 g
    Naujiena

    Užkandis PRINGLES SOUR CREAM &ONION, 185 g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,78 €/kg

  • Rud.ryž. traškučiai griet.,svog., RICE UP, 60
    Be glitimo Tinka vegetarams

    Rud.ryž. traškučiai griet.,svog., RICE UP, 60

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,50 €/kg

  • Virta įdar.karka su liežuviu VIGESTA,a.r.,1kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Virta įdar.karka su liežuviu VIGESTA,a.r.,1kg

    10.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 10,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.35 kg 0.35kg

  • Žal. alyvuogės RIMI su paprik., 235 g / 142 g

    Žal. alyvuogės RIMI su paprik., 235 g / 142 g

    1.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,73 €/kg

  • Sausain. avieč. įd. MILKA CHOCO JAFFA, 147 g

    Sausain. avieč. įd. MILKA CHOCO JAFFA, 147 g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,66 €/kg

  • Van. plombyras vafl. p. NYKŠTUKAS, 130ml/ 72g
    Pagaminta Lietuvoje

    Van. plombyras vafl. p. NYKŠTUKAS, 130ml/ 72g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,53 €/kg

  • Vonios patalpų valiklis TRI-BIO, 420 ml

    Vonios patalpų valiklis TRI-BIO, 420 ml

    4.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,93 €/l

  • Kramt. gumos sk. valg. ledai AURUM, 150ml/72g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kramt. gumos sk. valg. ledai AURUM, 150ml/72g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,92 €/kg

  • Lazdyno riešutų branduoliai AWAKE, 150g
    Rinkis sveikiau

    Lazdyno riešutų branduoliai AWAKE, 150g

    3.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,33 €/kg

  • Valg. vaniliniai ledai KARALIŠKI, 800 ml/385g
    Pagaminta Lietuvoje

    Valg. vaniliniai ledai KARALIŠKI, 800 ml/385g

    8.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,05 €/kg

  • Ledinukai HALLS CALM HONEY LEMON, 33,5g

    Ledinukai HALLS CALM HONEY LEMON, 33,5g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,12 €/kg

  • Prieskonių mišinys bulvėms SALDVA, 35g
    Pagaminta Lietuvoje

    Prieskonių mišinys bulvėms SALDVA, 35g

    0.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,43 €/kg

  • Užtepėlė su ikrais ir krevetėmis ZIGMAS, 160g

    Užtepėlė su ikrais ir krevetėmis ZIGMAS, 160g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 20,56 €/kg

  • Gazuotas gerimas FANTA, 2l
    Gera kaina kasdien

    Gazuotas gerimas FANTA, 2l

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,50 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Grikių dribsniai GALINTA, 500 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Grikių dribsniai GALINTA, 500 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,98 €/kg

  • Baterijos DURACELL LR06 AA, 4vnt

    Baterijos DURACELL LR06 AA, 4vnt

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,25 €/vnt.

  • Braškių skonio želė ZOTT GALARETKA, 175 g

    Braškių skonio želė ZOTT GALARETKA, 175 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,66 €/kg

  • Keks. su šok. g. MADELEINES ST MICHEL, 175 g

    Keks. su šok. g. MADELEINES ST MICHEL, 175 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,37 €/kg

  • Malta kava SELECTION BY RIMI COLOMBIA, 250 g
    4
    19 €
    16,76 €/kg

    Malta kava SELECTION BY RIMI COLOMBIA, 250 g

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,96 €/kg

  • Sviestinės salotos vazonėlyje, 1vnt
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Sviestinės salotos vazonėlyje, 1vnt

    1.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,05 €/kg

  • Kep., ir sūdytos pistacijos RIMI, 700 g
    10
    63 €
    15,19 €/kg

    Kep., ir sūdytos pistacijos RIMI, 700 g

    13.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,99 €/kg

  • AGOTOS sumuštinių duona su grūd. sėkl., 470 g
    Pagaminta Lietuvoje

    AGOTOS sumuštinių duona su grūd. sėkl., 470 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,60 €/kg

  • Ekologiška trijų lęšių sriuba ACTIVUS, 400 g
    1
    65 €
    4,12 €/kg
    Tinka veganams Ekologiškas Tinka vegetarams

    Ekologiška trijų lęšių sriuba ACTIVUS, 400 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,97 €/kg

  • Kokosų gėrimas AJI, 400ml

    Kokosų gėrimas AJI, 400ml

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,97 €/l

  • Rozmarinai SANTA MARIA, 15g

    Rozmarinai SANTA MARIA, 15g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 72,67 €/kg

  • Jogurtas su šokolado žiedeliais ALMA, 150 g

    Jogurtas su šokolado žiedeliais ALMA, 150 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,27 €/kg

  • Kukur. traškučiai su sūriu SANTA MARIA, 475 g
    3
    99 €
    8,40 €/kg

    Kukur. traškučiai su sūriu SANTA MARIA, 475 g

    6.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,24 €/kg

  • K.r. KLEBONIŠKOS traškios kiaulių ausys, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    K.r. KLEBONIŠKOS traškios kiaulių ausys, 1 kg

    12.59 € už kg

    Kaina už vienetą: 12,59 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.22 kg 0.22kg

  • Negazuotas mineralinis vanduo UNIQA, 500ml
    Pagaminta Lietuvoje

    Negazuotas mineralinis vanduo UNIQA, 500ml

    0.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,50 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Prieskonių mišinys SALDVA PERSILADAS, 25 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Prieskonių mišinys SALDVA PERSILADAS, 25 g

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,60 €/kg

  • Skal.miltel. NEUTRAL Colour Wash 1.188kg

    Skal.miltel. NEUTRAL Colour Wash 1.188kg

    8.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,98 €/kg

  • Avižiniai dribsn. aviž. sėlen. ELOVENA, 600 g
    Rinkis sveikiau

    Avižiniai dribsn. aviž. sėlen. ELOVENA, 600 g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,82 €/kg

  • Ekol. grikių MAMUKO kruopytės, 6 mėn, 240 g
    Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ekol. grikių MAMUKO kruopytės, 6 mėn, 240 g

    4.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,54 €/kg

  • Anakardžių rieš.THE BEST OF ARIMEX,250g
    5
    99 €
    23,96 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Anakardžių rieš.THE BEST OF ARIMEX,250g

    8.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 34,76 €/kg

  • Mažas dovanų krepšelis KRAFT 19x15x6cm

    Mažas dovanų krepšelis KRAFT 19x15x6cm

    0.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,59 €/vnt.

Filtrai

Filtrai