Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Malta ciberžolė SANTA MARIA, 20g

    Malta ciberžolė SANTA MARIA, 20g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 54,50 €/kg

  • Balt.saus.vynas LES MOUGEOTTES CHARD, 0,75l
    Pagaminta Prancūzijoje

    Balt.saus.vynas LES MOUGEOTTES CHARD, 0,75l

    11.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,85 €/l

  • Vanil. sk. jogurtas iš avių pieno RIANS, 115g

    Vanil. sk. jogurtas iš avių pieno RIANS, 115g

    1.99 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,29 €

    Kaina už vienetą: 17,30 €/kg

  • Grietinėlės, svog.sk. saulėgrąžos YES, 150g
    -40%
    1
    07 €
    7,13 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Grietinėlės, svog.sk. saulėgrąžos YES, 150g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,93 €/kg

  • Makaronai RIMI SPAGHETTI, 500 g

    Makaronai RIMI SPAGHETTI, 500 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,38 €/kg

  • Ekologiška avižų košė MAMUKO, 4 mėn, 240 g
    -30%
    3
    49 €
    14,54 €/kg
    Ekologiškas Be pieno Be laktozės

    Ekologiška avižų košė MAMUKO, 4 mėn, 240 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 20,79 €/kg

  • Rausv.pus. putojantis vynas UNA ROSE,10%,0,2l
    Pagaminta Vokietijoje

    Rausv.pus. putojantis vynas UNA ROSE,10%,0,2l

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,95 €/l

  • Švž. sūrio gam. PHILADELPHIA be lakt., 150 g
    2
    89 €
    19,27 €/kg
    Be laktozės

    Švž. sūrio gam. PHILADELPHIA be lakt., 150 g

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,60 €/kg

  • Vaisių skon. kramtomoji guma ORBIT WHITE, 14g

    Vaisių skon. kramtomoji guma ORBIT WHITE, 14g

    0.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 67,86 €/kg

  • Įvairių augalų žiedų medus RIMI SMART, 1kg
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Įvairių augalų žiedų medus RIMI SMART, 1kg

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,99 €/kg

  • Ispaninio šalavijo sėklos ALVO, 100 g
    -40%
    1
    49 €
    14,90 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Ispaninio šalavijo sėklos ALVO, 100 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,90 €/kg

  • Varškės spurga, 72 g
    Tinka vegetarams Pagaminta Lietuvoje

    Varškės spurga, 72 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,51 €/kg

  • Šviež.viščiukas broileris be antibiotikų, 1kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Šviež.viščiukas broileris be antibiotikų, 1kg

    5.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 5,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:1.8 kg 1.8kg

  • Dešrainių bandelės GURMANIŠKOS, 300 g

    Dešrainių bandelės GURMANIŠKOS, 300 g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,63 €/kg

  • Ekologiški žalieji lęšiai SALLING EKO, 400 g
    Ekologiškas

    Ekologiški žalieji lęšiai SALLING EKO, 400 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,72 €/kg

  • Džiovintos slyvos be kauliukų AWAKE, 400g
    -40%
    1
    85 €
    4,58 €/kg

    Džiovintos slyvos be kauliukų AWAKE, 400g

    3.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,65 €/kg

  • Takų formelės RIMI PLANET, 135g
    2
    49 €
    18,44 €/kg

    Takų formelės RIMI PLANET, 135g

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,59 €/kg

  • Mažieji slyviniai pomidorai RIMI ECO 250 g
    Rinkis sveikiau Ekologiškas

    Mažieji slyviniai pomidorai RIMI ECO 250 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,96 €/kg

  • R.saus.vynas PORTAL S. BRAZ ALENTEJANO, 0,75l
    Pagaminta Portugalijoje

    R.saus.vynas PORTAL S. BRAZ ALENTEJANO, 0,75l

    9.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,52 €/l

  • Keptas KLASIKINIS kep. paštetas, a. r., 180 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Keptas KLASIKINIS kep. paštetas, a. r., 180 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,50 €/kg

  • Jogurtas su med. GRAIKIŠKA AMFORA, 3,1 %,150g
    -25%
    1
    19 €
    7,93 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Jogurtas su med. GRAIKIŠKA AMFORA, 3,1 %,150g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,60 €/kg

  • Romas BARTENDER'S CLUB DARK 37,5%, 0,7 l

    Romas BARTENDER'S CLUB DARK 37,5%, 0,7 l

    14.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,41 €/l

  • Bananų traškučiai AWAKE, 200 g
    -40%
    1
    35 €
    6,75 €/kg
    Gera kaina kasdien

    Bananų traškučiai AWAKE, 200 g

    2.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,25 €/kg

  • Vonios patalpų valiklis TRI-BIO, 420 ml

    Vonios patalpų valiklis TRI-BIO, 420 ml

    4.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,93 €/l

  • 3 in 1 valiklis TRI-BIO, 420 ml
    3
    19 €
    7,60 €/l

    3 in 1 valiklis TRI-BIO, 420 ml

    4.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,93 €/l

  • Lęšiai SKANĖJA, 500 g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Lęšiai SKANĖJA, 500 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,58 €/kg

  • Virtos sardelės ROKIŠKIO MĖSINĖ, a.,r. 500 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Virtos sardelės ROKIŠKIO MĖSINĖ, a.,r. 500 g

    2.49 € už vnt.
    Įprasta kaina: 4,29 €

    Kaina už vienetą: 4,98 €/kg

  • Dribsniai RIMI EXTRA TRIPLE CHOCO, 375 g
    2
    39 €
    6,37 €/kg

    Dribsniai RIMI EXTRA TRIPLE CHOCO, 375 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,97 €/kg

  • GREEN SMOOTHIE skon. ledai SUPER VIVA, 170 ml
    1
    49 €
    15,36 €/kg
    Tinka veganams Pagaminta Lietuvoje

    GREEN SMOOTHIE skon. ledai SUPER VIVA, 170 ml

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,58 €/kg

  • SKANDINAVIŠKA atlantinių silkių filė, 1 kg
    -30%
    5
    10 €
    5,10 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    SKANDINAVIŠKA atlantinių silkių filė, 1 kg

    7.29 € už kg

    Kaina už vienetą: 7,29 €/kg

    Apytikslis prekės kiekis vienetais:

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • Sūrūs riest. SALINIS SCHAR, be glitimo, 60 g
    Tinka veganams Be glitimo Be pieno Be laktozės

    Sūrūs riest. SALINIS SCHAR, be glitimo, 60 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,50 €/kg

  • Sausi pusryčiai RIMI HONEY RINGS, 250 g
    0
    76 €
    3,04 €/kg
    Be pieno Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Sausi pusryčiai RIMI HONEY RINGS, 250 g

    0.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,80 €/kg

  • Mini AMERIKIETIŠKI blyneliai VIKIS, 180 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Mini AMERIKIETIŠKI blyneliai VIKIS, 180 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,17 €/kg

  • Aug. kilm. užtepėlė su gryb. VETO PATIFU,100g
    Tinka veganams Be pieno Tinka vegetarams

    Aug. kilm. užtepėlė su gryb. VETO PATIFU,100g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,90 €/kg

  • Malta kava LOFBERGS MEDIUM ROAST, 500 g

    Malta kava LOFBERGS MEDIUM ROAST, 500 g

    13.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,18 €/kg

  • Kokosų skonio baltyminis batonėlis ME2U, 60 g

    Kokosų skonio baltyminis batonėlis ME2U, 60 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,17 €/kg

  • OBELIŲ rapsų aliejus, 0,9 l
    Pagaminta Lietuvoje

    OBELIŲ rapsų aliejus, 0,9 l

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,48 €/kg

  • Tortilijos trašk.RIMI sūrio skonio, 200g
    1
    55 €
    7,75 €/kg

    Tortilijos trašk.RIMI sūrio skonio, 200g

    2.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,25 €/kg

  • Pusiau saus.put.vynas CIELO 10 ROSATO, 0,75l
    Pagaminta Italijoje

    Pusiau saus.put.vynas CIELO 10 ROSATO, 0,75l

    8.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,72 €/l

  • Grikių dribsniai GALINTA, 500 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Grikių dribsniai GALINTA, 500 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,98 €/kg

Filtrai

Filtrai