Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Baliklis DR. BECKMANN, 80 g

    Baliklis DR. BECKMANN, 80 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,88 €/kg

  • Juodieji pipirai SELECTION BY RIMI, 45g
    2
    79 €
    62,00 €/kg

    Juodieji pipirai SELECTION BY RIMI, 45g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 77,56 €/kg

  • Baltos pop.lėkšt. RIMI SMART,23cm,20vnt.
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Baltos pop.lėkšt. RIMI SMART,23cm,20vnt.

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,07 €/vnt.

  • Bambukinis kilimėlis sušiams gam. AJI, 1vnt.

    Bambukinis kilimėlis sušiams gam. AJI, 1vnt.

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,99 €/vnt.

  • Mažai rūkytas LIETUVIŠKAS kumpis, a.r., 1kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Mažai rūkytas LIETUVIŠKAS kumpis, a.r., 1kg

    11.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 11,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.45 kg 0.45kg

  • Vanilės skonio jogurtas DANONINO, 70g
    -25%
    0
    71 €
    10,14 €/kg

    Vanilės skonio jogurtas DANONINO, 70g

    0.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,57 €/kg

  • Arbata mel. lap. liep. žied. ŽOLYNĖLIS, 24 g
    -40%
    1
    31 €
    54,58 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Arbata mel. lap. liep. žied. ŽOLYNĖLIS, 24 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 91,25 €/kg

  • Gaivusis gėrimas MOUNTAIN DEW, 1,5l

    Gaivusis gėrimas MOUNTAIN DEW, 1,5l

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,66 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Ramunėlių arbata RIMI, 20 x 1 g
    -40%
    0
    83 €
    41,50 €/kg

    Ramunėlių arbata RIMI, 20 x 1 g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 69,50 €/kg

  • Sausainiai su sutir. pienu RIMI BASIC, 160 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Sausainiai su sutir. pienu RIMI BASIC, 160 g

    0.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,06 €/kg

  • Laurų lapai SAUDA, 40g

    Laurų lapai SAUDA, 40g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,75 €/kg

  • Skanėstas katėms su jautiena DREAMIES, 60g
    1
    19 €
    19,83 €/kg

    Skanėstas katėms su jautiena DREAMIES, 60g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 36,50 €/kg

  • Obuolių actas RIMI, 6%, 400ml
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Obuolių actas RIMI, 6%, 400ml

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,47 €/l

  • Gaz. gėrimas SELITA KLASIKA TARCHUNAS, 1,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Gaz. gėrimas SELITA KLASIKA TARCHUNAS, 1,5 l

    1.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,10 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Ekologiškas paviršių valiklis BALANCE, 500ml
    Pagaminta Lietuvoje

    Ekologiškas paviršių valiklis BALANCE, 500ml

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,58 €/l

  • Ekol. jogurtas su pers.,mang. BIOS,3,1%.,200g
    -25%
    1
    19 €
    5,95 €/kg
    Ekologiškas Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Ekol. jogurtas su pers.,mang. BIOS,3,1%.,200g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,95 €/kg

  • Raudonųjų vynuogių nektaras RIMI, 1 l
    Naujiena

    Raudonųjų vynuogių nektaras RIMI, 1 l

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,59 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Elementai ENERGIZER MAX ALKALINE AAA 6+2
    4
    99 €
    0,62 €/vnt.
    Naujiena

    Elementai ENERGIZER MAX ALKALINE AAA 6+2

    8.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,04 €/vnt.

  • Lazdynų riešutai ARIMEX, 100g
    -40%
    2
    09 €
    20,90 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Lazdynų riešutai ARIMEX, 100g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 34,90 €/kg

  • Želė saldainiai Kirminai RIMI, 100 g

    Želė saldainiai Kirminai RIMI, 100 g

    0.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,50 €/kg

  • ŽEMAITIJOS kefyro kokteilis b.,b., 0,4%, 450g
    Be glitimo Pagaminta Lietuvoje

    ŽEMAITIJOS kefyro kokteilis b.,b., 0,4%, 450g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,31 €/kg

  • Marinuoti SALDŽIARŪGŠČIAI agurkai, 680 / 340g
    Pagaminta Lietuvoje

    Marinuoti SALDŽIARŪGŠČIAI agurkai, 680 / 340g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,91 €/kg

  • Oro gaiviklis CLERIT SUMMER BLOSSOM, 300 ml
    1
    69 €
    5,63 €/l

    Oro gaiviklis CLERIT SUMMER BLOSSOM, 300 ml

    2.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,17 €/l

  • Apelsinų sultys RIMI SELECTION, 500ml
    2
    09 €
    4,18 €/l
    Rinkis sveikiau

    Apelsinų sultys RIMI SELECTION, 500ml

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,98 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Ekol. jogurtas be laktozės BIOS, 3,8 %, 125 g
    -25%
    0
    82 €
    6,56 €/kg
    Ekologiškas Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Ekol. jogurtas be laktozės BIOS, 3,8 %, 125 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,72 €/kg

  • Pipirų skonio užpiltinė BELOFF, 35%, 0,5 l

    Pipirų skonio užpiltinė BELOFF, 35%, 0,5 l

    8.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,98 €/l

  • Rud.ryž. trapučiai su sėklomis RICE UP, 120g
    Tinka veganams Rinkis sveikiau Be glitimo Be laktozės

    Rud.ryž. trapučiai su sėklomis RICE UP, 120g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,58 €/kg

  • Indų ploviklis FAIRY LEMON, 450ml
    1
    99 €
    4,42 €/l

    Indų ploviklis FAIRY LEMON, 450ml

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,64 €/l

  • Pomidorų gabaliukai su raudonėl., RIMI, 400 g
    0
    99 €
    2,47 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Pomidorų gabaliukai su raudonėl., RIMI, 400 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,47 €/kg

  • Pien. brašk. valg. ledai AURUM, 150 ml / 98 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Pien. brašk. valg. ledai AURUM, 150 ml / 98 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,22 €/kg

  • Jautienos sultinys MAGGI, 80 g
    0
    87 €
    10,88 €/kg

    Jautienos sultinys MAGGI, 80 g

    1.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,13 €/kg

  • Kepimo maišeliai RIMI 8vnt, 25x38cm

    Kepimo maišeliai RIMI 8vnt, 25x38cm

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,16 €/vnt.

  • Smulkin.tunas aliejuje Northland, 425 g
    Gera kaina kasdien

    Smulkin.tunas aliejuje Northland, 425 g

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,07 €/kg

  • Dantų past.ELMEX SENSITIVE PROFESSIONAL,75ml

    Dantų past.ELMEX SENSITIVE PROFESSIONAL,75ml

    9.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 126,53 €/l

  • Aitriųjų paprikų dribsniai SANTA MARIA, 28g

    Aitriųjų paprikų dribsniai SANTA MARIA, 28g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 92,50 €/kg

  • Razinos ARIMEX, 500g
    -40%
    2
    21 €
    4,42 €/kg

    Razinos ARIMEX, 500g

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,38 €/kg

  • Kvietiniai miltai RIMI, 405 D, 1 kg
    0
    65 €
    0,65 €/kg

    Kvietiniai miltai RIMI, 405 D, 1 kg

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,99 €/kg

  • Kons.ėdal. katėms višt., SHEBA CUISINE, 4X85g
    1
    89 €
    5,56 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Kons.ėdal. katėms višt., SHEBA CUISINE, 4X85g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,26 €/kg

  • Kačių ėdalas Sheba kons. su žuvimi 4x85g
    1
    89 €
    5,56 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Kačių ėdalas Sheba kons. su žuvimi 4x85g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,26 €/kg

  • Be glit. avinžirnių miltai NATURALISIMO, 400g
    Tinka veganams Rinkis sveikiau Be glitimo Be pieno

    Be glit. avinžirnių miltai NATURALISIMO, 400g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,47 €/kg

Filtrai

Filtrai